Постанова від 25.11.2025 по справі 725/10002/25

Єдиний унікальний номер 725/10002/25

Номер провадження 3/725/2501/25

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25.11.2025 року м. Чернівці

Суддя Чернівецького районного суду міста Чернівців Войтун О.Б., розглянувши адміністративну справу, яка надiйшла вiд Чернівецької митницi Державної митної служби України, про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 485 Митного Кодексу України громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , директора (керівника) ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД» (код ЄДРПОУ 42752902, вул.. Прутська, 16 у м. Чернівці), реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 , який проживає по АДРЕСА_1 , -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу про порушення митних правил №0611/UA408000/2025 sdl 06.10.2025 року, 13.08.2025 року до управління боротьби з контрабандою та порушенням митних правил Чернівецької митниці надіслано Акт від 18.07.2025 року 20/25/19-03/42752902 «Про результати документальної планової виїзної перевірки дотримання ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД» (код ЄДРПОУ 42752902) за період з 01.06.2020 по 31.12.2024 щодо вимог митного законодавства в частині правильності та повноти визначення митної вартості товарів та класифікації відповідно до УКТЗЕД.

Під час проведення документальної перевірки ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД» не змогло підтвердити первинними документами розподіл транспортних витрат за 14 митними деклараціями а саме:

№UA408020/2022/033872від 22.08.2022; №UA408020/2022/033873 від 22.08.2022;

№UA408020/2022/041523 від 22.09.2022; №UA408020/2022/048469 від 20.10.2022;

№UA408020/2023/008212 від 03.02.2023; №UA408020/2023/017488 від 08.03.2023;

№UA408020/2023/041109 від 30.06.2023; №UA408020/2024/009906 від 21.02.2024;

№UA408020/2024/012320 від 05.03.2024; №UA408020/2024/026593 від 20.05.2024;

№UA408020/2024/030705 від 11.06.2024; №UA408020/2024/033815 від 01.07.2024;

№UA408020/2024/033878 від 01.07.2024;№UA408020/2024/035200 від 10.07.2024.

Відповідно до частини 11 статті 58 Митного кодексу до митної вартості не включаються витрати на транспортування оцінюваних товарів після їх ввезення за умови виділення з ціни, що була Фактично сплачена або підлягає сплаті за оцінювані товари, що документально підтверджені та які піддаються обчисленню. Акт виконаних робіт з транспортування товарів - це офіційний документ, який підтверджує факт надання транспортних експедиційних послуг і їх прийняття замовником. Він складається перевізником і підписується замовником. Має містити підтвердження факту надання послуг перевезення товарів, опис маршруту, дату перевезення, номера ТТН, авто, вантажу, вартість послуг, що підлягає оплаті, підписи сторін і реквізити. Акт виконаних робіт є підставою для оплати, та являється первинним обліковим документом. Розрахунок з «Waves Logistics Sp.z о.о.» за надані послуги підтверджується відображенням операцій по рахунках бухгалтерського обліку за К-т рахунків 312 «Поточні рахунки в іноземній валюті», виписаними податковими накладними за транспортні витрати, та відомостями зазначеними у Додатку ПН до рядка 23 ПН Податкових декларацій з податку на прибуток Підприємства за 2022, 2023, 2024 роки. Під час проведення документальної перевірки проаналізовано надані ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЛТД» акти здачі-приймання робіт від «Waves Logistics Sp.z о.о.», та встановлено, що в 14 актах вказано загальну вартість за перевезення вантажів без розділення ціни на вартість перевезення за кордоном, вартість перевезення по території України та транспортно-експедиційні послуги, надані за межами території України, чим саме не дотримано умови частини 11 статті 58 Митного кодексу.

Період фінансово-господарської діяльності платника податків, при здійсненні якої вчинено ці порушення з 01.06.2020 р. по 31.12.2024 р..

Інформація щодо надання або ненадання платником податків заперечень, письмових пояснень та додаткових документів, зокрема щодо обставин виявлених порушень, наданої платником податків інформації, яка спростовує наявність його вини, наявності пом'якшуючих обставин або обставин, що звільняють від фінансової відповідальності відповідно до Податкового кодексу України.

