Ухвала від 19.11.2025 по справі 210/5369/25

МЕТАЛУРГІЙНИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ

Справа № 210/5369/25

Провадження № 1-кс/210/1840/25

УХВАЛА

іменем України

19 листопада 2025 року

Слідчий суддя Металургійного районного суду міста Кривого Рогу ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянув в судовому засіданні клопотання слідчого СВ відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене Криворізької південної окружної прокуратури ОСОБА_4 , про арешт майна у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025041710000617 від 18.06.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

19.11.2025 року до суду надійшло клопотання слідчого СВ відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене Криворізької південної окружної прокуратури ОСОБА_4 , про арешт майна у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025041710000617 від 18.06.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

В обґрунтування поданого клопотання слідчий зазначив, що У провадженні СВ відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області перебувають матеріали досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025041710000617 від 18.06.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що 18.06.2025 року до ЧЧ ВП №2 Криворізького РУП ГУНП В Дніпропетровській області надійшов ініціативний рапорт ст. ДОП СП ВП №2 КРУП ОСОБА_5 , відповідно до якого встановлено обставини, за фактом зберігання тютюнових виробів, а також збут таких тютюнових виробів без марок акцизного податку за адресою: м. Кривий Ріг, Металургійний район, пр. Металургів 26Б.

Також, встановлено, що 26.10.2024 дільничним офіцером поліції ВП №2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області складено протокол серії ВАД №643483 про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_6 , за фактом того, що остання, перебуваючи в кіоску за адресою: м. Кривий Ріг, Металургійний р-н, пр.. Металургів, 26Б, здійснила роздрібну торгівлю тютюновими виробами без марок акцизного податку та вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 156 КУпАП. В ході складання протоколу про адміністративне правопорушення вилучено тютюнові вироби у загальній кількості 75 пачок сигарет.

Крім того, 02.11.2024 дільничним офіцером поліції ВП №2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області складено протокол серії ВАД №643483 про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_6 , за фактом того, що остання, перебуваючи в кіоску за адресою: м. Кривий Ріг, Металургійний р-н, вул. Металургів 26Б, здійснила роздрібну торгівлю тютюновими виробами без марок акцизного податку та вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 156 КУпАП. В ході складання протоколу про адміністративне правопорушення вилучено тютюнові вироби у загальній кількості 52 пачки цигарок.

В подальшому, на підставі ухвали слідчого судді Металургійного районного суду міста Кривого Рогу в ході проведення тимчасового доступу вище зазначений перелік тютюнових виробів, без марок акцизного податку, які попередньо вилучались під час складання адміністративних матеріалів вилучено та визнано в якості речових доказів у кримінальному проваджені.

Відповідно до висновків судово-товарознавчих експертиз, встановлено, що виявлені пачки сигарет, що згідно зі ст. 265 КУпАП, вилучені для тимчасового зберігання, які в подальшому долучено до матеріалів кримінального провадження та визнано в якості речових доказів, не відповідають вимогам ДСТУ.

Також встановлено, що згідно інформації, отриманої в порядку ст. 93 КПК України від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, за наявною інформацією у Єдиному реєстрі ліцензіатів ФОП « ОСОБА_7 » (РНОКПП НОМЕР_1 ) станом на 26.08.2025 року видані ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами за адресою: м. Кривий Ріг, ТЗК, поблизу пр.. Металургів 26Б.

Відповідно до показів свідка ОСОБА_8 встановлено, що останній неодноразово купував сигарети у кіоску біля зупинки громадського транспорту «Соцмісто» по проспекту Металургів, 26-Б. Також свідок зазначив, що продавець пропонував найдешевші сигарети вартістю близько 50-60 грн, на яких, як виявлялось в подальшому були відсутні марки акцизного податку. Торгівлю зазвичай здійснювала одна й та сама особа.

Відповідно до показів свідка ОСОБА_9 встановлено, що останній неодноразово здійснював купівлю сигарет без марок акцизного податку в кіоску, що розташовано на зупинці громадського транспорту «проспект Металургів», що знаходиться біля буд. №26Б по пр. Металургів в Металургійному р-ні, м. Кривий Ріг, вартістю близько 50 грн. Так, останній 06.08.2025 в вищезазначеному кіоску придбав сигарети марки «TT RED COPPER» вартістю 50 грн., на яких відсутня марка акцизного податку. В ході огляду предмету вищезазначеної пачки сигарет встановлено, що на пачці сигарет відсутня марка акцизного податку.

Відповідно до висновку експерта №СЕ-19/105-25/12544-ТВ від 28.08.2025, встановлено, що маркування виданої свідком ОСОБА_9 пачки сигарет марки «TT RED COPPER», яка була придбана в кіоску, що розташовано на зупинці громадського транспорту «проспект Металургів», що знаходиться біля буд. №26Б по пр. Металургів в Металургійному р-ні, м. Кривий Ріг, вартістю близько 50 грн., не відповідає вимогам чинного законодавства України.

