402/1000/25
2/479/819/25
14 листопада 2025 року смт.Криве Озеро
Суддя Кривоозерського районного суду Миколаївської області Репушевська О.В., ознайомившись з позовною заявою Служби у справах дітей Благовіщенської міської ради Голованівського району Кіровоградської області до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав,
Позивач в особі представника звернувся з позовом до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав.
Дана позовна заява подана з додержанням положень ст.ст.175, 177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.
Вказана справа не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження, оскільки не визнається судом малозначною. Розгляд справи необхідно здійснювати за правилами загального позовного провадження, тому з метою виконання вимог, передбачених ч.1 ст.189 ЦПК України, слід розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.
Згідно положень ч.11 ст.128 ЦПК України відповідач, третя особа, свідок зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про дату, час і місце розгляду справи.
Керуючись ст.ст.128, 187, 258, 260, 352 ЦПК України, суддя,-
Відкрити провадження по цивільній справі №402/1000/25 за позовом Служби у справах дітей Благовіщенської міської ради Голованівського району Кіровоградської області до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав.
Призначити підготовче судове засідання на 18 лютого 2026 року о 08.30 год. в приміщенні Кривоозерського районного суду за адресою: вул.Шевченка,1-а, смт.Криве Озеро Миколаївської області.
Викликати відповідача ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , останнє відоме місце проживання: АДРЕСА_1 , через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.
Текст оголошення про виклик відповідача опублікувати на офіційному веб-сайті судової влади України.
Направити відповідачу копію позовної заяви з додатками та зобов'язати надати суду та іншим учасникам відзив з додатками згідно ч.5 ст.178 ЦПК України в 15-ти денний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження.
Позивач має право протягом п'яти днів з моменту отримання відзиву подати до суду відповідь на відзив, а відповідач завчасно до початку розгляду справи по суті свої заперечення на відзив.
Відповідач мають право у строк для подання відзиву пред'явити зустрічний позов.
У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити заяву за наявними матеріалами справи.
Встановити третій особі строк не більше десяти днів з дня отримання позову для дачі пояснень щодо позову та строк не більше семи днів з дня отримання відзиву для дачі пояснень щодо відзиву.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1415/ E-mail: inbox@ko.mk.court.gov.ua.
Копію ухвали направити сторонам по справі.
В підготовче судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя :