29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, e-mail: inbox@km.arbitr.gov.ua, тел.(0382)71-81-84
"02" грудня 2025 р. Справа № 924/989/25
м. Хмельницький
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Музики М.В., за участю секретаря судового засідання Крупської В.В., розглянувши справу
за позовом Хмельницького комунального підприємства "Спецкомунтранс", м. Хмельницький
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сікаф", м. Хмельницький
про стягнення 5 512,51 грн. заборгованості за надані послуги з поводження з побутовими відходами за період з 01.10.2023 року по 31.08.2025 року
представники сторін: не з'явились;
позивач звернувся до суду з позовом, у якому просить стягнути з відповідача заборгованість за надані послуги з поводження з побутовими відходами за період з 01.10.2023 року по 31.08.2025 року у сумі 5 512,51 грн. Вимоги мотивує неналежним виконанням ТОВ "Сікаф" своїх зобов'язань за договором №5747 про надання послуг з поводження з побутовими відходами від 01.11.2022.
Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 29.09.2025 року відкрито провадження у справі, призначено підготовче засідання на 21.10.2025 року.
Ухвалою суду від 12.10.2025 відкладено підготовче засідання на 05.11.2025. Ухвалою суду від 05.11.2025 закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті на 18.11.2025. Ухвалою суду від 18.11.2025 відкладено судове засідання на 02.12.2025.
Позивач в судове засідання не з'явився; належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи шляхом надіслання ухвал суду у даній справі в електронний кабінет позивача в ЄСІТС.
Відповідач не скористався правом участі свого представника в судовому засіданні, відзиву на позов не подав, жодних клопотань від нього не надходило.
У відповідача відсутній електронний кабінет в ЄСІТС, відтак судом здійснювалось надіслання ухвал суду у даній справі на зареєстроване в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань місцезнаходження ТОВ "Сікаф". Водночас, ухвали суду повернуті підприємством зв'язку з відміткою про відсутність адресата за вказаною адресою.
Інші дані (адреси), за якими можна встановити місцезнаходження відповідача, матеріали справи не містять та суду невідомі.
Суд зазначає, що до повноважень господарських судів не віднесено встановлення фактичного місцезнаходження юридичних осіб або місця проживання фізичних осіб - учасників судового процесу на час вчинення тих чи інших процесуальних дій. Тому відповідні процесуальні документи надсилаються господарським судом згідно з поштовими реквізитами учасників судового процесу, наявними в матеріалах справи.
Беручи до уваги конкретні обставини справи, вимоги процесуального законодавства та прецедентну практику Європейського суду з прав людини, суд звертає увагу на те, що направлення листів рекомендованою кореспонденцією на адресу, що відповідає місцезнаходженню відповідача згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, є достатнім для того, щоб вважати повідомлення належним, оскільки отримання зазначених листів адресатом перебуває поза межами контролю відправника, у цьому випадку суду (аналогічні висновки викладені у постанові Великої Палати Верховного Суду від 25.04.2018 у справі №800/547/17, постанові Касаційного господарського суду у складі Верховного суду від 27.11.2019 у справі №913/879/17, постанові від 21.05.2020 у справі № 10/249-10/9, постанові від 15.06.2020 у справі № 24/260-23/52-б, постанові від 18.03.2021 у справі №911/3142/18).
Окрім того, згідно пункту 10 частини 2 статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр) містяться, зокрема, відомості про місцезнаходження юридичної особи.
Відповідно до частини 1 статті 10 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" якщо документи та відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, внесені до нього, такі документи та відомості вважаються достовірними і можуть бути використані у спорі з третьою особою.
Судом також враховано, що за приписами частини 1 статті 9 Господарського процесуального кодексу України ніхто не може бути позбавлений права на інформацію про дату, час та місце розгляду своєї справи або обмежений у праві отримання в суді усної або письмової інформації про результати розгляду його судової справи. Відповідно до частини 2 статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" усі судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення та підписання.
