Справа № 456/4857/25
Провадження № 2/456/2131/2025
20 листопада 2025 року місто Стрий
Стрийський міськрайонний суд Львівської області в складі:
головуючого судді Валовін Ю. В. ,
з участю секретаря Байко В.З.,
провів у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Стрию розгляд справи за позовною заявою Моторного (транспортного) страхового бюро України до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу,
В судове засідання на день розгляду справи не з'явилися особи, які беруть участь у справі.
Сторона позивача подала заяву про розгляд справи за їх відсутності.
Відповідач ОСОБА_1 в підготовче засідання не з'явився, представник позивача Поліщук І.М. подала клопотання про відкладення підготовчого судового засідання.
У зв'язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу в порядку ст. 247 ЦПК України за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Згідно з ст. 258 ЦПК України питання про відкладення розгляду справи вирішується судом шляхом постановлення ухвали.
Керуючись ст. 258 ЦПК України, суд
Підготовче судове засідання проводити без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Відкласти розгляд справи на 16.12.2025 о 15:00 год.
Повідомити учасників справи про дату, час і місце судового засідання.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Юлія ВАЛОВІН