СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
ун. № 759/25352/25
пр. № 3/759/8233/25
21 листопада 2025 року Суддя Святошинського районного суду м.Києва бандура І.С., розглянувши матеріали, які надійшли Святошинського УП ГУНП у м.Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , перебуває у декретній відпустці, проживає за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ,
- за ч.1 ст.51 КУпАП,
встановив:
08.10.2025 року о 12 год. 46 хв., ОСОБА_1 , знаходячись за адресою: м.Київ, вул.Зодчих, 62, в магазині "Фора", шахрайським шляхом здійснила дрібну крадіжку товару на загальну суму 336.08 грн. без ПДВ.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.51 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 , вину у скоєнні крадіжки визнала.
Вина ОСОБА_1 також підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАД №635660 від 16.10.2025 року, рапортом поліцейського, довідкою про вартість викраденого товару, заявою про виявлення правопорушення та письмовими поясненнями ОСОБА_1 .
Дослідивши та проаналізувавши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.51 КУпАП.
Враховуючи особу, яка притягається до адміністративної відповідальності та обставини вчинення правопорушення, суд прийшов до висновку про необхідність призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі зазначеного, керуючись ст.8, ст.27, ст.51, ст.ст.221,284 КУпАП, ст.4 Закону України «Про судовий збір», суддя,-
постановив:
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.51 КУпАП і призначити адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п"ятдесят) грн., що підлягає стягненню у прибуток держави.
Стягнути із ОСОБА_1 605 грн. 60 коп. судового збору до Державного бюджету України.
Постанова судді може бути оскаржена особою, щодо якої її винесено протягом десяти днів з дня її винесення до Київського апеляційного суду через Святошинський районний суд м.Києва.
Строк пред"явлення постанови до виконання протягом трьох місяців.
Суддя І.С.Бандура