03 грудня 2025 рокусправа № 380/24751/23
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Москаля Р.М. розглянув в місті Львові в порядку спрощеного провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Торгрентсервіс» до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення- рішення,
До Львівського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява приватного акціонерного товариства «Торгсервіс», процесуальним правонаступником якого є товариство з обмеженою відповідальністю «Торгрентсервіс» (далі - ТОВ «Торгрентсервіс», позивач) до Головного управління ДПС у Львівській області (далі - ГУ ДПС у Львівській області, відповідач) з такими вимогами:
- визнати протиправним та скасувати рішення №15080/13-01-04-08 від 28.06.2023;
- зобов'язати ГУ ДПС у Львівській області привести у відповідність інтегровану картку платника податків та внести до неї зміни, а саме - виключити інформацію про наявність донарахованих сум згідно рішення №15080/13-01-04-08 від 28.06.2023.
Обґрунтовуючи підстави звернення до суду з цим позовом, позивач наводить такий основний аргумент - платник податку своєчасно направив податкову накладну на реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних, в межах часу операційного дня 15.12.2022, що підтверджується відомостями електронного кабінету платника податку, проте контролюючий орган зареєстрував її на наступний день, 16.12.2025, при цьому протиправно покладає вину за це на платника.
Відповідач проти позову заперечує, просить суд відмовити в задоволенні позовних вимог. Стверджує, що за результатами камеральної перевірки контролюючим органом встановлено, що платник податку 16.12.2022 зареєстрував податкову накладну № 12 від 30.11.2022, граничний термін реєстрації якої сплив 15.12.2022. Порушення строків реєстрації податкових накладних свідчить про наявність порушення, за яке передбачена відповідальність у вигляді штрафу в залежності від терміну такого порушення, що передбачено пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України. Законом № 2260-ІХ, який набрав чинності 27.05.2022 р., поновлено відповідальність платників податків у разі виявлення порушень законодавства за результатами проведення перевірок згідно з Кодексом, законами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, з урахуванням обставин, передбачених підпунктом 112.8.9 пункту 112.8 статті 112 ПК України, що звільняють від фінансової відповідальності.
Суд проаналізував аргументи сторін, наведені в заявах по суті спору, дослідив долучені до справи копії доказів та встановив такі фактичні обставини справи та відповідні правовідносини:
приватне акціонерне товариство «Торгсервіс» здійснило формування податкової накладної №12 від 30.11.2022 на суму ПДВ 12919,50 грн. в електронному вигляді із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення для формування податкових документів спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності «Єдине вікно подання електронної звітності». Так, податкова накладна №12 від 30.11.2022 (а.с.9):
- 15.12.2022 о 17.33 сформована в електронному вигляді у формі файла 13290020856950J1201013100000012111120221329.xml та підписана за допомогою кваліфікованих електронних підписів відповідальної посадової особи ПРАТ «ТОРГСЕРВІС» бухгалтер, 20856950, 2875403570, сертифікат №01000000000000000000000000000000078f3b08, видавець UA-36865753-2101 КНЕДП ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»; печатка, 20856950 ПРАТ «ТОРГСЕРВІС», сертифікат №01000000000000000000000000000000078f2e26, видавець UA-36865753-2101 КНЕДП ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна»; час підписання цього документа зафіксовано в спеціалізованому клієнтському програмному забезпеченні для формування та подання звітності «Єдине вікно подання електронної звітності»;
- 15.12.2022 о 17:36 надіслана ПРАТ «Торгсервіс» до ЄРПН, що підтверджується фіксацією часу відправлення цього документа на сторінці «Видані ПН/РК» через сервіс «Електронний кабінет платника податків» ДПС України, що функціонує відповідно до норм ст.42-1 ПКУ (а.с.17 зворот).
16.12.2022 платнику податку надійшла квитанція про реєстрацію податкової накладної №12 від 30.11.2022 в ЄРПН 16.12.2022 о 13:11:04 за №9272277049 (відправник: автоматизована система «Єдине вікно подання електронних документів») (а.с.10).
ГУ ДПС у Львівській області провело камеральну перевірку ПАТ «Торгсервіс» з питання дотримання термінів реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, за результатами якої складено акт від 23.06.2023 №17011/13-01-04-08/20856950 (а.с.15 зворот - а.с.17). Перевіркою встановлено факт порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, а саме - 16.12.2022 о 01:11 зареєстровано податкову накладну ПАТ «Торгсервіс» № 12 від 30.11.2022, граничний термін реєстрації якої сплив 15.12.2022 року. Порушення строків реєстрації податкових накладних свідчить про наявність порушення, за яке передбачена відповідальність у вигляді штрафу в залежності від терміну такого порушення, що передбачено пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України.
На підставі висновків акта перевірки від 23.06.2023 контролюючий орган прийняв податкове повідомлення-рішення від 28.06.2023 №15080/13-01-04-08 (а.с.14 зворот), яким на підставі п.120-1 ст.120 ПК України до ПАТ «Торгсервіс» застосовав штрафні санкції за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на загальну суму 1291,95 грн. Додатком до цього рішення є Розрахунок штрафу за порушення термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН у формі таблиці (а.с.15), що у рядках містить відомості про номер та дату складання простроченої податкової накладної, дату її реєстрації, кількість днів прострочення, суму ПДВ, розмір штрафу у відсотках (10%) та суму штрафу у гривнях.
При прийнятті рішення суд керується такими нормами права та мотивами щодо їх застосування до спірних правовідносин:
пунктом 201.1 статті 201 ПК України визначено, що на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
При здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для податкових накладних / розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені. У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом (пункт 201.10 статті 201 Податкового кодексу України).
Пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України встановлено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної/розрахунку коригування, складеної на операції з постачання товарів/послуг, що звільняються від оподаткування податком на додану вартість; податкової накладної/розрахунку коригування, складеної на операції, що оподатковуються за нульовою ставкою; податкової накладної, складеної відповідно до пункту 198.5 статті 198 цього Кодексу у разі здійснення операцій, визначених підпунктами "а" - "г" цього пункту, та розрахунку коригування, складеного до такої податкової накладної; податкової накладної, складеної відповідно до статті 199 цього Кодексу, та розрахунку коригування, складеного до такої податкової накладної; податкової накладної, складеної відповідно до абзацу одинадцятого пункту 201.4 статті 201 цього Кодексу, та розрахунку коригування, складеного до такої податкової накладної) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 і 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі: - 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування […].
Відповідно до абзацу першого пункту 201.10 статті 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня (абзац п'ятий цього пункту).
Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних (абзац тринадцятий пункту 201.10).
Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України (абзац двадцять другий пункту 201.10 статті 201 ПК України).
Механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, до ЄРПН визначено у Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних (далі - Порядок №1246; в редакції, чинній на час спірних правовідносин).
За визначенням, наведеним у пункті 1 Порядку № 1246, операційним днем є частина дня, протягом якої здійснюються прийняття від платників податку податкових накладних та/або розрахунків коригування та реєстрація або зупинення реєстрації.
Як встановлено у пункті 3 Порядку № 1246 операційний день триває в робочі дні з 8 години 00 хвилин до 20 години 00 хвилин. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Реєстру, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків. Якщо граничні строки реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.
Згідно з пунктом 8 Порядку №1246 податкова накладна та/або розрахунок коригування складаються та реєструються постачальником (продавцем) - платником податку, крім випадків, визначених пунктом 9 цього Порядку.
Після накладення кваліфікованого електронного підпису платник податку здійснює шифрування податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі та надсилає їх ДПС за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем з урахуванням вимог Законів України "Про електронні довірчі послуги", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку. Примірник податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі зберігається у платника податку (пункт 11 Порядку № 1246).
Відповідно до пункту 13 зазначеного Порядку за результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція).
Квитанція в електронній формі надсилається платнику податку протягом операційного дня та є підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДПС (пункт 14 Порядку №1246).
За змістом акта перевірки граничний термін реєстрації спірної податкової накладної від 30.11.2022 спливав 15.12.2022, а зареєстрована ця податкова накладна в ЄРПН 16.12.2022, тобто з порушенням граничного терміну на 1 день.
Слід врахувати, що Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану», який набрав чинності 17 березня 2022 року, доповнено пункт 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України, зокрема, підпунктом 69.18, відповідно до якого установлено, що тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, з метою захисту прав платників, збереження та захисту даних надання електронних сервісів та приймання електронних документів від платників податків здійснюються у робочі дні з 8 години до 18 години.
У постанові від 14 грудня 2023 року у справі № 260/5659/22 Верховний Суд виснував, що виходячи зі співвідношення предметів регулювання підпункту 69.18 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України на норм статті 201 ПК України та Порядку № 1246, вчиненню платником дій щодо надіслання на реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування у визначений у Порядку № 1246 строк кореспондують дії контролюючого органу щодо приймання та проведення реєстрації означених накладних відповідно до строків, установлених у підпункті 69.18 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України, що становить належний порядок вчинення платником дій з надсилання та прийняття контролюючим органом для реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування під час воєнного стану. При цьому, задля забезпечення належної реалізації процедури реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, контролюючий орган зобов'язаний прийняти податкові накладні/розрахунки коригування, надіслані у межах граничних строків та впродовж операційного дня, визначених для платника у Порядку № 1246, та на наступний робочий день до 18 години, якщо прийняття таких податкових накладних/розрахунків коригування є неможливим у межах попереднього дня з урахуванням строків у підпункті 69.18 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України, прийняти їх та зареєструвати. Іншими словами, у контролюючого органу зберігається обов'язок належного реагування на правомірні дії платника, але з урахуванням обмеженого робочого часу податкового органу згідно з підпунктом 69.18 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК України.
Також Верховний Суд неодноразово (зокрема, у постанові від 12 липня 2019 у справі №0940/1600/18) вказував, що в процедурі внесення інформації (відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування) до ЄРПН є дві окремі стадії: 1) надання платником податку на додану вартість податкової накладної (розрахунку коригування); 2) прийняття/неприйняття податкової накладної (розрахунку коригування) та внесення відомостей щодо неї (нього) безпосередньо до ЄРПН.
Перша із цих стадій залежить від платника податку на додану вартість і є результатом його дій, тоді як друга - це результат виконання роботи програмного забезпечення, що контролюється ДПС, та/або безпосередніх дій працівників ДПС, на яку (які) платник податку не має впливу.
В свою чергу, пунктом 201.10 статті 201 ПК України встановлено, що якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, така податкова накладна вважається зареєстрованою в ЄРПН. Тобто, якщо до кінця операційного дня, в який платником податків було направлено податкову накладну для її реєстрації, йому не було надіслано квитанцію, відповідна податкова накладна вважається зареєстрованою у цей день.
При прийнятті рішення суд враховує, що надані позивачем копії електронних доказів (інформація зі спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення ДПС України для формування та подання звітності «Єдиного вікна подання електронної звітності») підтверджують, що платник податку в робочий час (17:36) операційного дня, що припадав на робочий день (четвер, 15.12.2022) створив, підписав КЕП та скерував на реєстрацію до ЄРПН для одержувача ДПС України податкову накладну №12 від 30.11.2022, а отже - дотримався граничного терміну реєстрації ПН в ЄРПН. Водночас ДПС України 15.12.2022 не скерувала платнику податку жодної квитанції - про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації цієї податкової накладної. За таких обставин на підставі пп. 201.10 ст. 201 ПК України податкова накладна №12 від 30.11.2022 вважається зареєстрованою 15.12.2022. Проте при проведенні камеральної перевірки позивача контролюючий орган не врахував цей факт (податкова накладна №12 від 30.11.2022 була належним чином та у встановлений законодавцем термін надіслана позивачем для реєстрації в ЄРПН, проте в межах операційного дня не надійшо квитанції щодо її прийняття), а тому прийняв помилкове рішення про притягнення позивача до фінансової відповідальності за порушення граничних термінів реєстрації ПН за відсутності підстав для прийняття такого рішення.
