Ухвала від 01.12.2025 по справі 160/22724/25

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

01 грудня 2025 року м. Дніпросправа № 160/22724/25

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Чепурнова Д.В. (доповідач),

суддів: Коршуна А.О., Сафронової С.В.,

перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційні скарги Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 28 жовтня 2025 року в адміністративній справі №160/22724/25

за позовом ОСОБА_1

до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області

про визнання рішення протиправним та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області у справі №160/22724/25 надійшла до Третього апеляційного адміністративного суду 07 листопада 2025 року.

Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 12 листопада 2025 року витребувано матеріали справи №160/22724/25.

Також, 12.11.2025 року до суду надійшла апеляційна скарга Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Матеріали справи №160/22724/25 надійшли до суду 21 листопада 2025 року і передані головуючому судді 24 листопада 2025 року.

Ознайомившись з матеріалами справи та апеляційними скаргами, колегія суддів вважає, що апеляційні скарги подані у строк встановлений ст. 295 КАС України і відповідають вимогам ст. 296 КАС України, підстави для повернення апеляційних скарг, чи відмови у відкриті апеляційного провадження відсутні, тому на підставі ст.ст. 300, 301, 304 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 28 жовтня 2025 року в адміністративній справі №160/22724/25.

Надіслати учасникам справи копію ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Запропонувати позивачу у строк - до 17 лютого 2026 року подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) його копії (з копіями доданих до нього документів) іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий - суддя Д.В. Чепурнов

суддя А.О. Коршун

суддя С.В. Сафронова

Попередній документ
132297745
Наступний документ
132297747
Інформація про рішення:
№ рішення: 132297746
№ справи: 160/22724/25
Дата рішення: 01.12.2025
Дата публікації: 05.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Третій апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (17.02.2026)
Дата надходження: 07.11.2025
Предмет позову: визнання рішення протиправним та зобов’язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
17.02.2026 00:00 Третій апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЧЕПУРНОВ Д В
суддя-доповідач:
ГОРБАЛІНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЧЕПУРНОВ Д В
відповідач (боржник):
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
Головне управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
Головне управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
Головне управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області
позивач (заявник):
Брегеда Олена Миколаївна
представник відповідача:
Землянухіна Наталія Сергіївна
представник позивача:
Адвокат Коваль Олександр Володимирович
суддя-учасник колегії:
КОРШУН А О
САФРОНОВА С В