Справа № 354/1553/25
Провадження № 1-кп/354/211/25
(про призначення підготовчого судового засідання)
08 грудня 2025 року м.Яремче
Суддя Яремчанського міського суду Івано-Франківської області ОСОБА_1 , ознайомившись із клопотанням прокурора першого відділу другого управління Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_2 в рамках кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62025000000001104 від 07 листопада 2025 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України про звільнення ОСОБА_3 , ОСОБА_4 від кримінальної відповідальності на підставі п.2 ч.1 ст.49 КК України, у зв'язку із закінченням строку давності,-
04 грудня 2025 року до Яремчанського міського суду Івано-Франківської області надійшло клопотання прокурора першого відділу другого управління Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_2 в рамках кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62025000000001104 від 07 листопада 2025 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України про звільнення ОСОБА_3 , ОСОБА_4 від кримінальної відповідальності на підставі на підставі п.2 ч.1 ст.49 КК України, у зв'язку із закінченням строку давності.
Відповідно до ч.1 ст.314 КПК України після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Ознайомившись із клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності, суд вважає, що слід призначити підготовче судове засідання, в яке викликати учасників судового провадження.
Керуючись ч.1 ст.314, ч.2 ст.369 КПК України, суд, -
Призначити підготовче судове засідання з розгляду прокурора першого відділу другого управління Департаменту нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань Офісу Генерального прокурора ОСОБА_2 в рамках кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62025000000001104 від 07 листопада 2025 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України про звільнення ОСОБА_3 , ОСОБА_4 від кримінальної відповідальності на підставі п.2 ч.1 ст.49 КК України, у зв'язку із закінченням строку давності на 14 год. 30 хв. 22 грудня 2025 року в приміщенні Яремчанського міського суду Івано-Франківської області(вул. Довбуша,32 м. Яремче, Івано-Франківська область).
У підготовче судове засідання викликати учасників судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_5