ОСОБА_1 , керівник ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЛТД» (код ЄДРПОУ 42752902) повідомлений належним чином про необхідність прибуття до Чернівецької митниці для

надання пояснень, а також попереджений про можливість запровадження справи про ПМП, а також повідомлено контактні телефони управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чернівецької митниці (лист від 14.08.2025 №7.2-20-03/20-02/14/1054).

У відповідь на вищевказаний лист Чернівецької митниці директором ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЛТД» ОСОБА_1 листом від 20.08.2025 №45 (вх. митниці №133/14/20-03 від 21.08.2025) було повідомлено, що встановлені порушення відповідно до акту від 18.07.2025 року №20/25/19-03/42752902 призвели до заниження податкових зобов'язань по сплаті митних платежів на загальну суму 62 714,55 грн., в тому числі мито 4 623,64 грн., ПДВ 58 090,91 грн. Товариством за винесеним податковими повідомленнями-рішеннями від 12.08.2025 №UA408000202542 та №UA408000202543 сплачено 12.02.2025 в повному обсязі. В подальшому керівник ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЛТД» зобов'язується не допускати такі помилки.

Таким чином, гр. України ОСОБА_1 - директорам (керівник) ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД» вчинено протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів, а саме в 14 актах здачі-приймання робіт від «Waves Logistics Sp.z o.o.». вказано загальну вартість за перевезення вантажів без розділення ціни на вартість перевезення за кордоном, вартість перевезення по території України та транспортно-експедиційні послуги, надані за межами території України, чим саме не дотримано умови частини 11 статті 58 Митного кодексу, що призвело до заниження податкових зобов'язань по сплаті митних платежів на загальну суму 62 714,55 грн., в тому числі мито 4 623,64 грн., ПДВ 58 090,91 грн..

Зазначені дії, на думку митного органу, мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 485 Митного кодексу України.

У судовому засіданні представник ОСОБА_1 , адвокат Софяк В.В., просила провадження у справі закрити у зв'язку з відсутністю в діях її клієнта складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України.

Адвокат зазначила, що директор ТОВ ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД діяв добросовісно, виходячи з наданих йому первинних документів від перевізника «Waves Logistics Sp.z о.о.», які були складені відповідно до вимог законодавства країни їх походження. Відомості про вартість транспортно-експедиційних послуг були заявлені у митних деклараціях у повному обсязі, у тому вигляді, в якому вони були надані контрагентом. Всі задекларовані ТОВ ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД складові митної вартості підтверджені первинними документами., а саме: рахунками, актами виконаних робіт, заявками на перевезення та договорами.

Представник Чернівецької митниці в судове засідання не з'явився, повідомлявся судом належним чином про час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомив.

Дослідивши письмові матеріали вказаної вище справи про порушення митних правил, заслухавши представника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності суд приходить до наступних висновків.

Завданнями провадження у справах про порушення митних правил є своєчасне, всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її з дотриманням вимог закону, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень митних правил, та запобігання таким правопорушенням.

Згідно зі статтею 458 Митного кодексу України порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх митним органам для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на митні органи цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.

Відповідно до частини 2 статті 459 Митного кодексу України суб'єктами адміністративної відповідальності за порушення митних правил можуть бути громадяни, які на момент вчинення такого правопорушення досягли 16-річного віку, а при вчиненні порушень митних правил підприємствами - посадові особи цих підприємств.

Пунктом 43 частини 1 статті 4 Митного кодексу України визначено, що посадові особи підприємств - керівники та інші працівники підприємств (резиденти та нерезиденти), які в силу постійно або тимчасово виконуваних ними трудових (службових) обов'язків відповідають за додержання такими підприємствами вимог, встановлених цим Кодексом, законами та іншими нормативно-правовими актами України, а також міжнародними договорами України, укладеними у встановленому законом порядку.

Згідно з частиною 1 статті 257 Митного кодексу України декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення.

Частиною 8 цієї ж статті визначено, що митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення здійснюється митними органами на підставі митної декларації, до якої декларантом залежно від митних формальностей, установлених цим Кодексом для митних режимів, та заявленої мети переміщення вносяться відомості про товари (зокрема про митну вартість товарів та метод її визначення), у тому числі, у вигляді кодів.

