Справа № 726/3881/25
Провадження №3/726/850/25
Категорія 307
28.11.2025 м. Чернівці
Суддя Садгірського районного суду м. Чернівці Байцар Л. В. , розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , за вчинення правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КУпАП України ,-
До Садгірського районного суду м. Чернівці надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КУпАП.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'являється без поважної причини, про причини своєї неявки не повідомив.
Згідно ст. 268 КУпАП при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею ст. 173-2 ч. 1 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою. У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.
У зв'язку із тим, що присутність ОСОБА_1 при розгляді справи про адміністративне правопорушення є обов'язковою, а його неявка є перешкодою для належного розгляду справи, суд вважає доцільним застосувати привід стосовно останнього.
Керуючись ст. ст. 268, 283 КУпАП суд,-
Застосувати до ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою АДРЕСА_1 - привід та доставити його в судове засідання, яке відбудеться 05.12.2025 року о 09 годині 00 хвилин в приміщенні Садгірського районного суду м. Чернівці по вулиці Хотинська, 3.
Контроль за виконанням постанови покласти на начальника УПП в Чернівецькій області.
Постанова оскарженню не підлягає.
СуддяЛ. В. Байцар