Справа № 752/27413/25
Провадження № 1-кс/752/9464/25
про тимчасовий доступ до речей та документів
04 грудня 2025 року слідчий суддя Голосіївського районного суду м. Києва ОСОБА_1 при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Голосіївського районного суду м. Києва, подане в рамках кримінального провадження № 12025100000001085 від 29.08.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 КК України, клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах відділу розслідування злочинів проти довкілля слідчого управління Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів,-
встановив:
до слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах відділу розслідування злочинів проти довкілля слідчого управління Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей та документів, в рамках кримінального провадження № 12025100000001085 від 29.08.2025, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 .
Слідчий в судове засідання не з'явився, подав заяву в якій просив розглядати клопотання за його відсутності, підтримав вимоги клопотання, просив його задовольнити.
Також, у клопотанні просив дане клопотання розглядати без участі особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.
У зв'язку з неприбуттям у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі та на підставі ч.4 ст.107 КПК України фіксування кримінального провадження в суді за допомогою технічних засобів не здійснюється.
Перевіривши клопотання та матеріали, якими воно обґрунтовується, приходжу до наступних висновків.
Із матеріалів клопотання вбачається, що у слідчому управлінні Головного управління Національної поліції у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12025100000001085 від 29.08.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 366-2 КК України.
Відповідно до ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Згідно ч. 1 ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Пунктом 5, 6 ч. 2 ст. 131 КПК України передбачені такі види заходів забезпечення кримінального провадження, як тимчасовий доступ до речей і документів і тимчасове вилучення майна.
Відповідно до ст. 159 КПК України, - тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитись з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
У відповідності до ч.6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя,суд постановлює ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливості іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Відповідно до п.7 ч.1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо.
Відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
В обґрунтування клопотання слідчим зазначено, що підставою внесення відомостей стало направлення до слідчого управління ГУНП у м. Києві листа ІНФОРМАЦІЯ_2 від 22.08.2025 № 404-01/71537-25, яким скеровано матеріали проведеної повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічної за 2022 рік, поданої 20.03.2024 ОСОБА_5 , провідним юрисконсультом ІНФОРМАЦІЯ_3 , шляхом відображення недостовірних відомостей до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на загальну суму 6 881 924,31 грн.
Так, згідно описової частини обґрунтованого висновку, затвердженого 22.08.2025 заступником Голови ІНФОРМАЦІЯ_2 суб'єкт декларування зазначила відомості, які не відповідають дійсності за наступних обставин: ОСОБА_6 -суб'єкт декларування у розділі у розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки» декларації не зазначила відомостей про отриманий нею протягом 2022 року дохід у розмірі 4 000 грн. у вигляді грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», що підтверджується інформацією наданою АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 ».
Суб'єкт декларування зазначив відомості, які не відповідають дійсності на загальну суму 4 000 гривні.
Крім того, у цьому ж розділі, суб'єкт декларування - ОСОБА_5 не зазначила відомостей про отриманого нею протягом 2022 року доходу у розмірі 695 176,50 гривні.
Відповідно до інформації про операції списання та/або зарахування коштів на рахунки суб'єкта декларування, наданої АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », протягом 2022 року встановлені надходження коштів на рахунки суб'єкта декларування на загальну суму 695 176,50 грн у вигляді грошових переказів від фізичних осіб без призначення виду платежу, поповнень рахунку, у тому числі, але не виключно, від: ОСОБА_7 - 402 536,50 грн; ОСОБА_8 - 156 000 грн; ОСОБА_9 - 37 900 грн; Grytsai Illya - 25 210 грн; ОСОБА_10 - 20 000 грн; ІНФОРМАЦІЯ_5 - 14 000 грн; Dashchenko Polina - 13 530 грн; ОСОБА_11 - 13 500 грн; ОСОБА_12 - 12 500 гривень.
ОСОБА_5 на запит ІНФОРМАЦІЯ_6 пояснила, що це повернення раніше витрачених нею власних коштів на придбання товарів для родичів та друзів. Отже, зазначені кошти мали поворотній характер та не були доходом у розумінні Закону, у зв'язку з чим не зазначені в декларації.
При цьому суб'єкт декларування не надала жодних відомостей про цих осіб, розмір витрачених на їх користь коштів, а також підтвердних документів, які б свідчили про факт придбання товарів або послуг знайомим або родичам.
Пояснення суб'єкта декларування щодо отриманих коштів викликають обґрунтовані сумніви в їх правдивості з огляду на таке.
Відповідно до відомостей ДРФО суб'єкт декларування протягом 2022 року отримувала доходи з офіційних джерел лише у вигляді заробітної плати, страхових виплат і додаткового блага від ІНФОРМАЦІЯ_7 .
За результатами аналізу руху коштів на карткових рахунках суб'єкта декларування встановлено, що протягом 2022 року ОСОБА_6 отримала заробітну плату в розмірі 237 979,13 грн, а також виплати у вигляді кешбеку та процентів банку на загальну суму 1336,07 грн та соціальну допомогу ВПО у розмірі 4 000 гривень.
Кошти, які надходили протягом звітного періоду на банківські рахунки суб'єкта декларування з офіційних джерел та у вигляді переказів від фізичних осіб, витрачені у розмірі 1 026 788,38 грн на її особисті загальножиттєві потреби, а саме: 436 057,47 грн (АЗС, придбання товарів, послуг, у т.ч. послуг букінгу, оплата розваг, у тому числі за кордоном); сплату боргу в межах виконавчого провадження - 374 242,39 грн та перекази фізичним особам на загальну суму 216 488,52 гривні.
Слід зазначити, що станом на 01.01.2022 на банківських рахунках суб'єкта декларування були розміщені кошти у розмірі 15,32 грн, а також у декларації за минулий рік зазначені відомості про наявність готівкових коштів станом на 31.12.2021 у розмірі 89 000 грн та 6 500 дол. США.
При цьому на кінець звітного періоду (31 грудня 2022 року) готівкові кошти в іноземній валюті (доларах США) залишилися без змін (6 500 дол. США), а сума готівки в гривні зросла на 1000 грн, тобто до 90 000 гривень.
З урахуванням вищезазначеного вбачається, що отриманих з офіційних джерел доходів суб'єкта декларування в сумі 243 315,20 грн недостатньо для здійснення протягом року видатків у сумі 1 026 788,38 гривні.
Отже, кошти у розмірі 695 176,50 грн, що надійшли на карткові рахунки від фізичних осіб, призначення яких встановити не вдалося, ОСОБА_6 використала протягом звітного періоду можна розцінювати як дохід суб'єкта декларування.
Суб'єкт декларування зазначила відомості, які не відповідають дійсності на загальну суму 695 176,50 гривні.
Таким чином, суб'єкт декларування у розділі 12 декларації зазначила відомості, що відрізняються від достовірних (п.п. 1, 2 обґрунтованого висновку) на загальну суму 699 176,50 грн, чим не дотримала вимоги п. 8 ч. 1 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон).
У розділі 12 «Грошові активи» декларації суб'єкт декларування зазначила відомості, що не відповідають дійсності, про розмір власних грошових активів у вигляді готівкових коштів, вказавши 5 590 000 гривень.
Стосовно джерел походження зазначених грошових активів суб'єкт декларування пояснила, що кошти у розмірі 5 500 000 грн - це подарунок від батька ОСОБА_7 , відомості про який зазначені у декларації за минулий рік (2021 рік) у розділі 11 «Доходи, у тому числі подарунки», а кошти у розмірі 6 500 дол. США та 90 000 грн є її особистими накопиченнями.
При цьому в розділі 12 «Грошові активи» декларації за минулий рік суб'єкт декларування зазначила відомості лише про готівкові кошти у розмірі 6 500 дол. США, 89 000 грн та кошти, розміщені на рахунках в банку - 26 896 грн.
Пояснення суб'єкта декларування не враховані з огляду на таке.
Відповідно до відомостей Державного реєстру фізичних осіб - платників податків батько суб'єкта декларування - ОСОБА_7 за період з 2002 (перший наявний дохід у ДРФО) по 31.12.2022 отримав доходів на загальну суму 569 383,74 грн (без вирахування податків та зборів та мінімальних витрат, необхідних для підтримки здоров'я та життєдіяльності людини).
При цьому, відповідно до Єдиного державного реєстру судових рішень за фізичною особою ОСОБА_7 , встановлено наявність заборгованості на користь АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (рішення ІНФОРМАЦІЯ_8 від 01.08.2022, набрало законної сили 01.09.2022) - 54 854,33 грн; ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » (рішення ІНФОРМАЦІЯ_8 від 01.09.2022, набрало законної сили 29.10.2022) - 423 229,25 гривні, а також інших осіб та установ.
