Справа №463/2939/24
Провадження №1-кп/463/183/25
про привід обвинуваченої
24 листопада 2025 р. Личаківський районний суд м.Львова
в складі головуючого судді ОСОБА_1
з участю секретаря судових засідань ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові обвинувальний акт у кримінальному провадженні №12024141410000015 від 04.01.2024 відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м.Львова, громадянки України, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , місце перебування: АДРЕСА_2 , про обвинувачення у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, 3 ст.307 КК України,-
встановив:
обвинувачена за викликом суду в судове засідання не з'явилася, хоча належним чином повідомлена про дату та час проведення судового засідання, причин неявки суду не повідомила.
В судовому засіданні прокурор заявив клопотання про привід обвинуваченої в судове засідання, оскільки її участь у судовому засіданні є обов'язковою вона в добровільному порядку до суду не з'явилася, причин неявки суду не повідомила, а тому вважає, що є підстави для повторного вжиття заходів до забезпечення її прибуття в судове засідання. При цьому, копію ухвали просить скерувати також у Слобідський відділ поліції ГУНП в Харківській області за місцем перебування обвинуваченої, вказаним останньою.
Відповідно до положень ст.323 КПК України якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення в порядку, передбаченому главами 11 та 12 цього Кодексу.
У відповідності до положень ч.1, 2 ст.139 КПК України, якщо обвинувачений, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний, не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, до нього може бути застосовано привід.
Оскільки участь обвинуваченої у судовому засіданні є обов'язковою, однак остання не прибула на розгляд справи та не повідомила про причини свого неприбуття, а тому суд приходить до висновку про необхідність приводу обвинуваченої у судове засідання.
На підставі викладеного, керуючись ст.139, 140, 143, 323 КПК України суд, -
постановив:
в судове засідання, призначене на 23.12.2025 об 11:00 год. здійснити привід обвинуваченої:
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , місце перебування: АДРЕСА_2 .
Копію ухвали направити для виконання у Відділ поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 Головного управління Національної поліції у Львівській області, а також Слобідський відділ поліції ГУНП в Харківській області.
Про виконання або невиконання ухвали повідомити головуючого письмово до судового засідання.
Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора Франківської окружної прокуратури м.Львова ОСОБА_3 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1