02 грудня 2025 року м. Чернівці
справа № 713/2335/25
Чернівецький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: Перепелюк І. Б., Кулянди М.І., Однинака О.О.
ознайомившись із апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Кіцманського районного суду Чернівецької області від 13 жовтня 2025 року в цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Новий колектор» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
встановив:
Апеляційна скарга ОСОБА_1 подана на рішення Кіцманського районного суду Чернівецької області від 13 жовтня 2025 року.
Статтею 274 ЦПК України визначено справи, що розглядаються в порядку спрощеного позовного провадження. Згідно з частиною 1статті 369 ЦПК України апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.
З огляду на вказане, розгляд скарги за правилами статей 7, 274, 368, 369 ЦПК України, буде здійснено без повідомлення учасників справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами без проведення судового засідання.
Керуючись статтями 274, 354, 356, 359, 360 ЦПК України, суд
ухвалив:
Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Новий колектор» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
В порядку підготовки справи до апеляційного розгляду надіслати ТОВ «Новий колектор» копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги ОСОБА_1 та встановити строк до 12 грудня 2025 року для подачі відзиву на апеляційну скаргу і доказів надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді: І.Б. Перепелюк
М.І. Кулянда
О.О. Одинак