Крім того, відомості про фізичну особу - боржника ОСОБА_7 містяться в Єдиному реєстрі боржників та Єдиному державному реєстрі виконавчих проваджень.
Отже, фінансова спроможність батька здійснити суб'єкту декларування подарунок у вигляді готівкових коштів у розмірі 5 500 000 грн викликає обґрунтовані сумніви.
Суб'єкт декларування зазначив відомості, які не відповідають дійсності на суму 5 500 000,00 гривень.
Крім цього, у вказаному розділі суб'єкт декларування - ОСОБА_5 зазначила відомості, що не відповідають дійсності, про кошти, розміщені станом на 31.12.2022 на рахунках в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » в розмірі 7 358 гривень.
Відповідно до інформації, наданої АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », загальна сума коштів на рахунках суб'єкта декларування станом на 31.12.2022 становила 12 919,52 гривні.
Суб'єкт декларування зазначила відомості, які не відповідають дійсності на суму 5 561,52 гривні.
Таким чином, суб'єкт декларування у розділі 12 декларації зазначила відомості, що відрізняються від достовірних (п.п. 2.1, 2.2 обґрунтованого висновку) на суму 5 505 561,52 грн, чим не дотримала вимоги п. 8 ч. 1 ст. 46 Закону.
У розділі 13 «Фінансові зобов'язання» декларації ОСОБА_5 як суб'єкт декларування зазначила відомості, які не відповідають дійсності, обравши позначку «Відсутня інформація для декларування у цьому розділі» та не вказавши відомостей про свої фінансові зобов'язання у вигляді наявного та погашеного протягом 2022 року боргу в розмірі 677 186,29 гривні.
За рішенням ІНФОРМАЦІЯ_10 від 02.03.2022 (набрало законної сили 04.04.2022) суб'єкт декларування - ОСОБА_6 мала фінансове зобов'язання перед фізичною особою ОСОБА_13 за договором позики від 27.12.2018 на суму 17500 дол. США або 477 186,29 грн за курсом Національного банку України на дату укладення договору. При цьому загальна сума стягнення становила 683 958,25 грн та сформована з: основного боргу за договором позики - 477 186,29 грн, нарахованої пені - 200 000,00 грн та судового збору - 6 771,86 гривні.
Відповідно до інформації, наданої ІНФОРМАЦІЯ_11 , у ІНФОРМАЦІЯ_12 з 12.09.2022 по 23.11.2022 перебувало виконавче провадження № 69821337 з примусового стягнення із суб'єкта декларування на користь фізичної особи ОСОБА_13 коштів у загальному розмірі 683 958,25 грн, а саме: борг за договором позики - 477 186,29 грн, пеня - 200 000 грн та судовий збір - 6 771,86 гривні.
Зазначені кошти сплачені суб'єктом декларування упродовж 2022 року.
Суб'єкт декларування пояснила, що зобов'язання перед ОСОБА_13 виникло на підставі судового рішення, яким було зобов'язано її сплатити відповідні кошти. Всі суми, визначені цим рішенням, були сплачені нею у межах виконавчого провадження № 69821337, яке було закрите у звітному році.
Враховуючи те, що на кінець звітного року фінансового зобов'язання не існувало, інформація про нього не підлягала обов'язковому декларуванню.
Надані суб'єктом декларування пояснення не враховані з огляду на таке.
Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 46 Закону в декларації зазначаються відомості про фінансові зобов'язання суб'єкта декларування або членів його сім'ї, у тому числі отримані кредити, позики, розмір сплачених коштів у рахунок основної суми позики (кредиту) та процентів за позикою (кредитом), залишок позики (кредиту) станом на кінець звітного періоду.
Як вбачається із рішення суду, фінансові зобов'язання суб'єкта декларування на суму 477 186,29 грн виникли перед фізичною особою ОСОБА_13 за договором позики 27.12.2018 та станом на 01.01.2022 не були виконані.
Відповідно до п.п. 1 п. 15 розділу IV Порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_2 від 08.11.2023 № 252/23 (зареєстровано в ІНФОРМАЦІЯ_11 13.11.2023 за № 1965/41021), у розділі 13 «Фінансові зобов'язання» декларації зазначаються відомості про фінансові зобов'язання суб'єкта декларування та/або членів його сім'ї
Отже, з урахуванням зазначеного суб'єкт декларування у полі «Розмір позики (кредиту), отриманої у звітному періоді, або розмір зобов'язання за позикою (кредитом) станом на початок звітного періоду» повинен був зазначити відомості про розмір основного зобов'язання за позикою на початок звітного року в сумі 477 186,29 грн та у полі «Розмір сплачених у звітному періоді коштів у рахунок основної суми боргу за позикою (кредитом)» - 677 186,29 грн (сума боргу та пені).
