Справа № 594/952/25Головуючий у 1-й інстанції Чир П.В.
Провадження № 22-ц/817/1242/25 Доповідач - Хома М.В.
Категорія -
04 грудня 2025 р.м. Тернопіль
Тернопільський апеляційний суд в складі:
головуючого - Хома М.В.
суддів - Гірський Б. О., Костів О. З.,
розглянувши з власної ініціативи питання про виправлення описки в ухвалі Тернопільського апеляційного суду від 18 листопада 2025 року про відкриття апеляційного провадження та в ухвалі Тернопільського апеляційного суду від 03 грудня 2025 року про призначення справи до розгляду у справі за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальність "КОШЕЛЬОК", в інтересах якого діє адвокат Гурський Герман Юрійович на рішення Борщівського районного суду Тернопільської області від 23 жовтня 2025 року у справі №594/952/25 за позовом товариства з обмеженою відповідальність "КОШЕЛЬОК" до ОСОБА_1 , в інтересах якого діє ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
Встановлено, що в ухвалі Тернопільського апеляційного суду 18 листопада 2025 року про відкриття апеляційного провадження та в ухвалі Тернопільського апеляційного суду від 03 грудня 2025 року про призначення справи до розгляду допущено помилку у вступній частині, а саме невірно зазначено "у справі №594/952/25 за позовом товариства з обмеженою відповідальність "КОШЕЛЬОК" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором" замість правильного "у справі №594/952/25 за позовом товариства з обмеженою відповідальність "КОШЕЛЬОК" до ОСОБА_1 , в інтересах якого діє ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором".
Відповідно ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд апеляційної інстанції,
Виправити допущену у вступній частині ухвали Тернопільського апеляційного суду 18 листопада 2025 року про відкриття апеляційного провадження та в ухвалі Тернопільського апеляційного суду від 03 грудня 2025 року про призначення справи до розгляду у справі за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальність "КОШЕЛЬОК", в інтересах якого діє адвокат Гурський Герман Юрійович на рішення Борщівського районного суду Тернопільської області від 23 жовтня 2025 року у справі №594/952/25 а саме вказати вірно "у справі №594/952/25 за позовом товариства з обмеженою відповідальність "КОШЕЛЬОК" до ОСОБА_1 , в інтересах якого діє ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором", замість помилково вказаного "у справі №594/952/25 за позовом товариства з обмеженою відповідальність "КОШЕЛЬОК" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором".
Головуюча М.В. Хома
Судді Б.О. Гірський
О.З. Костів