02 грудня 2025 рокуСправа №160/24856/25
Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Серьогіної О.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у письмовому провадженні у місті Дніпрі адміністративну справу за ОСОБА_1 до Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -
29.08.2025 року ОСОБА_1 звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, в якому просить суд:
- визнати протиправними дії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, оформлені листом від 29.07.2025 року № 3.3/891-2025/Ф-798 щодо складення та надання до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області довідки про грошове забезпечення годувальника станом на 01.01.2023 року №3/971 від 18 04.2024 року із зазначенням у ній грошових розмірів щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, обчислених із застосуванням прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 01.01.2018 року;
- зобов'язати Південно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області довідку на ім'я ОСОБА_1 про розмір грошового забезпечення годувальника станом на 01.01.2023 року у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України №2262-ХІІ з врахуванням положень Постанови №704 щодо визначення посадового окладу і окладу за військовим (спеціальним) званням годувальника шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2023 року на відповідний тарифний коефіцієнт, та з обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, обчислених з урахуванням прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 01.01.2023 року у розмірі 2684,00 грн. для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру пенсії ОСОБА_1 з 01.02.2023 року.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що позивачка перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області як отримувач пенсії в зв'язку з втратою годувальника у розмірі 30% суми грошового забезпечення. Відповідач виготовив довідку про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 року, в якій вказано основні розміри грошового забезпечення, розраховані з застосуванням прожиткового мінімуму станом на 01.01.2023 року. Проте, розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, протиправно зменшені у грошовому виразі. Позивач не погоджується із такими діями відповідача, тому просить суд задовольнити позовні вимоги.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 11.09.2025 року відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи по суті за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами з 26.09.2025 року.
Сторони належним чином повідомлені про розгляд справи Дніпропетровським окружним адміністративним судом, що підтверджується доказами, що містяться в матеріалах справи.
01.10.2025 року від Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції на адресу суду надійшов письмовий відзив на адміністративний позов, в якому відповідач заперечує проти задоволення позовних вимог виходячи із наступного. Відображення у довідці про розмір грошового забезпечення саме середніх розмірів надбавки за особливості проходження служби та премії, які фактично були виплачені за місяць у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою, узгоджується з нормами абз.7 ч.1 ст.7 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Ухвалою від 02.12.2025 року продовжено розгляд справи до 02.12.2025 року.
Згідно з ч. ч. 5, 8 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами. При розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та з 2023 року отримує пенсію в разі втрати годувальника у розмірі 30% за померлого чоловіка ОСОБА_2 відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року № 2262 - XII.
18.04.2024 року відповідач виготовив довідку про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 року №3/971, в якій вказано основні розміри грошового забезпечення, розраховані з застосуванням прожиткового мінімуму станом на 01.01.2023 року, за посадою, яку займав позивач та складається з:
посадовий оклад - 10206,00 грн.;
оклад за військовим званням (підполковник) - 2150,00 грн.;
надбавка за вислугу років 50% - 6178,00 грн.
Проте, розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, що зазначені в Довідці №3/971 від 18.04.2024 року складають:
надбавка за службу в умовах режимних обмежень (10% від ПО) - 1020,60 грн.
надбавка за особливості проходження служби (47,1%(ПО+В3+ВР) - 5731,13 грн.;
премія 202,1%(ПО) - 13544,74 грн.;
Всього - 38830,47 грн.
Разом з тим, позивач не погоджується із числовим (грошовим) розміром вказаних складових грошового забезпечення, зважаючи на що звернувся до суду з цим позовом.
Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, є Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 09.04.1992 року № 2262-ХІІ (далі - Закон № 2262-XII).
Згідно із ч.4 ст.63 Закону № 2262-ХІІ, усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Отже, підставою для проведення перерахунку пенсії є підвищення грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
30 серпня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (далі - постанова № 704), яка передбачала з 01 березня 2018 року збільшення розмірів посадових окладів та окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців.
Пунктом 2 постанови №704 установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Додатком 1 до постанови № 704 встановлено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу.
Пунктом 4 постанови №704 (у первинній редакції) передбачалось, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.
21 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" (далі - постанова №103).