Суб'єкт декларування зазначив відомості, які не відповідають дійсності на суму 677 186,29 гривні.
Таким чином, суб'єкт декларування у розділі 13 декларації зазначила відомості, що відрізняються від достовірних, на суму 677 186,29 грн, чим не дотримала вимоги п. 9 ч. 1 ст. 46 Закону.
Разом з тим, під час перевірки встановлено, що ОСОБА_5 не зазначила відомості про свій разовий видаток у розмірі 374 242,39 грн, який здійснила 15.11.2022 як часткову оплату боргу за виконавчим провадженням № 69821337, що підтверджується відомостями отриманими з АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » за рахунками суб'єкта декларування.
За результатами повної перевірки декларації щодо з'ясування достовірності задекларованих відомостей встановлено, що ОСОБА_6 як суб'єкт декларування при поданні декларації вказала відомості, що відрізняються від достовірних на загальну суму 6 881 924,31 грн (пп. 1, 2, 3 розділів обґрунтованого висновку), чим не дотримала вимоги ст. 46 Закону.
Відповідно до Форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої наказом Національного агентства від 08.11.2023 № 252/23, зареєстрованої у ІНФОРМАЦІЯ_11 13.11.2023 за № 1965/41021, до початку заповнення декларації суб'єкт декларування повинен підтвердити ознайомлення із Порядком, який затверджений цим самим наказом, шляхом проставляння відповідної відмітки. Після заповнення усіх необхідних розділів декларації суб'єкту декларування надається можливість перевірити повноту та достовірність зазначеної ним інформації.
Перед підписанням декларації суб'єкт декларування підтверджує повноту та достовірність даних, вказаних у ній, ознайомлення з попередженням про настання відповідальності за подання недостовірних відомостей шляхом проставляння відповідної відмітки.
Згідно з ч. 4 ст. 45 Закону упродовж тридцяти днів після подання декларації суб'єкт декларування має право подати виправлену декларацію.
Суб'єкт декларування - ОСОБА_6 при поданні декларації підтвердила достовірність вказаних відомостей, при цьому не скористалась правом подати виправлену декларацію.
При вирішенні питання стосовно визначення неточних або недостовірних відомостей Національне агентство керується положеннями п. 2 розділу І Порядку та ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік».
За результатами повної перевірки декларації щодо з'ясування достовірності задекларованих відомостей встановлено, що суб'єкт декларування при поданні декларації вказав відомості, що відрізняються від достовірних на загальну суму 6 881 924,31 грн, розмір якої перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації, що є недостовірними відомостями.
При визначенні наявності підстав для притягнення суб'єкта декларування до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності стосовно майна або іншого об'єкта декларування, що має вартість, Національне агентство керується терміном « ОСОБА_14 » у розмірі, який діяв станом на 20.03.2024 (на дату подання декларації).
Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 20.03.2024 (на дату подання декларації) становив 3 028,00 гривень.
Таким чином, суб'єкт декларування зазначив відомості, які відрізняються від достовірних на загальну суму 6 881 924,31 грн, що становить від 750 до 2 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації, що є ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України,
У зв'язку з вищевикладеним, виникла необхідність отримати інформацію, яка допоможе підтвердити або спростувати фінансову спроможність близьких осіб суб'єкта декларування - ОСОБА_5 здійснити подарунки у грошовій формі на її користь, відомості стосовно якого відображено в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також вчинити інші правочини, що сприяли здійсненню таких подарунків.
В ході досудового розслідування на адресу державної податкової служби України (далі - ІНФОРМАЦІЯ_13 ) було направлено листи від 09.10.2025 № 392419-2025 та від 10.10.2025 № 393303-2025 з приводу отримання актуальних відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про податкового агента та суму доходу, нарахованого та виплаченого фізичній особі податковим агентом, суму нарахованих та сплачених (перерахованих) податків з доходів фізичних осіб та/або суму доходу, отриманого самозайнятою особою, а також суму річного доходу, задекларованого фізичною особою в податковій декларації про майновий стан і доходи наступних осіб:
ОСОБА_15 РНОКПП: НОМЕР_2 (член сім'ї суб'єкта декларування (чоловік) - ОСОБА_5 ), за період з моменту першого наявного доходу в ДРФО по 31.12.2024;
ОСОБА_16 , РНОКПП: НОМЕР_3 (батько члена сім'ї суб'єкта декларування (чоловіка) - ОСОБА_5 ), за період з 1998 по 31.12.2024;
ОСОБА_17 , РНОКПП: НОМЕР_4 (мати члена сім'ї суб'єкта декларування (чоловіка) - ОСОБА_5 ), за період з 1998 по 31.12.2024.
