Ухвала від 08.12.2025 по справі 300/7495/25

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження і призначення справи до

судового розгляду

"08" грудня 2025 р. Справа № 300/7495/25

м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Главача І.А.,

за участі:

секретаря судового засідання - Сливінської М.Ю.,

позивача - ОСОБА_1

представника відповідача - Кучкуди П.В.

розглянувши у підготовчому засіданні в приміщенні суду адміністративну справу

за позовом ОСОБА_1

до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Івано-Франківській області

про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (надалі, також - позивач, ОСОБА_1 ) звернувся в суд з позовом до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Івано-Франківській області (надалі, також - відповідач, КДКА в Івано-Франківській області), в якому просить:

- зобов'язати відповідача виконати пункт 22 Положення № 120 Ради адвокатів України і передати скарги № 97 і 98 від 29.09.2025 року від позивача до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України;

- стягнути з відповідача на користь позивача моральну шкоду в сумі 35000 євро.

Підставою для звернення до суду слугувала протиправна, на думку позивача, бездіяльність відповідача щодо розгляду поданих ним скарг.

Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 27.10.2025 постановлено справу № 300/7495/25 розглядати за правилами загального позовного провадження з повідомленням сторін. Підготовче засідання у даній справі призначено на "17" листопада 2025 року о 13:30.

05.11.2025 до Івано-Франківського окружного адміністративного суду через підсистему "Електронний суд" від відповідача надійшов відзив на позовну заяву.

11.11.2025 до відділу документального забезпечення - канцелярії Івано-Франківського окружного адміністративного суду від позивача надійшла заява щодо видачі копії відзиву на позовну заяву.

17.11.2025 до відділу документального забезпечення - канцелярії Івано-Франківського окружного адміністративного суду від позивача надійшла заява про закриття підготовчого провадження у даній справі.

Підготовче засідання по даній адміністративній справі не відбулося у зв'язку з наявністю клопотання від позивача про оголошення перерви в судовому засіданні. Підготовче засідання призначене на 08.12.2025 о 10:30.

08.12.2025 до відділу документального забезпечення - канцелярії Івано-Франківського окружного адміністративного суду від позивача надійшла заява про закриття підготовчого провадження у даній справі.

У підготовчому засіданні 08.12.2025 судом поставлено на обговорення питання щодо закриття підготовчого провадження у справі та перехід до судового розгляду по суті спору.

Представник відповідача при вирішенні питання про закриття підготовчого провадження поклався на розсуд суду. Позивач закриття підготовчого провадження у даній справі підтримав.

Таким чином, у підготовчому засіданні, судом вирішені питання, визначені частиною 2 статті 180 Кодексу адміністративного судочинства України, проведено підготовчі дії, які необхідно для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення адміністративної справи та які є достатніми для закінчення підготовчого провадження і призначення судового засідання для розгляду справи по суті.

Відповідно до вимог пункту 3 частини 2 статті 183 Кодексу адміністративного судочинства України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись статтями 47, 173, 180-183, 243, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Закрити підготовче провадження в адміністративній справі № 300/7495/25 за позовною заявою ОСОБА_1 до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Івано-Франківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, та призначити справу до судового розгляду по суті.

2. Призначити судовий розгляд справи по суті на "07" січня 2026 о 13:30 год, який буде проводити одноособово суддя Главач І.А., в приміщенні Івано-Франківського окружного адміністративного суду за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46, зал судових засідань № 201.

3. Роз'яснити, що учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.if.court.gov.ua/sud0970/.

4. Копію цієї ухвали надіслати учасникам справи.

4.1. Відповідачу копію цієї ухвали надіслати через підсистему "Електронний суд".

4.2. Перебіг процесуальних строків, початок яких пов'язується з моментом вручення процесуального документа учаснику судового процесу в електронній формі, починається з наступного дня після доставлення документів до Електронного кабінету в розділ "Мої справи".

5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Главач І.А.

Попередній документ
132400261
Наступний документ
132400263
Інформація про рішення:
№ рішення: 132400262
№ справи: 300/7495/25
Дата рішення: 08.12.2025
Дата публікації: 10.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу забезпечення функціонування органів прокуратури, адвокатури, нотаріату та юстиції (крім категорій 107000000), зокрема у сфері; адвокатури
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (07.01.2026)
Дата надходження: 17.10.2025
Предмет позову: про визнання дій протиправними та зобов'язання до вчинення дій
Розклад засідань:
17.11.2025 13:30 Івано-Франківський окружний адміністративний суд
08.12.2025 10:30 Івано-Франківський окружний адміністративний суд
07.01.2026 13:30 Івано-Франківський окружний адміністративний суд
03.02.2026 10:30 Івано-Франківський окружний адміністративний суд