Відповідно до частини 8 статті 264 Митного кодексу України з моменту прийняття митним органом митної декларації вона є документом, що засвідчує факти, які мають юридичне значення, а декларант та митний представник несуть відповідальність за подання недостовірних відомостей, наведених у цій декларації.

Статтею 266 Митного кодексу України встановлені обов'язки, права та відповідальність декларанта та утримувача митного режиму, а саме, - здійснити декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до порядку, встановленого Митним кодексом України; на вимогу митного органу забезпечити пред'явлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення для митного контролю і митного оформлення; надати митному органу передбачені законодавством документи і відомості, необхідні для виконання митних формальностей; у випадках, визначених Митним кодексом України та Податковим кодексом України, сплатити митні платежі або забезпечити їх сплату відповідно до розділу X цього Кодексу; у випадках, визначених цим Кодексом та іншими законами України, сплатити інші платежі, контроль за справлянням яких покладено на митні органи.

Відповідно до пункту 27 частини 1 статті 4 Митного кодексу України митні платежі : а) мито; б) акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції); в) податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції).

Базою оподаткування митом товарів, що переміщуються через митний кордон України, на які законом встановлено адвалорні ставки мита, є митна вартість товарів (пункт 1частини 1 статті 279 Митного кодексу України).

Базою оподаткування ПДВ для товарів, що ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не менше митної вартості цих товарів, визначена відповідно до розділу ІІІ Митного кодексу України з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті і включаються до ціни товарів. Ставка ПДВ становить 20 % (ст. 190.1, ст. 193 п. а) розділу V Податкового кодексу України).

Відповідно до статті 49 Митного кодексу України митною вартістю товарів, які переміщуються через митний кордон України, є вартість товарів, що використовується для митних цілей, яка базується на ціні, що фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари.

Відповідно до частини 1 статті 51 Митного кодексу України митна вартість товарів, що переміщуються через митний кордон України, визначається декларантом відповідно до норм цього Кодексу. Митна вартість товарів, що ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту, визначається відповідно до глави 9 цього Кодексу.

Згідно з частиною 2 статті 52 Митного кодексу України декларант або уповноважена ним особа, які заявляють митну вартість товару, зобов'язані подавати митному органу достовірні відомості про визначення митної вартості, які повинні базуватися на об'єктивних, документально підтверджених даних, що піддаються обчисленню

Відповідно до частини 4 статті 58 Митного кодексу України митною вартістю товарів, які ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту, є ціна, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за товари, якщо вони продаються на експорт в Україну, скоригована в разі потреби з урахуванням положень частини десятої цієї статті.

Згідно з частино 10 статті 58 Митного кодексу України при визначенні митної вартості до ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за оцінювані товари, додаються такі витрати (складові митної вартості), якщо вони не включалися до ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті: 5)витрати на транспортування оцінюваних товарів до аеропорту, порту або іншого місця ввезення на митну територію України; 6) витрати на навантаження, вивантаження та обробку оцінюваних товарів, пов'язані з їх транспортуванням до аеропорту, порту або іншого місця ввезення на митну територію України.

До митної вартості не включаються витрати або кошти за умови виділення їх з ціни, що була фактично сплачена або підлягає сплаті за оцінювані товари, що документально підтверджені та які піддаються обчисленню, зокрема витрати на транспортування після ввезення на митну територію України (частина 11 статті 58 Митного кодексу України).

Отже, обов'язком декларанта є подання митному органу повних, точних і документально підтверджених відомостей про митну вартість товару, які базуються на фактично сплаченій або такій, що підлягає сплаті, ціні. При цьому митна вартість повинна визначатися за правилами глави 9 Митного кодексу України з урахуванням необхідних коригувальних складових, що прямо перелічені у частині 10 статті 58 Кодексу, та з виключенням витрат, які згідно з частиною 11 статті 58 не включаються до митної вартості.

Статтею 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Інформація, що міститься у прийнятих до обліку первинних документах, систематизується на рахунках бухгалтерського обліку в регістрах синтетичного та аналітичного обліку шляхом подвійного запису їх на взаємопов'язаних рахунках бухгалтерського обліку. Операції в іноземній валюті відображаються також у валюті розрахунків та платежів по кожній іноземній валюті окремо. Дані аналітичних рахунків повинні бути тотожні відповідним рахункам синтетичного обліку на кінець останнього дня кожного місяця.