Суд відхиляє твердження відповідача про можливу недостовірність наданих позивачем доказів з покликанням на те, що «позивачем може бути змінено дату та час подання податкової накладної за допомогою спеціалізованих комп'ютерних програм» як голослівне та беззмістовне - за такою логікою також можна припускати, що ДПС України може змінити дату та час реєстрації податкової накладної в квитанції про реєстрацію податкової накладної, а ГУ ДПС в області - в акті перевірки. Суд враховує, що відповідач є суб'єктом владних повноважень та структурним підрозділом ДПС України, котра адмініструє автоматизовану систему «Єдине вікно подання електронної звітності» (https://cabinet.tax.gov.ua/news/A0080601638900DEE0530A502807201C), а отже - у випадку фальсифікації позивачем доказів міг і повинен був надати суду альтернативні та достовірні відомості про час та дату підписання/скерування позивачем файлу, що містив спірну податкову накладну, до ЄРПН -адже позивач вчиняв дії щодо підписання за допомогою КЕП та скерування відповідних файлів з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС України, а не стороннього програмного забезпечення, тому такі дії фіксуються з точністю до секунди. З огляду на те, що відповідач не спростував достовірності наданих позивачем доказів, суд приймає ці докази як достовірні та достатні для доведення описаних вище обставин.
Отже, за встановлених судом обставин справи встановлення контролюючим органом підчас проведення камеральної перевірки факту здійснення ДПС України реєстрації спірної податкової накладної 16.12.2022 о 01:11 (тобто вночі доби, наступної за добою надсилання, поза межами операційного дня) свідчить про неналежне функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи ДПС України, та не є доказом невиконання платником податку своїх податкових обов'язків. Отже, підстав для застосування до позивача штрафних санкцій на підставі ст. 120-1 ПК України не було. Тому суд дійшов висновку про протиправність нарахування відповідачем штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних згідно оскарженого податкового повідомлення-рішення на суму 1291,95 грн., тому позовні вимоги про скасування цього рішення є обґрунтованими та підлягають до задоволення.
Суд при прийнятті цього рішення також враховує, що висновок щодо обрання та застосування норм права відповідає усталеним висновкам Верховного Суду, що наведені у постановах від 29.05.2025 у справі №500/5509/23, від 18.03.2025 у справі № 520/24329/23, від 15.04.2025 у справі №500/159/24, від 15.04.2025 у справі № 500/7381/23, від 27.03.2025 у справі № 380/15811/23.
Оцінивши вимоги позивача щодо необхідності зобов'язання ГУ ДПС у Львівській області привести у відповідність інтегровану картку платника податків та внести до неї зміни, а саме - виключити інформацію про наявність донарахованих сум згідно рішення №15080/13-01-04-08 від 28.06.2023, то суд відмовляє у їх задоволенні як передчасних та безпідставних з огляду на такі мотиви:
відповідно до пп. 191.1.10 п. 191.1 ст. 191 Податкового кодексу України, однією з функцій контролюючих органів є забезпечення ведення обліку податків, зборів, платежів.
Правила ведення в податкових органах оперативного обліку податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування визначає Порядок, затверджений наказом Міністерства Фінансів України від 12.01.2021 № 5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.03.2021 р. за № 321/35943 (далі - Порядок №5). Відповідно до Порядку №5 інтегрована картка платника (далі - ІКП) - це форма оперативного обліку за визначеними параметрами, яка містить інформацію щодо облікових даних платника та призначена для хронологічного, систематичного або комбінованого накопичення, групування та узагальнення інформації з реквізитів первинних документів, оброблених засобами ІКС ДПС (податкових декларацій, звітності з єдиного внеску, податкових повідомлень-рішень, рішень податкового органу, повідомлень економічних операторів, отриманих з Електронної системи обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, про розраховану (зменшену) суму акцизного податку за сформовані (деактивовані) унікальні ідентифікатори, вимоги про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску, рішення про розстрочення, відстрочення грошових зобов'язань чи податкового боргу, даних Казначейства про надходження платежів тощо).
