Справа №930/2039/25
Провадження № 2-п/930/8/25
02 грудня 2025 року м. Немирів
Суддя Немирівського районного суду Вінницької області Алєксєєнко В.М. ознайомившись з заявою представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Мунтяну Ігоря Івановича про перегляд заочного рішення Немирівського районного суду Вінницької області від 30.09.2025 у справі № 930/2039/25 за позовом ТОВ «КОЛЛЕКТ ЦЕНТР» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором,-
01.12.2025 представник відповідача - адвокат Мунтяну І.І. звернувся до суд із заявою про перегляд заочного рішення Немирівського районного суду Вінницької області від 30.09.2025 у справі № 930/2039/25 за позовом ТОВ «КОЛЛЕКТ ЦЕНТР» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором, та просив поновити йому строк на подання заяви про перегляд заочного рішення.
Оскільки заочне рішення було проголошено без участі відповідача та вказане заочне рішення було отримано представником відповідача - 26.11.2025, суд вважає за можливе поновити строк для подання заяви про перегляд заочного рішення.
Згідно положень ч. 1, 2, 3 ст. 284 ЦПК України, заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Заява про перегляд заочного рішення подана з додержанням вимог статей 284, 285 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 284, 286 ЦПК України, суддя -
Поновити строк на подання заяви про перегляд заочного рішення.
Прийняти заяву представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Мунтяну Ігоря Івановича про перегляд заочного рішення Немирівського районного суду Вінницької області від 30.09.2025 у справі № 930/2039/25 за позовом ТОВ «КОЛЛЕКТ ЦЕНТР» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором, до розгляду.
Призначити судове засідання по розгляду заяви про перегляд заочного рішення на 11.12.2025 о 09 год. 00 хв.
Направити сторонам копію ухвали про прийняття заяви про перегляд заочного рішення до розгляду та повідомити про час та місце розгляду зазначеної заяви.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://nm.vn.court.gov.ua/sud0217/.
Суддя: В.М. Алєксєєнко