Справа № 953/11402/25
н/п 2-о/953/148/25
(вступна та резолютивна частини)
"27" листопада 2025 р. м.Харків
Київський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді - Демченко С.В.,
присяжних - Курандо О.С., Титаренко Л.В.,
за участю:
заявників - ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,
представника заінтересованої особи - Рогожникової Н.В.,
секретар судового засідання - Кошова О. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові в порядку окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , заінтересовані особи: Служба у справах дітей по Київському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради, Четвертий відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м. Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про усиновлення,
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту ухвали суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне оголосити її вступну та резолютивну частину.
Керуючись ч. 6 ст. 259 ЦПК України, суд
Клопотання заявників про заміну заінтересованої особи - задовольнити.
Замінити у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про усиновлення, заінтересовану особу - Четвертий відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м. Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції на належну заінтересовану особу - Перший відділ державної реєстрації актів цивільного стану у м. Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (61058, м. Харків, вул. Сумська, буд. 61).
Направити заінтересованій особі - Першому відділу державної реєстрації актів цивільного стану у м. Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції копію даної ухвали, копію заяви з додатками та запропонувати подати до суду до розгляду справи пояснення щодо заяви з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються. Одночасно з надісланням пояснення до суду їх копії надсилаються заінтересованою особою заявнику.
Відкласти судовий розгляд справи до 12 грудня 2025 року на 11 годину 00 хвилин.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: cz.hr.court.gov.ua на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Повний текст ухвали буде складений у строк не більше як п'ять днів.
Суддя С.В. Демченко
Присяжні: О.С. Курандо
Л.В. Титаренко