Судові рішення, внесені до Єдиного державного реєстру судових рішень, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному вебпорталі судової влади України (частина 1 статті 4 Закону України "Про доступ до судових рішень").
Статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод передбачено право кожного на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом.
У рішенні від 03.04.2008 у справі "Пономарьов проти України" Європейський суд з прав людини зробив, зокрема, висновок про те, що сторони в розумні інтервали часу мають вживати заходів, щоб дізнатись про стан відомого їм судового провадження.
Враховуючи наведе, господарський суд зазначає, що відповідач не був позбавлений права та можливості ознайомитись, зокрема, з ухвалами суду у даній справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень (www.reyestr.court.gov.ua).
Окрім того, суд оприлюднював повідомлення відповідача про час та місце судових засідань на сайті Судової влади України та здійснював спробу його інформування про розгляд справи за номером телефону, вказаним в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
З огляду на вищевикладене суд констатує, що ним вчинено всі необхідні та можливі заходи з метою встановлення місцезнаходження відповідача та повідомлення його про розгляд справи судом.
Проте, відповідач не скористався наданим йому процесуальним правом на подання відзиву, заяв та клопотань процесуального характеру від нього на час розгляду справи також не надходило.
Відповідно до частини 2 статті 178 Господарського процесуального кодексу України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Суд наголошує, що відповідно до частини 4 статті 13 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов'язаних з вчиненням чи не вчиненням нею процесуальних дій.
Оскільки ТОВ "Сікаф" не скористалося наданими йому процесуальними правами, суд, на підставі частини 9 статті 165 Господарського процесуального кодексу України, дійшов висновку про можливість розгляду даної справи за наявними матеріалами.
Фактичні обставини справи, встановлені судом.
Відповідно до статуту Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» (нова редакція), затвердженого рішенням Хмельницької міської ради від 02.05.2024 № 24, предметом діяльності комунального підприємства є: поводження (збирання, перевезення, сортування, утилізація, захоронення) з твердими побутовими відходами; вивезення великогабаритних побутових відходів; вивезення рідких відходів. Окрім того, підприємство здійснює діяльність зокрема з: ремонту та обслуговування контейнерів для збору твердих побутових відходів; обслуговування контейнерних майданчиків.
Рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.02.2018 № 87 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького", з метою впорядкування надання мешканцям міста Хмельницького своєчасних, належної якості послуг з вивезення побутових відходів, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради "Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького" від 26.10.2017 № 773, керуючись законами України "Про відходи" та "Про місцеве самоврядування в Україні", визначено переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів за лотом № 1 міське комунальне підприємство «Спецкомунтранс» строком на п'ять років.
Рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 13.04.2023 № 328 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади", з метою впорядкування надання мешканцям Хмельницької міської територіальної громади своєчасних, належної якості послуг з вивезення побутових відходів, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради "Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади" від 23.02.2023 № 153, керуючись законами України "Про відходи" та "Про місцеве самоврядування в Україні", визначено Хмельницьке комунальне підприємство «Спецкомунтранс» переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади за лотом № 1, а саме: на території міста Хмельницького, обмеженої з півночі землями Олешинського старостинського округу ХМТГ та Лісогринівецької сільської громади. Східна межа міста обмежена землями Давидковецького та Копистинського старостинського округу ХМТГ. Південна частина межує з землями Копистинського старостинського округу ХМТГ по вул. Проектна, 10 і далі по вул. Проектній до річки Кудрянка, далі по річці Кудрянка та ставках на ній до західної межі земель Розсошанської сільської громади. З заходу територія обмежена землями Шаровечківського старостинського округу ХМТГ та Чорноострівської сільської громади. Уповноважено заступника міського голови укласти договір з переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади за лотом 1 строком на 5 років.
