Номер провадження: 22-ц/813/6686/25
Справа № 947/17849/25
Головуючий у першій інстанції Куриленко О. М.
Доповідач Лозко Ю. П.
про призначення справи до розгляду
02.12.2025 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах: Лозко Ю.П. (суддя-доповідач), Карташова О.Ю., Кострицького В.В.,
перевіривши виконання вимог статті 365 ЦПК України у справі
за апеляційною скаргою ОСОБА_1
на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 27 червня 2025 року
у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого Київським районним судом м. Одеси 16 травня 2025 за заявою Комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Чорноморський» про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги
встановив:
Ухвалою Київського районного суду м. Одеси від 27 червня 2025 року відмовлено у задоволенні заяви ОСОБА_1 про стягнення судових витрат.
Не погодившись з вказаною ухвалою суду, ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Сінгаєвський А.О., звернулася з апеляційною скаргою.
Ухвалою Одеського апеляційного суду від 18 липня 2025 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 27 червня 2025 року
Апеляційним судом вимоги ст. 361 ЦПК України щодо надсилання копій апеляційної скарги учасникам справи виконані.
При підготовці розгляду справи апеляційним судом у повному обсязі проведені, передбачені ст. 365 ЦПК України, підготовчі дії.
З урахуванням зазначеного, апеляційний суд вважає, що справа може бути призначена до розгляду у відкритому судовому засіданні апеляційної інстанції з повідомленням учасників справи про дату, час та місце розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 365, 366 ЦПК України,
ухвалив:
Визнати підготовку справи до апеляційного розгляду за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 27 червня 2025 року у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого Київським районним судом м. Одеси 16 травня 2025 за заявою Комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Чорноморський» про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги закінченою.
Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Одеського апеляційного суду на 10 лютого 2026 року о 11 год. 30 хв.
Повідомити учасників справи про дату, час та місце судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий Ю.П. Лозко
Судді: О.Ю. Карташов
В.В. Кострицький