Провадження № 2/734/313/25 Справа № 734/5203/23
27 листопада 2025 року селище Козелець
Суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Домашенко Ю.М., розглянувши заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів,
У провадженні Козелецького районного суду Чернігівської області перебуває позовна заява керівника Козелецької окружної прокуратури в інтересах держави в особі органу уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Чернігівської обласної державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , третя особа: Державне підприємство «Ліси України» про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.
На адресу суду надійшла заява представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні, призначеному о 15:45 год 03.12.2025, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Частиною 3 ст. 212 ЦПК України передбачена можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Згідно з ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі.
Дослідивши заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 , із метою забезпечення оперативності судового провадження та розумних строків розгляду справи, суд вважає за необхідне задовольнити заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 та провести судове засідання за її участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 212, 259-261 ЦПК України,
Заяву представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів - задовольнити.
Забезпечити представнику ОСОБА_1 - ОСОБА_2 можливість взяти участь у судовому засіданні, призначеному о 15:45 год 03.12.2025, у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Копію ухвали направити представнику ОСОБА_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Юрій ДОМАШЕНКО