В ході досудового розслідування встановлено, що в кіоску, розташованого на зупинці громадського транспорту «проспект Металургів», що знаходиться біля буд. №26Б по пр. Металургів в Металургійному р-ні, м. Кривий Ріг, здійснює діяльність пов'язану з роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування та тютюновими виробами ФОП ОСОБА_7 , якому видано ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами за адресою місця торгівлі: м. Кривий Ріг, Металургійний р-н. пр. Металургів, 26Б, кіоск, що знаходиться на території торгівельно-зупиночного комплексу.

Відповідно до відповіді на запит Металургійного районної у місті ради, встановлено, що вищезазначений торгівельний кіоск у складі торговельно-зупиночного комплексу поблизу буд. №26Б на пр. Металургів в Металургійному р-ні м Кривий Ріг, розміщено на земельній ділянці площею 0,0189 га. за кадастровим номером 1211000000:02016:0168. Земельна ділянка за кадастровим номером 1211000000:02016:0168 за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, надана ТОВ «Нафтохімінвест» (31223681) на підставі договору про встановлення сервітуту від 13.09.2024 №, та відповідно до договору оренди землі надано в орендне користування ФОП ОСОБА_10 (реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_1 ) та в подальшому, на підставі договору суборенди №01/06-25 від 01.06.2025 року передано суборендарю ФОП « ОСОБА_7 » у строкове користування вище вказане нежитлове приміщення.

Відповідно до відповіді на запит в порядку ст. 93 КПК України КП «Криворізьке районне БТІ» ДОР», встановлено, що в архіві КП «КР БТІ» ДОР» відсутня інформація щодо власника об'єкта нерухомого майна - торгівельно-зупиночний комплекс «Просп. Металургів».

На підставі вищезазначеного існують підстави вважати, що по теперішній час в кіоску, в якому здійснює свою діяльність ФОП « ОСОБА_7 » (РНОКПП НОМЕР_1 ), що розташовано за адресою: АДРЕСА_2 , зберігаються або можуть зберігатись тютюнові вироби без марок акцизного податку, для подальшого їх збуту.

18.11.2025 на підставі ухвали слідчого судді Металургійного районного суду м. Кривого Рогу ОСОБА_11 від 27.10.2025 (справа №210/5369/25) проведено обшук приміщення за адресою: м. Кривий Ріг, Металургійний р-н, пр. Металургів, 26Б, в ході якого виявлено та вилучено: 13 (тринадцять) пачок цигарок марки «Kansas City», які упаковано до спец.пакету НПУ №WAR1104027; 1 (одна) пачка цигарок марки «Kansas City», яку упаковано до спец.пакету НПУ №RIC2211039; чорнові записи, які упаковані до спец.пакету НПУ №RIC2211041; 1 (одна) пачка цигарок марки «Lucky Strike», яка упакована до спец.пакету НПУ №NPU5703612; 7 (сім) пачок цигарок марки «Lucky Strike», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104025; 1 (одна) пачка цигарок марки «Manchester», яка упакована до спец.пакету №NPU5703613; 9 (дев'ять) пачок цигарок марки «Manchester», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104025; 1 (одна) пачка цигарок марки «Marlboro», яка упакована до спец.пакету №NPU5703614; 9 (дев'ять) пачок цигарок марки «Marlboro», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104024; 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar Lights», яка упакована до спец.пакету №NPU5703615; 7 (сім) пачок цигарок марки «Oscar Lights», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104023; 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar Lights», яка упакована до спец.пакету №NPU5703616; 8 (вісім) пачок цигарок марки «Rothmans», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1103991; 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment Blue», яка упакована до спец.пакету №NPU5703690; 8 (вісім) пачок цигарок марки «Compliment Blue», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1103990; 1 (одна) пачка цигарок марки «Ultra Neo Black», яка упакована до спец.пакету №NPU5703691; 4 (чотири) пачки цигарок марки «Compliment Blue», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326233; 1 (одна) пачка цигарок марки «Ultra Slims», яка упакована до спец.пакету №WAR1103989; 3 (три) пачки цигарок марки «Compliment Blue 3 mg», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326230; 5 (п'ять) пачок цигарок марки «Ultra Slims», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326229; 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment BLUE 3 mg», яка упакована до спец.пакету НПУ №WAR1103988; 1 (одна) пачка цигарок марки «Ultra Mint Slims», яка упакована до спец.пакету №WAR1103987; 1 (одна) пачка цигарок марки «Прима класика», яка упакована до спец.пакету №WAR1103986; 7 (сім) пачок цигарок марки «Lion», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326245; 2 (дві) пачки цигарок марки «Compliment 1 mg», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326247; 3 (три) пачки цигарок марки «Desert Morning», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326239; 5 (п'ять) пачок цигарок марки «Прима класика», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326248; 2 (дві) пачки цигарок марки «Compliment Blue King Size», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326240; 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar», яка упакована до спец.пакету №NPU6326254; 5 (п'ять) пачок цигарок марки «Desert Evening», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326244; 1 (одна) пачка цигарок марки «Desert Morning», яка упакована до спец.пакету №NPU5703970; 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment Blue King Size», яка упакована до спец.пакету №NPU5703971; 1 (одна) пачка цигарок марки «Desert Evening», яка упакована до спец.пакету №NPU5703968; грошові кошти у сумі 620 (шістсот двадцять) гривень, які упаковано до спец.пакету №NPU5703694; 1 (одна) пачка цигарок марки «Lion», яка упакована до спец.пакету №NPU5703693; 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment Amber», яка упакована до спец.пакету №NPU5703692; 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar Red», яка упакована до спец.пакету №NPU6326241; 20 (двадцять) предметів у двох зіп-пакетах, які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326242; 1 (одна) пачка цигарок марки «Lifa Strawberry», яка упакована до спец.пакету №NPU6326243.

