Номер провадження 2-н/754/519/25
Справа №754/20181/25
04 грудня 2025 року Суддя Деснянського районного суду м.Києва Панченко О.М., розглянувши заяву Приватного акціонерного товариства «Київстар» про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за договором, керуючись частиною 2 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтями 525, 526, 626-632 ЦК України, статтями 161, 167, 168, ЦПК України,
Стягнути з боржника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 ) на користь Приватного акціонерного товариства «Київстар» (03113, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, код ЄДРПОУ 21673832): заборгованість за надані послуги рухомого (мобільного) зв'язку на загальну суму 10 509,86 грн., а також витрати по сплаті судоовго збору у розмірі 302,80 грн.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Судовий наказ набрав законної сили з «___» __________________ року.
Судовий наказ видано «___» __________________ року.
Строк пред'явлення до виконання три роки з дня його видачі.
Суддя_________________________________О.М. Панченко
На підставі п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Згідно ч. 1 ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Відповідно до ч. 1 ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Суддя: О.М. Панченко