Первинний документ - це документ, який містить відомості про господарську операцію.

Наказом Міністерства фінансів України № 88 від 24.05.1995 року затверджено «Положенняпро документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку». Відповідно до п. 1.2 вказаного, що первинні документи - це документи, створені у паперовій або в електронній формі, які містять відомості про господарські операції.

Пунктом 2.1, 2.3. Положення передбачено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи.

Первинні документи повинні мати такі обов'язкові реквізити: найменування підприємства, установи, від імені яких складений документ, назва документа (форми), дата складання, зміст та обсяг господарської операції, одиниця виміру господарської операції (у грошовому та за можливості у натуральних вимірниках), посади і прізвища (крім первинних документів, вимоги до яких встановлюються Національним банком України) осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення, особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Акт виконаних робіт з транспортування товарів є первинним документом, тому вінповинен відповідати вимогам які передбачені частиною 2 статті 9 Закону №996 та п. 2.3 Положення №88.

Акт виконаних робіт з транспортування товарів - це офіційний документ, який підтверджує факт надання транспортних експедиційних послуг і їх прийняття замовником. Він складається перевізником і підписується замовником. Має містити підтвердження факту наданні послуг перевезення товарів, опис маршруту, дату перевезення, номера ТТН, авто, вантажу, вартість послуг, що підлягає оплаті, підписи сторін і реквізити. Акт виконаних робіт є підставою для оплати, та являється первинним обліковим документом.

Отже, задекларована підприємством митна вартість товарів може вважатися достовірною та обґрунтованою лише за умови її підтвердження належними первинними документами, які відповідно до вимог Закону № 996-XIV та Положення № 88 фіксують фактичні показники господарських операцій і є підставою для їх бухгалтерського та митного обліку (рахунками на оплату щодо надання послуг на перевезення товарів, актами виконаних робіт). Відсутність або неналежність таких документів виключає можливість підтвердження митної вартості та порушує встановлений порядок її визначення.

Відповідно до інформації, яка міститься в Акті перевірки, при опрацюванні інформації, отриманої робочою групою з питань проведення перевірки Чернівецька митниця прийшла до висновку про те, що не можливо підтвердити вказані в довідках суми витрат також в порівнянні з інформацією в ІКС «Податковий блок». Оскільки розділення витрат на транспортування у опрацьованих документах відсутнє (не підтверджене), тому встановити та підтвердити витрати на транспортування товарів до території України не є можливим, а отже до митної вартості товарів, задекларованих деклараціям, включається повна вартість транспортно-експлуатаційних послуг, вказана в актах виконаних робіт.

Розрахунок з «Waves Logistics Sp.z о.о.» за надані послуги підтверджується відображенням операцій по рахунках бухгалтерського обліку за К-т рахунку 312 «Поточні рахунки в іноземній валюті», виписаними податковими накладними за транспорті витрати, та відомостями зазначеними у Додатку ПН до рядка 23 ПН Податкових декларацій з податку на прибуток Підприємства за 2022, 2023, 2024 роки.

Таким чином, ТОВ ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД не змогло підтвердити первинними документами розділення сум витрат на перевезення, які вказані у довідках що надавалися під час митного оформлення за 14 митними деклараціями, а саме:

№UA408020/2022/033872 від 22.08.2022; №UA408020/2022/033873 від 22.08.2022;

№UA408020/2022/041523 від 22.09.2022; №UA408020/2022/048469 від 20.10.2022;

№UA408020/2023/008212 від 02.02.2023; №UA408020/2023/017488 від 08.03.2023;

№UA408020/2023/041109 від 30.06.2023; №UA408020/2024/009906 від 21.02.2024;

№UA408020/2024/012320 від 05.03.2024; №UA408020/2024/026593 від 20.05.2024;

№UA408020/2024/030705 від 11.06.2024; №UA408020/2024/033815 від 01.07.2024;

№UA408020/2024/033878 від 01.07.2024; №UA408020/2024/035200 від 10.07.2024.

