04 грудня 2025 року м. Дніпросправа № 160/6836/25
Третій апеляційний адміністративний суд
у складі колегії суддів: головуючого - судді Щербака А.А. (доповідач),
суддів: Кругового О.О., Шлай А.В.,
ознайомившись із заявою ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2025 року у справі №160/6836/25 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,-
Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2025 року було апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області залишено без задоволення; рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19 травня 2025 року залишено без змін.
Позивачем подано заяву про виправлення описки у постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2025 року у справі №160/6836/25.
Відповідно до ст. 253 КАС України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.
У зв'язку з чим, колегія суддів вважає необхідним призначити розгляд заяви про виправлення описки в постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2025 року у справі №160/6836/25 в порядку письмового провадження.
Керуючись ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Призначити розгляд заяви ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 10 вересня 2025 року у справі №160/6836/25 в порядку письмового провадження 10 грудня 2025 року.
Ухвала набирає законної сили 04 грудня 2025 року та оскарженню не підлягає.
Головуючий - суддя А.А. Щербак
суддя О.О. Круговий
суддя А.В. Шлай