Пунктом 6 постанови №103 внесено зміни до постанови № 704, внаслідок яких пункт 4 Постанови № 704 викладено у новій редакції, а саме: "4. Установити, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня 2018, на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13 і 14". Водночас, зміни до додатків 1, 12, 13 і 14 не вносилися.
Отже, станом на 01 січня 2018 року та 01 січня 2019 року пункт 4 постанови №704 визначав, що при обчисленні розмірів посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу використовується такий показник, як "розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений законом на 1 січня 2018 року".
Проте постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 29 січня 2020 року у справі № 826/6453/18 визнано протиправним та скасовано пункт 6 постанови № 103, яким були внесені зміни до пункту 4 постанови № 704.
Вказаною постановою скасовані зміни, у тому числі до пункту 4 постанови № 704, та відновлено його попередню редакцію, згідно з якою розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.
Відповідно до частини другої статті 265 Кодексу адміністративного судочинства України нормативно-правовий акт втрачає чинність повністю або в окремій його частині з моменту набрання законної сили відповідним рішенням суду.
Таким чином, з 29 січня 2020 року - дня набрання законної сили рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду у справі № 826/6453/18 - діє редакція пункту 4 постанови № 704, яка діяла до зазначених змін.
Аналогічні правові висновки викладені Верховним Судом у постанові від 19 жовтня 2022 року у справі № 400/6214/21.
Враховуючи викладене вище, оскільки зміни, внесені постановою №103 до пункту 4 постанови №704, визнані у судовому порядку нечинними, з 29 січня 2020 року діє редакція пункту 4 Постанови № 704, яка діяла до зазначених змін, у якій вказано, що для визначення посадового окладу та окладу за військовим званням застосовується не прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений законом на 01 січня 2018 року, а прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений законом на 1 січня календарного року, але з гарантією того, що такий показник прожиткового мінімуму повинен становити не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року.
Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" прожитковий мінімум встановлювався з 1 січня у розмірі 1 762 грн.
Через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (у 2020 році згідно із Законом №294-IX такий визначено у розмірі 2102 грн., у 2021 році згідно Закону №1082-IX - 2270 грн., у 2022 році відповідно до Закону №1928-IX - 2481 грн., у 2023 році відповідно до Закону №2710-ІХ - 2684 грн.) виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою №704 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ та статті 9 Закону №2011-ХІІ, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт.
Зважаючи на викладене, у позивача наявні підстави на отримання оновленої довідки для перерахунку пенсії станом на 01.01.2022 року із застосуванням пункту 4 постанови № 704 у первинній редакції, а саме множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.
Також Верховний Суд у постановах від 02 серпня 2022 року у справі №440/6017/21 та від 10 січня 2023 року у справі № 120/8682/21-а дійшов висновку, що через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, зокрема згідно із Законом №1082-IX ("Про Державний бюджет України на 2021 рік"), у осіб з числа військовослужбовців виникло право на отримання довідки про розміри грошового забезпечення для перерахунку пенсії за формою, що передбачена додатком 2 до Порядку №45, з урахуванням оновлених даних про розмір посадового окладу та окладу за військовим (спеціальним) званням, які визначаються шляхом застосування пункту 4 постанови № 704 із використанням для їх визначення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (через його збільшення на відповідний рік).
Наказом Міністра оборони України від 07 червня 2018 року №260 затверджено Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам (далі Порядок №260). Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з дня набрання чинності Постановою №704.
Порядок визначає механізм та умови виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту України та деяким іншим особам.
Відповідно п.2 розділу І Порядку №260 грошове забезпечення включає: щомісячні основні види грошового забезпечення; щомісячні додаткові види грошового забезпечення; одноразові додаткові види грошового забезпечення.
До щомісячних основних видів грошового забезпечення належать: посадовий оклад; оклад за військовим званням; надбавка за вислугу років.
До щомісячних додаткових видів грошового забезпечення належать: підвищення посадового окладу; надбавки; доплати; винагорода військовослужбовцям, які обіймають посади, пов'язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту; премія.
