Ухвала від 01.12.2025 по справі 640/15653/22

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 640/15653/22

УХВАЛА

01 грудня 2025 року м. Київ

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Бужак Н.П., розглянувши в порядку письмового провадження заяву представника приватного виконавця Виконавчого округу м. Києва Бережного Ярослава Вікторовича - адвоката Павленка Сергія Валерійовича про участь у режимі відеоконференції у судовому засіданні з розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 08 липня 2025 року за адміністративним позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Бережного Ярослава Вікторовича про визнання протиправними і скасування постанов,-

ВСТАНОВИЛА:

У провадженні Шостого апеляційного адміністративного суду перебуває на розгляді апеляційна скарга ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 08 липня 2025 року у справі №640/15653/22.

25 листопада 2025 року на адресу Шостого апеляційного адміністративного суду в системі «Електронний суд» представником приватного виконавця Виконавчого округу м. Києва Бережного Ярослава Вікторовича - адвокатом Павленком Сергієм Валерійовичем направлено заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Перевіривши доводи заяви, суддя вважає, що воно підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно з пунктом 2 частини третьої статті 44 КАС України учасники справи мають право, зокрема, брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом.

Відповідно до ч. 1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи (ч. 2 цієї статті).

Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву (ч. 4 цієї ж статті).

За таких обставин, з метою дотримання процесуальних прав сторін у справі, суд доходить висновку, що клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду підлягає задоволенню.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне з метою забезпечення реалізації процесуального права на доступ до правосуддя задовольнити заяву представника приватного виконавця Виконавчого округу м. Києва Бережного Ярослава Вікторовича - адвоката Павленка Сергія Валерійовича та судове засідання призначене на 15 год. 15 хв. 03 грудня 2025 року провести в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку відповідно до Положення про ЄСІТС.

Керуючись ст.ст.195, 306, 321, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-

УХВАЛИЛА:

Заяву представника приватного виконавця Виконавчого округу м. Києва Бережного Ярослава Вікторовича - адвоката Павленка Сергія Валерійовича про участь у режимі відеоконференції - задовольнити.

Судове засідання за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 08 липня 2025 року за адміністративним позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Бережного Ярослава Вікторовича про визнання протиправними і скасування постанов, призначене на 15 год. 15 хв. 03 грудня 2025 року провести в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку відповідно до Положення про ЄСІТС сервісу ВКЗ (https://vkz.court.gov.ua).

Роз'яснити представнику, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції він зобов'язаний: зайти та авторизуватися в підсистемі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв'язку, для роботи із системою відеоконференцзв'язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

Роз'яснити представнику, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя Бужак Н.П.

Попередній документ
132215191
Наступний документ
132215193
Інформація про рішення:
№ рішення: 132215192
№ справи: 640/15653/22
Дата рішення: 01.12.2025
Дата публікації: 03.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (03.12.2025)
Дата надходження: 06.03.2025
Предмет позову: про визнання протиправними та скасування постанов
Розклад засідань:
11.06.2025 13:00 Донецький окружний адміністративний суд
25.06.2025 13:30 Донецький окружний адміністративний суд
03.12.2025 15:15 Шостий апеляційний адміністративний суд