Ухвала від 01.12.2025 по справі 400/10874/23

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

01 грудня 2025 р. Справа № 400/10874/23

Головуючий І інстанції суддя - Величко А.В.

Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду

у складі:

головуючого - Ступакової І.Г.

суддів - Бітов А.І.

- Лук'янчук О.В.

розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2025 року у справі за адміністративним позовом Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Товариство з обмеженою відповідальністю «Господар-2» про визнання протиправним та скасування висновку,-

ВСТАНОВИЛА:

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 КАС України та подана з дотриманням строків передбачених ст. 295 КАС України.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження П'ятим апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст. 296, ст. 300 КАС України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області на рішення Миколаївського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2025 року у справі за адміністративним позовом Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради до Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області Товариство з обмеженою відповідальністю «Господар-2» про визнання протиправним та скасування висновку.

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, на протязі п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали, подати до П'ятого апеляційного адміністративного суду відзив на апеляційну скаргу, який має відповідати вимогам ст. 304 КАС України.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, інформацію про права та обов'язки та копії апеляційної скарги.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: І.Г. Ступакова

Судді: А.І. Бітов

О.В. Лук'янчук

Попередній документ
132214479
Наступний документ
132214481
Інформація про рішення:
№ рішення: 132214480
№ справи: 400/10874/23
Дата рішення: 01.12.2025
Дата публікації: 03.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; здійснення публічних закупівель, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (15.01.2026)
Дата надходження: 27.11.2025
Предмет позову: визнання протиправним та скасування висновку
Розклад засідань:
15.01.2026 00:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
СТУПАКОВА І Г
суддя-доповідач:
ВЕЛИЧКО А В
СТУПАКОВА І Г
3-я особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Господар-2"
відповідач (боржник):
Південний офіс Держаудитслужби
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
за участю:
Татарин Б.Т.
заявник апеляційної інстанції:
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області
позивач (заявник):
Комунальне підприємство "Комунальне некомерційне підприємствВознесенська багатопрофільна лікарня" Вознесенської міської ради
Комунальне підприємство "Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня" Вознесенської міської ради
Комунальне підприємство "Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня" Вознесенської міської ради |
секретар судового засідання:
Гудзікевич Яніна
суддя-учасник колегії:
БІТОВ А І
ЛУК'ЯНЧУК О В