До одноразових додаткових видів грошового забезпечення належать: винагороди (крім винагороди військовослужбовцям, які обіймають посади, пов'язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту); допомоги.
Згідно із приписами п. 5 постанови № 704, надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, серед іншого, установлювати надбавку за особливості проходження служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) та особам рядового і начальницького складу в розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. Порядок та умови виплати такої надбавки визначати керівникам державних органів залежно від якості, складності, обсягу та важливості виконуваних обов'язків за посадою.
Відповідно до п.1 розділу VI Порядку № 260, військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) щомісячно виплачується надбавка за особливості проходження служби в розмірах до 100 відсотків посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років залежно від складності та важливості виконуваних обов'язків.
Зважаючи на викладене, відсотковий розмір надбавки за особливості проходження служби розраховується від розміру посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу.
Відсотковий розмір надбавки за особливості проходження служби у довідці від 18.04.2024 року № 3/971 становить 47,1 відсотків, але вказана сума у грошовому значенні розрахована арифметично невірно.
Так, відповідно до вказаної довідки, загальна сума: посадового окладу (10206,00 грн.), окладу за військовим званням (2150,00 грн.) та надбавки за вислугу років (6178,00 грн.) становить 18534,00 грн. (10206,00 грн. + 2150,00 грн. + 6178,00 грн.).
Виходячи з арифметичного розрахунку 47,1% (надбавка за особливості проходження служби від 18534,00 грн., становить 8729,51 грн.
Таким чином, розмір надбавки за особливості проходження служби 47,1% у даному випадку повинен становити 8729,51 грн., а не 5731,13 грн., як зазначено відповідачем в довідці від 18.04.2024 року № 3/971.
Крім того, відповідно до підпункту 2 пункту 5 Постанови №704 керівнику державного органу, надано право здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш, як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Відповідно до п. 1 Розділу XVI Порядку № 260, розмір щомісячної премії, але не менше 10 відсотків посадового окладу, встановлює Міністр оборони України для відповідних категорій військовослужбовців.
Тобто, відсотковий розмір премії розраховується від розміру посадового окладу.
Відсотковий розмір премії зазначений у довідці становить 202,1%.
Як встановлено судом, розмір посадового окладу позивача становить 10206,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 202,1% від 10206 грн., розмір премії становить 20626,33 грн.
Отже, у даному випадку, розмір премії 202,1% у грошовому вираженні повинен становити 20626,33 грн., а не 13544,74 грн., як зазначено відповідачем в довідці.
Відповідно до п. 1,2 Розділу XI Порядку № 260 військовослужбовцям, яким надано доступ до державної таємниці та які виконують службові обов'язки в умовах режимних обмежень у зв'язку з роботою, що передбачає доступ до державної таємниці відповідно до функціональних обов'язків, займаються розробкою, виготовленням, обліком, зберіганням і використанням документів, виробів та інших матеріальних носіїв секретної інформації, приймають рішення з цих питань або здійснюють постійний контроль за станом охорони державної таємниці, виплачується надбавка до посадових окладів. Розмір надбавки військовослужбовцям (крім військовослужбовців режимно-секретних органів), які працюють в умовах режимних обмежень, установлюється у відсотках до посадових окладів залежно від ступеня секретності інформації:
відомості та їх носії, що мають ступінь секретності "особливої важливості", - 20 відсотків;
відомості та їх носії, що мають ступінь секретності "цілком таємно", - 15 відсотків;
відомості та їх носії, що мають ступінь секретності "таємно", - 10 відсотків.
Тобто, відсотковий розмір надбавки розраховується від розміру посадового окладу.
Відсотковий розмір надбавки зазначений у довідці становить 10%.
Як встановлено судом, розмір посадового окладу позивача становить 10206,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 10% від 10206,00 грн., розмір надбавки становить 1020,60 грн. та вірно зазначено відповідачем у довідці.
