Справа № 495/4580/25
Номер провадження 1-кп/495/727/2025
25 листопада 2025 рокум. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурора Білгород-Дністровської окружної прокуратури ОСОБА_3 ,
обвинуваченої (в режимі відеоконференції) ОСОБА_4 ,
обвинуваченої (в режимі відеоконференції) ОСОБА_5 ,
захисника (в режимі відеоконференції) ОСОБА_6 в інтересах обвинувачених,
розглянувши клопотання прокурора Білгород-Дністровської окружної прокуратури ОСОБА_3 про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 258 КК України, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.02.2025 року за №22025160000000142,
встановив:
у зв'язку із необхідністю витрати значного часу для складання повного судового тексту рішення, суд обмежився складанням і оголошенням його резолютивної частини.
Керуючись статтею 376 КПК України суд
постановив:
Клопотання прокурора Білгород-Дністровської окружної прокуратури ОСОБА_3 -задовольнити.
Продовжити строк тримання під вартою обвинуваченої ОСОБА_4 установі «Ізмаїльській слідчій ізолятор» на 60 днів - до 23.01.2026 року включно.
Продовжити строк тримання під вартою обвинуваченої ОСОБА_5 у Державній установі «Ізмаїльській слідчій ізолятор» на 60 днів - до 23.01.2026 року включно.
У відповідності до ст. 183 КПК України розмір застави обвинуваченій ОСОБА_4 та обвинуваченій ОСОБА_5 не визначати.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення, а обвинуваченим, який перебуває під вартою - в той же строк з моменту вручення копії ухвали.
Повний текст ухвали буде виготовлено та оголошено о 16:00 год. 25.11.2025 року.
Суддя ОСОБА_1