01.11.2022 між Хмельницьким комунальним підприємством «Спецкомунтранс» (Виконавець) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Сікаф» (Споживач) укладено договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами № 5747, за умовами якого Виконавець зобов'язується згідно з графіком надавати послуги з поводження з побутовими відходами (послуги) (ДК 021:2015 90500000-2 послуги у сфері поводження зі сміттям та відходами), а Споживач зобов'язується своєчасно оплачувати послуги за встановленими тарифами у строки на умовах, передбачених цим договором, на підставі рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 08.02.2018 № 87 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможців конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Хмельницького" та відповідно до правил благоустрою території Хмельницької міської територіальної громади (рішення Хмельницької міської ради від 17.06.2022 № 25 (нова редакція)), розроблених з урахуванням схеми санітарної очистки міста Хмельницького, що затверджена рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 28.03.2013 № 223, які розміщено на офіційному веб-сайті виконавця за посиланням https://skt.km.ua.
Відповідно до п. 2 договору сторонами погоджено, що Виконавець надає Споживачеві послуги з поводження з твердими, великогабаритними, рідкими відходами.
Згідно п. 3 договору послуги з вивезення твердих відходів надаються за контейнерною схемою.
За положеннями п. 4 договору для вивезення твердих відходів за контейнерною схемою використовуються технічно справні 1 контейнери місткістю 1,10 куб. метрів, що належать Виконавцеві. Виконавець вивозить тверді відходи за контейнерною схемою з 07:00 до 23:00 години.
Споживач зобов'язується оплачувати в установлений договором строк надані йому послуги з поводження побутовими відходами; здійснювати оплату за новими тарифами з дня введення їх в дію; протягом 10 днів місяця з дня отримання акта приймання-передачі наданих послуг, підписати його та повернути Виконавцю, або надати Виконавцю обґрунтоване повідомлення причин його непідписання. Якщо в передбачені цим пунктом терміни Споживач не повертає Виконавцю підписаний акт приймання-передачі наданих послуг, або не повідомляє причин його непідписання, роботи вважаються прийняті Споживачем, що є підставою для проведення розрахунку (п.п. 3, 4, 14 п. 12 договору).
У п. 15 договору передбачено, що згідно з рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.05.2021 № 498 "Про встановлення Хмельницькому комунальному підприємству «Спецкомунтранс» тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами", тариф на послугу з поводження з кубічним метром відходів становить: 90,89 грн за 1 куб.м - вивезення твердих побутових відходів (для споживачів, які користуються контейнерами на контейнерних майданчиках в місцях загального користування); 34,33 грн за 1 куб.м - захоронення побутових відходів.
Розрахунковим періодом є календарний місяць. Споживач вносить плату Виконавцю, яка складається з плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених тарифів на послугу та обсягів надання послуг визначених відповідно до законодавства (п. 16 договору).
Відповідно до п. 17 договору у разі застосування щомісячної системи оплати послуг Споживач здійснює оплату за цим договором не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, що є граничним строком внесення плати за спожиту послугу.
Згідно з п. 18 договору Виконавець формує на підставі норм надання послуг рахунок на оплату послуг та надає споживачеві у строк не пізніше ніж за 10 календарних днів до граничного строку внесення плати за послуги. Рахунок надається на паперовому носії. На вимогу або за згодою споживача рахунок може надаватися в електронній формі, зокрема за допомогою доступу до електронних систем обліку розрахунків споживачів.
За положеннями п. 20 договору Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення цього договору.
Відповідно до п. 22 договору у разі ненадання або надання послуг не в повному обсязі, зниження їх якості, Споживач викликає виконавця послуг (його представника) для перевірки кількості та/або якості наданих послуг.
Як передбачено п. 25 договору, у разі прийняття органом місцевого самоврядування рішення про зміну тарифів на послугу, норм надання послуг, Виконавець в строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію, повідомляє про це споживачам із зазначенням рішення відповідних органів шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавця послуг. У разі зміни тарифів, норм надання послуг протягом строку дії договору нові тарифи, норми надання послуг з поводження з побутовими відходами застосовуються з моменту введення в дію без внесення додаткових змін до договору.
Згідно п. 28 договору договір укладається на 1 рік.