Відомості ІКП формуються з урахуванням різних форм обліку, в т.ч. журналів, котрі ведуть різні підрозділи контролюючого органу: - підрозділи, що здійснюють контрольно-перевірочну роботу, - щодо нарахування грошових зобов'язань, визначених у податкових повідомленнях-рішеннях за напрямом роботи з урахуванням результатів адміністративного або судового оскарження таких сум; - структурні підрозділи правової роботи - щодо наявності / відсутності адміністративного або судового оскарження рішень податкового органу за видом платежу, за яким утворено суми помилково або надміру сплачених грошових зобов'язань та пені тощо.
Відповідно до п. 13.2 Порядку №5 інформація щодо початку/продовження та результатів адміністративного або судового оскарження податкового повідомлення-рішення вноситься до ІКС ДПС працівником структурного підрозділу територіального органу ДПС, яким податкове повідомлення-рішення було сформовано, на підставі документів, зазначених у розділі VII цього Порядку (заяви - оскарження податкового повідомлення-рішення, ухвали суду про відкриття провадження, рішення про результати розгляду скарги (заяви), рішення суду, прийнятого по суті), протягом трьох днів з дати отримання такого документа. На підставі інформації про початок/продовження у законодавчо встановлені строки процедури адміністративного оскарження (скарга (заява) платника податків) або про початок/продовження процедури судового оскарження нарахована сума податків вважається неузгодженою, а в ІКП відображаються первинні показники оперативного обліку щодо її виключення.
За результатами адміністративного або судового оскарження: - у разі часткового скасування сум формується нове податкове повідомлення-рішення на суму, що залишилась; - у разі збільшення донарахованої суми формується податкове повідомлення-рішення на суму збільшення без анулювання первинного документа та вручається платнику податків (вноситься дата вручення до ІКС ДПС та виконуються процеси, описані у підрозділі 12 цього розділу).
У разі якщо за результатами адміністративного/судового (рішення суду, прийняте по суті) оскарження нарахована сума податку у повному обсязі підтверджується та якщо з урахуванням законодавчо встановлених строків вона вважається узгодженою, то в ІКП відображаються первинні показники оперативного обліку щодо її поновлення. У разі якщо за результатами судового оскарження нарахована сума у повному обсязі скасовується, то в ІКП відображення первинних показників оперативного обліку щодо поновлення такої суми не проводиться.
Отже, підставою для коригування відповідачем відомостей ІКП позивача щодо донарахованих оскарженим рішенням ГУ ДПС у Львівській області сум грошових зобов'язань буде рішення суду щодо оскарження ППР №15080/13-01-04-08 від 28.06.2023, а відповідний обов'язок в контролюючого органу виникне протягом трьох днів після отримання копії рішення суду, що набрало законної сили. Будь-яких підстав зобов'язувати відповідача коригувати показники ІКП позивача до отримання ним рішення суду, що набрало законної сили, немає, оскільки спір з цього питання між сторонами ще не виник та немає підстав вважати, що взагалі виникне.
Підсумовуючи наведені мотиви суд дійшов висновку, що позовні вимоги ТОВ «Торгрентсервіс» слід задовольнити частково - в частині, що стосується скасування податкового - повідомлення - рішення про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної №12 від 30.11.2022.
Враховуючи висновок суду по суті спору та встановлені статтею 139 КАС України правила розподілу понесені позивачем судові витрати відшкодовуються за рахунок бюджетних асигнувань пропорційно до задоволених вимог.
Керуючись ст.ст. 19-22,25-26,90,139,229,241-246,250,251,255,295 КАС України, суд -
Адміністративний позов задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Львівській області №15080/13-01-04-08 від 28.06.2023.
В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Львівській області (79026, Львівська обл., місто Львів, вул.Стрийська, будинок 35; ідентифікаційний код 43968090) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Торгрентсервіс» (80001, Львівська обл., Шептицький р-н, місто Сокаль, вул.Яворницького, будинок 86а; ідентифікаційний код 20856950) судові витрати на сплату судового збору в сумі 1073,6 (одна тисяча сімдесят три) гривні 60 коп.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на рішення суду подається до суду апеляційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
СуддяМоскаль Ростислав Миколайович