Справа №710/750/25
Номер провадження 1-кп/710/115/25
про привід обвинуваченого
25.11.2025 м. Шпола
Шполянський районний суд Черкаської області в складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
за участі секретаря судових засідань ОСОБА_2 ,
учасники процесу:
прокурор - ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Шпола кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 05.04.2025 за №12025250360000440, за обвинуваченням
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України,
В провадженні Шполянського районного суду Черкаської області перебуває кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України.
У судове засідання 29.10.2025, а також 25.11.2025 не з'явився обвинувачений ОСОБА_4 , будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи, причини неявки суду не повідомив.
Прокурор в судовому засіданні заявив клопотання про застосування до обвинуваченого приводу, виконання якого доручити відділу поліцейської діяльності №2 Звенигородського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області.
Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до наступного.
В судові засідання, призначені на 29.10.2025 та 25.11.2025 обвинувачений не з'явився, про розгляд справи був повідомлений у визначеному законом порядку.
Частиною 2 ст. 139 КПК України передбачено, що якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, який був у встановленому КПК України порядку викликаний (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, до нього може бути застосовано привід.
Відповідно до ч. 3 ст. 142 КПК України суд, встановивши, що особа, яка зобов'язана з'явитися на виклик суду, була викликана у встановленому КПК України порядку, зокрема, наявне підтвердження отримання нею повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), та не з'явилася без поважних причин або не повідомила про причини свого неприбуття, постановляє ухвалу про здійснення приводу такої особи.
Враховуючи вищевикладене, керуючись, ст.ст. 133 - 143, 323 КПК України
Клопотання прокурора задовольнити.
Здійснити привід на 15 год. 30 хв. 17.12.2025 до Шполянського районного суду Черкаської області (м. Шпола, вул. Соборна, 36 б):
обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , житель АДРЕСА_1 .
Виконання даної ухвали про привід обвинуваченого в судове засідання доручити ВПД №2 Звенигородського районного відділу поліції Черкаської області.
Контроль за виконанням ухвали суду покласти на прокурора Шполянського відділу Звенигородської окружної прокуратури ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1