Відповідно до п. 29 договору договір вважається таким, що продовжений, якщо за місяць до закінчення строку його дії одна із сторін не заявила про відмову від договору або про його перегляд.
Договір підписано сторонами та скріплено їх печатками.
Позивач звертався до відповідача із претензіями № 4373 від 07.10.2024, № 5512 від 06.12.2024, №03-10-406 від 07.05.2025, №03-10-1445 від 07.08.2025, у яких просив відповідача сплатити заборгованість за договором № 5747 від 01.11.2022.
Відповідно до розрахунку заборгованості станом на 01.09.2025 заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю «Сікаф» за період з 10.2023 року по 08.2025 року становить 5 512,51 грн.
З вищевикладеного, позивач звернувся з даним позовом до суду.
Позиція суду.
З положень ст. 509 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) вбачається, що зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов'язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.
Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 11 ЦК України однією із підстав виникнення цивільних прав та обов'язків є договір, а в силу вимог ч. 1 ст. 629 ЦК України договір є обов'язковим для виконання сторонами.
З матеріалів справи слідує, що 01.11.2022 між сторонами у справі укладено договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами № 5747, за умовами якого позивач зобов'язався згідно з графіком надавати послуги з поводження з побутовими відходами (послуги), а відповідач взяв на себе зобов'язання з своєчасної оплати послуг за встановленими тарифами у строки на умовах, передбачених цим договором,
Статтею 901 ЦК України встановлено, що за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.
Як визначено ч. 1 ст. 1 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", житлово-комунальні послуги - це результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та/або перебування осіб у житлових і нежитлових приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, що здійснюється на підставі відповідних договорів про надання житлово-комунальних послуг.
До житлово-комунальних послуг належать комунальні послуги, а саме, послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами (ст. 5 вищевказаного Закону).
Стаття 25 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" зобов'язує споживачів укласти договір про управління побутовими відходами з виконавцем послуги з управління побутовими відходами, визначеним у встановленому законодавством порядку.
Якщо інше не визначено законом, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, управитель багатоквартирного будинку або інша уповноважена особа, яка укладає колективний договір про надання комунальних послуг, згідно з правилами благоустрою території населеного пункту, розробленими з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту та затвердженими органом місцевого самоврядування, укладає договір про надання послуги з управління побутовими відходами з виконавцем послуги з управління побутовими відходами.
Станом на момент виникнення спірних правовідносин правові, організаційні та економічні засади діяльності, пов'язаної із запобіганням або зменшенням обсягів утворення відходів, їх збиранням, перевезенням, зберіганням, сортуванням, обробленням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини на території України регулювались Законом України "Про відходи" (втратив чинність 09.07.2023).
За визначенням ст. 1 вказаного Закону, побутові відходи - це відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках (тверді, великогабаритні, ремонтні, рідкі, крім відходів, пов'язаних з виробничою діяльністю підприємств) і не використовуються за місцем їх накопичення; послуги з поводження з побутовими відходами - послуги з вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів, що надаються в населеному пункті згідно з правилами благоустрою території населеного пункту, розробленими з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту та затвердженими органом місцевого самоврядування.
Суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами укладають договори з юридичною особою, яка в установленому порядку визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів на певній території, на якій знаходиться об'єкт утворення відходів (ч. 4 ст. 17 Закону України "Про відходи").
Статтею 35-1 Закону України "Про відходи" було встановлено, що поводження з побутовими відходами здійснюється відповідно до державних норм, стандартів і правил. Власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів. Виконавця послуг з вивезення побутових відходів визначає орган місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Виконавець послуг з вивезення побутових відходів укладає договори про надання послуг з поводження з побутовими відходами із споживачами.
За положеннями ст. 903 ЦК України, якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
Статтями 1, 31 Закону України "Про управління відходами", який набрав чинності 09.07.2023, унормовано, що утворювачі побутових відходів, зокрема, фізичні особи, юридичні особи, в результаті діяльності яких утворюються відходи, зобов'язані укладати договори з виконавцем послуги з управління побутовими відходами та вносити у встановленому порядку плату за послугу з управління побутовими відходами. Утворювачі побутових відходів мають права та обов'язки споживачів житлово-комунальних послуг, передбачені Законом України "Про житлово-комунальні послуги".
Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору.
За умовами п. 12 договору Споживач зобов'язаний, серед іншого, оплачувати в установлений договором строк надані йому послуги з поводження побутовими відходами.
Так, у п.п. 16, 17 договору сторони погодили розрахунковий період - календарний місяць та передбачили, що платежі вносяться не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, що є граничним строком внесення плати за спожиту послугу. При цьому, Споживач вносить плату Виконавцю, яка складається з плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених тарифів на послугу та обсягів надання послуг, визначених відповідно до законодавства.
Чинним Законом України "Про управління відходами" також передбачено, що плата за послугу з управління побутовими відходами визначається на основі тарифу на послугу з управління побутовими відходами та норм надання послуги. Тариф на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифи на збирання, перевезення, відновлення, видалення побутових відходів встановлюються органом місцевого самоврядування окремо за видами побутових відходів. Розрахунок тарифу на послугу з управління побутовими відходами здійснює виконавець послуги (ст. 34 вказаного Закону).
Тариф на послугу з поводження з відходами визначено у п. 15 договору (90,89 грн / 1 куб.м - вивезення твердих побутових відходів, 34,33 грн / 1 куб.м - захоронення побутових відходів) відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 27.05.2021 № 498 «Про встановлення ХКП «Спецкомунтранс» тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».
Згідно з ч. 1 ст. 629 ЦК України договір є обов'язковим для виконання сторонами.
Положеннями ст. 525, 526 ЦК України встановлено, що зобов'язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від виконання зобов'язання і одностороння зміна умов договору не допускається.
Згідно з ч. 1 ст. 530 ЦК України якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Невиконання зобов'язання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання), стаття 610 ЦК України визначає як порушення зобов'язання.
Частиною 1 ст. 612 ЦК України встановлено, що боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Як вбачається із розрахунку заборгованості, борг Товариства з обмеженою відповідальністю «Сікаф» станом на 01.09.2025 за надані послуги по вивезенню та захороненню твердих та рідких побутових відходів за період з жовтня 2023 року по серпень 2025 року становить 5 512,51 грн. Матеріали справи не містять доказів сплати отриманих послуг, строк оплати яких настав. При цьому, відповідачем у порядку п. 22 договору не складався акт-претензія про ненадання або надання послуг не в повному обсязі, зниження їх якості.
З вищевикладеного суд доходить висновку про необхідність стягнення 5 512,51 грн. боргу в судовому порядку, що має наслідком задоволення позовних вимог Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» у справі в повному обсязі.
Відповідно до ст. 123, 129 Господарського процесуального кодексу України судові витрати зі сплати судового збору покладаються на відповідача у зв'язку із задоволенням позову.
Керуючись ст.ст. 2, 12, 20, 129, 233, 236, 237, 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, суд -
позов задовольнити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Сікаф» (29000, м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, буд. 66/1, ідентифікаційний код 00388599) на користь Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» (29000, м. Хмельницький, вул. Князя Святослава Хороброго, 1, ідентифікаційний код юридичної особи 03356565) заборгованість за надані послуги з поводження з побутовими відходами за період з 01.10.2023 року по 31.08.2025 року у сумі 5 512,51 грн. (п'ять тисяч п'ятсот дванадцять грн. 51 коп.), 3 028,00 грн. (три тисячі двадцять вісім грн. 00 коп.) витрат зі сплати судового збору.
Видати наказ.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів до Північно-західного апеляційного господарського суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повний текст судового рішення складено 04.12.2025
Суддя М.В. Музика
Віддрук. у 2 прим.: 1 - до справи; позивачу в ел. кабінет; 2 - відповідачу (29000, м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, буд. 66/1, код 00388599) - рек. з пов. про вручення