З огляду на викладене вище, суд дійшов висновку, що грошове забезпечення позивача, за нормами чинними на 01.01.2032 рік, повинно бути розраховано враховуючи наступні складові та розміри: посадового окладу - 10206,00 грн., окладу за військове звання (підполковник) - 2150,00 грн., надбавки за вислугу років 50% - 6178,00 грн., надбавка за службу в умовах режимних обмежень 10% (від посадового окладу) - 1020,60 грн., надбавки за особливості проходження служби у розмірі 47,1% (від посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років) - 8729,51 грн., та премії 202,1% (від посадового окладу) - 20626,33 грн. Всього 48910,44 грн.
Отже, у даному випадку суд вважає, що загальний розмір грошового забезпечення за нормами чинними на 01.01.2023 рік, із урахуванням посадового окладу, окладу за військовим званням та всіх інших видів грошового забезпечення, які обчислюються з розміру посадового окладу та окладу за військовим званням, із застосуванням розрахункової величини - прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01.01.2023 рік (2684,00 грн.), повинен складати 48910,44 грн., а не 38830,47 грн., як протиправно визначено відповідачем в довідці від 18.04.2024 року №3/971.
Одночасно, щодо способу захисту обраного позивачем, то суд зазначає про таке.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 5 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їх захист шляхом:
1) визнання протиправним та нечинним нормативно-правового акта чи окремих його положень;
2) визнання протиправним та скасування індивідуального акта чи окремих його положень;
3) визнання дій суб'єкта владних повноважень протиправними та зобов'язання утриматися від вчинення певних дій;
4) визнання бездіяльності суб'єкта владних повноважень протиправною та зобов'язання вчинити певні дії;
5) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень;
6) прийняття судом одного з рішень, зазначених у пунктах 1-4 цієї частини та стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, заподіяної його протиправними рішеннями, дією або бездіяльністю.
Захист порушених прав, свобод чи інтересів особи, яка звернулася до суду, може здійснюватися судом також в інший спосіб, який не суперечить закону і забезпечує ефективний захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
За таких обставин і правових підстав, суд вважає за необхідне забезпечити ефективний захист прав позивача шляхом:
- визнання протиправними дій Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, щодо складення та надання до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області довідки про грошове забезпечення годувальника станом на 01.01.2023 року №3/971 від 18.04.2024 року із зазначенням у ній надбавки за особливості проходження служби, премії та надбавки за службу в умовах режимних обмежень виходячи з грошового забезпечення станом на 01.01.2018 року;
- зобов'язання Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області оновлену довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_2 , обчисливши розмір надбавки за особливості проходження служби, премії та надбавки за службу в умовах режимних обмежень, зазначені у довідці №3/971 від 18.04.2024 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 року із розміру щомісячних основних видів грошового забезпечення, які визначені виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлених станом на 01.01.2023 року для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру пенсії ОСОБА_1 з 01.02.2023 року.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог.
Вирішуючи питання щодо розподілу судових витрат, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа, тому судові витрати в розмірі 1211,20 грн. підлягають стягненню на користь позивача з Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції за рахунок його бюджетних асигнувань.
Згідно ст. 250 Кодексу адміністративного судочинства України, датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Керуючись ст. ст. 242-246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправними дії Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, щодо складення та надання до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області довідки про грошове забезпечення годувальника станом на 01.01.2023 року №3/971 від 18.04.2024 року із зазначенням у ній надбавки за особливості проходження служби, премії та надбавки за службу в умовах режимних обмежень виходячи з грошового забезпечення станом на 01.01.2018 року.
Зобов'язати Південне-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції (49001, м. Дніпро, вул. Короленка, 4, код ЄДРПОУ 40867332) підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області оновлену довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_2 , обчисливши розмір надбавки за особливості проходження служби, премії та надбавки за службу в умовах режимних обмежень, зазначені у довідці №3/971 від 18.04.2024 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 року із розміру щомісячних основних видів грошового забезпечення, які визначені виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлених станом на 01.01.2023 року для здійснення обчислення та перерахунку основного розміру пенсії ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) з 01.02.2023 року.
Стягнути з Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції (49001, м. Дніпро, вул. Короленка, 4, код ЄДРПОУ 40867332) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) судові витрати з оплати судового збору у розмірі 1211,20 грн.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до статті 297 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду оскаржується шляхом подання апеляційної скарги до Третього апеляційного адміністративного суду.
Суддя О.В. Серьогіна