Крім того, відомості щодо реєстрації та ведення господарської діяльності зазначеними вище особами і якщо так, то яка саме (долучивши наявну інформацію щодо реєстраційних даних, місцезнаходження, керівника, засновників, кінцевих бенефіціарних власників, дата взяття/зняття на обік, стан платника).
Так, у своїй відповіді від 23.10.2025 № 16389/5/99-00-08-01-02-05 ІНФОРМАЦІЯ_13 повідомило про те, що запитувані відомості буде надано за ухвалою слідчого судді, в порядку Глави 15 КПК України.
Слідчийзазначає, що метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування, встановлення дійсних обставин, а також безпосереднього дослідження документів, у яких можуть бути наявні відомості, що можуть бути використані як докази причетності осіб до вчинення кримінального правопорушення, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_13 ( АДРЕСА_2 ), із можливістю ознайомлення та вилучення: актуальних відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про податкового агента та суму доходу, нарахованого та виплаченого фізичній особі податковим агентом, суму нарахованих та сплачених (перерахованих) податків з доходів фізичних осіб та/або суму доходу, отриманого самозайнятою особою, а також суму річного доходу, задекларованого фізичною особою в податковій декларації про майновий стан і доходи, зокрема щодо реєстрації та ведення господарської діяльності.
Слідчим у клопотанні доведено, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Дану інформацію неможливо отримати в інший спосіб та неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою інформації, яка знаходиться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 .
Беручи до уваги викладене вище, та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 131, 132, 159-166 КПК України, слідчий суддя -
постановив:
клопотання - задовольнити.
Надати слідчим відділу розслідування злочинів проти довкілля слідчого управління Головного управління Національної поліції у місті Києві ОСОБА_3 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , слідчим слідчої групи та прокурорам групи прокурорів у кримінальному провадженні № 12025100000001085 від 29.08.2025 тимчасового доступу доінформації та документів (у тому числі електронних), із можливістю вилучення їх належним чином завірених копій, що знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), юридична адреса: АДРЕСА_1 , та зобов'язати їх надати актуальні відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про податкового агента та суму доходу, нарахованого та виплаченого фізичній особі податковим агентом, суму нарахованих та сплачених (перерахованих) податків з доходів фізичних осіб та/або суму доходу, отриманого самозайнятою особою, а також суму річного доходу, задекларованого фізичною особою в податковій декларації про майновий стан і доходи наступних осіб:
ОСОБА_15 РНОКПП: НОМЕР_2 (член сім'ї суб'єкта декларування (чоловік) - ОСОБА_5 ), за період з моменту першого наявного доходу в ДРФО по 31.12.2024;
ОСОБА_16 , РНОКПП: НОМЕР_3 (батько члена сім'ї суб'єкта декларування (чоловіка) - ОСОБА_5 ), за період з 1998 по 31.12.2024;
ОСОБА_17 , РНОКПП: НОМЕР_4 (мати члена сім'ї суб'єкта декларування (чоловіка) - ОСОБА_5 ), за період з 1998 по 31.12.2024;
відомості щодо реєстрації та ведення господарської діяльності зазначеними вище особами і якщо так, то яка саме (долучивши наявну інформацію щодо реєстраційних даних, місцезнаходження, керівника, засновників, кінцевих бенефіціарних власників, дата взяття/зняття на обік, стан платника).
У разі, якщо будь-які із вищезазначених документів знаходяться виключно на електронних носіях чи в електронних інформаційних системах або їх частинах, надати перерахованим особам тимчасовий доступ з можливістю виготовлення копій з документів, які знаходяться на електронних носіях чи в електронних інформаційних системах або їх частинах.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення. Вона є обов'язковою для осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, а також для всіх фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та місцевого самоврядування, їх службових осіб, і підлягає виконанню на всій території України.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала залишається в силі протягом двох місяців з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: ОСОБА_1