Ухвала від 25.11.2025 по справі 400/3844/25

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

25.11.2025р. № 400/3844/25

м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі головуючого судді Лісовської Н.В., розглянувши в порядку письмового провадження заяву відповідача про виправлення описки в судовому рішенні в адміністративній справі

за позовомОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,

доГоловного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, вул. Морехідна, 1,м. Миколаїв,54008,

провизнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Судом розглянута адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Рішенням суду від 09.09.2025 р. позовні вимоги задоволено частково.

"18" листопада 2025 р. відповідач подав заяву про виправлення описки в судовому рішенні, зазначивши, що в рішенні суду невірно зазначені відомості щодо Позивача, а саме прізвище « ОСОБА_2 » замість вірного « ОСОБА_2 ».

Відповідно до ч. 1-2 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

Суд встановив, що в рішенні суду від 09.09.2025 р. вказано прізвище Позивача « ОСОБА_1 », замість « ОСОБА_1 ».

Таким чином, суд вбачає підстави для виправлення описки в рішенні.

Керуючись ст. 253 КАС України, адміністративний суд -

ПОСТАНОВИВ:

Не змінюючи суті рішення від 09.09.2025 р. виправити в тексті та резолютивній частині рішення описки, замінивши « ОСОБА_1 » на « ОСОБА_1 » в усіх відмінках.

Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею в порядку ст. 256 КАС України.

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до П'ятого апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення в порядку, визначеному ст. 295-297 КАС України.

Ухвала підписана суддею 25.11.2025 р.

Суддя Н.В. Лісовська

Попередній документ
132055181
Наступний документ
132055183
Інформація про рішення:
№ рішення: 132055182
№ справи: 400/3844/25
Дата рішення: 25.11.2025
Дата публікації: 27.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Миколаївський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (01.12.2025)
Дата надходження: 17.04.2025
Предмет позову: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії