Ухвала від 25.11.2025 по справі 641/5420/23

Слобідський районний суд міста Харкова

Номер провадження № 1-в/641/228/2025 Справа № 641/5420/23

УХВАЛА

25 листопада 2025 року м. Харків

Суддя Слобідського районного суду міста Харкова ОСОБА_1 ,

за участю секретаря ОСОБА_2 ,

прокурора ОСОБА_3 ,

засудженого ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові подання Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направленням засудженого для відбування призначеного покарання щодо ОСОБА_4 ,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Слобідського районного суду міста Харкова перебувають матеріали справи за поданням Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направленням засудженого для відбування призначеного покарання щодо ОСОБА_4 .

Засуджений ОСОБА_4 в судовому засіданні заявив клопотання про призначення йому захисника з безоплатної правової допомоги, при цьому посилався на скрутне матеріальне становище та неможливість самостійно забезпечити захисника.

Прокурор в судовому засіданні проти клопотання засудженого ОСОБА_4 про призначення йому захисника не заперечував.

Представник Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області - ОСОБА_5 , в судовому засіданні проти клопотання засудженого ОСОБА_4 про призначення йому захисника не заперечувала.

Згідно із положеннями п. 14 ч. 1 ст. 537 КПК України, під час виконання вироків, суд має право вирішувати інші питання про всякого роду сумніви і протиріччя, що виникають при виконанні вироку.

Відповідно до ч. 3 ст. 539 КПК України, клопотання (подання) про вирішення питання, пов'язаного із виконанням вироку, розглядається протягом десяти днів з дня його надходження до суду суддею одноособово згідно із правилами судового розгляду, передбаченими статтями 318-380 цього Кодексу.

Відповідно до ч.1 ст. 52 КПК України участь захисника є обов'язковою у кримінальному провадженні щодо особливо тяжких злочинів. У цьому випадку участь захисника забезпечується з моменту набуття особою статусу підозрюваного.

Згідно з п. 2 ч. 2 ст.13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» безоплатна вторинна правова допомога включає здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, про задоволення клопотання засудженого ОСОБА_4 про забезпечення участі захисника для надання йому безоплатної правової допомоги.

Керуючись ст. 49, 537, 539КПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання засудженого ОСОБА_4 про призначення захисника - задовольнити.

Доручити Східному міжрегіональному центру з надання безоплатної правничої допомоги призначити адвоката для здійснення захисту засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 при розгляді подання Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направленням засудженого для відбування призначеного покарання щодо ОСОБА_4 , та забезпечити прибуття захисника в судове засідання о 10 год. 30 хв. 09 грудня 2024 року в приміщення Слобідського районного суду міста Харкова, зал № 6.

Про час та місце розгляду заяви повідомити учасників судового розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Cуддя- ОСОБА_1

Попередній документ
132059446
Наступний документ
132059448
Інформація про рішення:
№ рішення: 132059447
№ справи: 641/5420/23
Дата рішення: 25.11.2025
Дата публікації: 27.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Слобідський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про направлення звільненого від покарання з випробуванням для відбування покарання, призначеного вироком
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (22.12.2025)
Результат розгляду: повернуто скаргу
Дата надходження: 20.10.2025
Розклад засідань:
26.09.2023 10:30 Комінтернівський районний суд м.Харкова
02.10.2023 14:30 Комінтернівський районний суд м.Харкова
30.10.2023 14:15 Комінтернівський районний суд м.Харкова
05.11.2025 12:15 Комінтернівський районний суд м.Харкова
25.11.2025 10:30 Комінтернівський районний суд м.Харкова
09.12.2025 10:30 Комінтернівський районний суд м.Харкова