Отже, в діях директора ТОВ ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД ОСОБА_1 містяться ознаки правопорушення, передбаченого статтею 485 Митного кодексу України, яка передбачає відповідальність за заявлення в митній декларації з метою неправомірного звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру неправдивих відомостей щодо істотних умов зовнішньоекономічного договору (контракту), ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача товару, неправдивих відомостей, необхідних для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості, та/або надання з цією ж метою митному органу документів, що містять такі відомості, або несплата митних платежів у строк, встановлений законом, або інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів, а так само використання товарів, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв'язку з якими було надано такі пільги.

Відповідно до статті 458 Митного кодексу України порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх митним органам для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на митні органи цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.Адміністративна відповідальність за правопорушення, передбачені цим Кодексом, настає у разі, якщо ці правопорушення не тягнуть за собою кримінальну відповідальність.

Вина гр. України ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України, підтверджується дослідженими в судовому засіданні письмовими доказами, зокрема: протоколом про порушення митних правил №0611/UA408000/2025 від 06.10.2025 року, актом №20/25/19-03/42752902 від 18.07.2025 року та іншими документами, наявними в матеріалах справи.

Разом з тим відповідно до ч. 1 ст. 487 МК України провадження у справах про порушення митних правил здійснюється відповідно до цього Кодексу а в частині, що не регулюється ним, - відповідно до законодавства України про адміністративні правопорушення.

Так, у відповідності ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

Європейський суд з прав людини в своєму рішенні «Ісмаїлов проти Росії» від 06.11.2008 року зазначив, що згідно з принципом верховенства права - однією з підвалин демократичного суспільства, який закріплений в усіх статтях ЄСПЛ, при розгляді справи та призначенні стягнення потрібно досягти справедливого балансу між загальними інтересами суспільства та вимогами захисту основоположних прав особи, щоб під час відповідного втручання був дотриманий принцип законності і воно не було свавільним, тобто стягнення повинне бути пропорційним, воно має відповідати тяжкості скоєного правопорушення, а також його наслідкам.

Встановлено, що директора ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД» ОСОБА_1 листом №45 від 20.08.2025 року (вх. митниці №133/14/20-03 від 21.08.2025) було повідомлено, що встановлені порушення відповідно до акту від 18.07.2025 року №20/25/19-03/42752902 призвели до заниження податкових зобов'язань по сплаті митних платежів на загальну суму 62714,55 грн., в тому числі мито 4 623, 64 грн., ПДВ 58090,91 грн..

За винесеним податковим повідомленням-рішенням від 12.08.2025 року №UA408000202542 та №UA408000202543 ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД№ сплатило 12.08.2025 року донараховані податки в повному обсязі. В подальшому керівник ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД» зобов'язується не допускати такі помилки.

Здійснення оплати сплаті митних платежів на загальну суму 62 714,55 грн., в тому числі мито 4 623, 64 грн., ПДВ 58090,91 грн. підтверджується копіями платіжних інструкцій №1768 від 12.08.2025 р. на суму 4 623,64 грн. та №1769 від 12.08.2025 р. на суму 58 090,91 грн..

Враховуючи викладене суд вважає можливим звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ст. 485 МК України за малозначністю і оголосити йому усне зауваження, оскільки діяння, вчинене ним, хоча містило в собі усі юридичні і суб'єктивні ознаки, що характеризують правопорушення, передбачене ст. 485 МК України, але внаслідок всіх конкретних обставин воно не відповідало тій суспільній небезпечності, яка є типовою для цього виду правопорушення, при цьому суд бере до уваги ті обставині, що ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД» сплатило всі донараховані податки.

Враховуючи, що суд прийшов до висновку про звільнення ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, що має наслідком закриття провадження у справі.

На пiдставi ст .485 та керуючись ст.ст. 525 - 529 Митного Кодексу України, ст.22, 265, 288 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Громадянина України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , директора (керівника) ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД», визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 485 МК України.

Звільнити ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , директора (керівника) ТОВ «ВІВІ ІНВЕСТМЕНТС ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ СЕРВІС ЛТД», від адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ст. 485 МК України за малозначністю, обмежившись усним зауваженням.

Провадження по справі за ст. 485 МК України відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - закрити.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Апеляційна скарга може бути подана протягом десяти діб з дня винесення постанови до Чернівецького апеляційного суду через Чернівецький районний суд міста Чернівців.

Суддя Чернівецького районного

суду міста Чернівців Войтун О. Б.