ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 352/2465/25
Провадження № 1-кп/352/305/25
27 листопада 2025 року м. Івано-Франківськ
Тисменицький районний суд Івано-Франківської області в складі:
головуючого суддіОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
прокурораОСОБА_3
обвинуваченогоОСОБА_4
захисникаОСОБА_5
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду у стадії підготовчого судового засідання обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному 13 березня 2025 року до ЄРДР за № 62025240030002011
за обвинуваченням ОСОБА_4 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 в м. Тисмениця, проживає в АДРЕСА_1 .
у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 185, частиною п'ятою статті 407 Кримінального кодексу України, -
Рух провадження
22 жовтня 2025 року до Тисменицького районного суду Івано-Франківської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному 13 березня 2025 року до ЄРДР за № 62025240030002011 за обвинуваченням ОСОБА_4 , розгляд якого призначений в підготовчому засіданні на 24 жовтня 2025 року.
24 жовтня 2025 року розгляд справи вівдкладений на 27 листопада 2025 року за клопотанням Адвоката.
Позиція сторін:
Прокурор просить призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акта, зазначає, що підстави для закриття кримінального провадження відсутні, справа підсудна Тисменицькому районному суду Івано-Франківської області, просить призначити досудову доповідь.
Захисник та Обвинувачений, кожен окремо не заперечує щодо призначення Тисменицьким районним судом Івано-Франківської області судового розгляду на підставі обвинувального акта та погоджуються із думкою Прокурора
Встановлені судом обставини
Обвинувальний акт відповідає вимог Кримінального процесуального кодексу України. Підстав для його повернення прокурору не вбачається.
Під час підготовчого судового засідання не виявлено підстав для закриття кримінального провадження.
Відповідно до статті 32 Кримінального процесуального кодексу України кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчиненого кримінальне правопорушення.
Згідно із обвинувальним актом, кримінальне правопорушення вчинено на території міста Тисмениця Івано-Франківського району Івано-Франківської області, яке відноситься в межах територіальної юрисдикції до Тисменицького районного суду.
Підстави для призначення розгляду справи в закритому судовому засіданні згідно частини другої статті 27 Кримінального процесуального кодексу України відсутні.
ОСОБА_4 обвинувачується у вчиненні тяжких злочинів, передбачених частиною четвертою статті 185 та частиною п'ятою статті 407 КК України, нижня межа санкції яких становить 5 років, в зв'язку із чим у відповідності до статті 314-1 Кримінального процесуального кодексу України в цьому кримінальному провадженні має бути складена досудова доповідь.
В зв'язку із викладеним, керуючись статтями 314, 314-1, 372 Кримінального процесуального кодексу України, -
Призначити судовий розгляд у відкритому судовому засіданні кримінального провадження відносно ОСОБА_4 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 та обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень за частиною четвертою статті 185 та частиною п'ятою статті 407 КК України, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 13 березня 2025 року за № 62025240030002011 у приміщенні Тисменицького районного суду Івано-Франківської області (місто Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, будинок 150)на 11 годину 15 хвилин 05 грудня 2025 року.
В судове засідання викликати обвинуваченого, захисника, прокурора та потерпілого.
Доручити начальнику Івано-Франківського РС №4 філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області (або іншому представнику персоналу цього органу пробації за його дорученням) скласти досудову доповідь відносно обвинуваченого ОСОБА_4 та надати її до Тисменицького районного суду Івано-Франківської області у строк до 05 грудня 2025 року.
Ухвала окремому оскарженню не підлягає, заперечення проти цієї ухвали можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення, передбачене частиною першою статті 392 Кримінального процесуального кодексу України.
Суддя ОСОБА_6