18.11.2025 слідчим СВ ВП №2 КРУП в порядку ст. 40, ч. 1 ст. 98, ст. ст. 100 КПК винесено постанову про визнання речових доказів та визначенні їх місця зберігання, відповідно до якої вилучені в ході обшуку 18.11.2024 в приміщенні кіоску за адресою: м. Кривий Ріг, Металургійний р-н, пр. Металургів, 26Б, предмети, визнано речовими доказами по матеріалам кримінального провадження №1202504171000617 від 18.06.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

Отже, існує достатньо підстав вважати, що виявлені та вилучені речі в ході проведення обшуку 18.11.2024 в приміщенні в приміщенні кіоску за адресою: м. Кривий Ріг, Металургійний р-н, пр. Металургів, 26Б, мають значення для ходу досудового розслідування в якості речових доказів, та можуть бути використані в проведенні огляду, встановлення осіб причетних до події кримінального правопорушення, проведенні експертиз (судово-товарознавчу експертизу, порівняльну експертизу, тощо), необхідних для виконання цілей кримінального провадження.

Отже, сигарети без марок акцизного податку є предметом кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України, в той же час, грошові кошти, отримані в результаті продажу підакцизних товарів є доходами від здійснення кримінальної діяльності.

З метою запобігання приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна або настання інших наслідків, з метою забезпечення в ході досудового розслідування проведення товарознавчої та економічної судової експертиз, для виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, з метою збереження речових доказів існує необхідність у накладанні арешту на вищевказане майно, відповідно оцінки доказів для проведення повного, неупередженого досудового розслідування у кримінальному провадженні.

В судове засідання слідчий та прокурор не з'явились, кожен окремо, надали заяву про розгляд клопотання без участі.

Дослідивши клопотання та документи додані до нього, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Так, згідно ст.ст. 131, 132 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1 ст. 167 КПК України тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного або осіб, у володінні яких перебуває зазначене у частині другій цієї статті майно, можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.

Відповідно до ч. 2 ст. 167 КПК України тимчасово вилученим може бути майно у вигляді речей, документів, грошей тощо, щодо яких є достатні підстави вважати, що вони: зберегли на собі його сліди.

У відповідності до положень ст. ст. 167, 168, 237 КПК України вилучені в ході проведення слідчої (розшукової) дії - обшуку вищевказані речі, та документи відносяться до тимчасово вилученого майна.

Відповідно з ч.1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відчуження.

Положеннями ч. 2 ст. 170 КПК України визначено, що арешт майна допускається з метою забезпечення: збереження речових доказів; спеціальної конфіскації; конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Згідно з ч.3 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.

Відповідно до ч.1 ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об'єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об'єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Згідно з ч. 10 ст. 170 КПК арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна. Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.

Приймаючи до уваги вищевикладене та враховуючи правову кваліфікацію кримінального правопорушення, за фактом вчинення якого розслідується кримінальне провадження та в межах якого подано дане клопотання, зважаючи на те, що згідно матеріалів кримінального провадження, існують достатні підстави вважати, що майно, яке слід арештувати, підпадає під критерії ст. 98 та ч. 1 ст. 170, п. 1ч. 2 ст. 170 та ч. 3 ст. 170 КПК України та на нього необхідно накласти арешт з метою забезпечення його збереження як об'єкта кримінально-протиправних дій, а також з метою виконання цілей кримінального провадження, зокрема, попередження вчинення нових кримінальних правопорушень, знищення, продажу або приховування вказаних речових доказів, слідчий суддя доходить до висновку, що наявні достатні підстави для арешту зазначеного в клопотанні майна.

Керуючись вимогами ст.ст. 107, 131, 132, 170-173, 309, 395 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ відділення поліції №2 Криворізького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене Криворізької південної окружної прокуратури ОСОБА_4 , про арешт майна у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025041710000617 від 18.06.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України задовольнити.

Накласти арешт на майно вилучене в ході проведення обшуку 18.11.2025 в приміщенні в приміщенні кіоску за адресою: АДРЕСА_2 в якому здійснює свою діяльність ФОП ОСОБА_7 , а саме:

- 13 (тринадцять) пачок цигарок марки «Kansas City», які упаковано до спец.пакету НПУ №WAR1104027;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Kansas City», яку упаковано до спец.пакету НПУ №RIC2211039;

- чорнові записи, які упаковані до спец.пакету НПУ №RIC2211041;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Lucky Strike», яка упакована до спец.пакету НПУ №NPU5703612;

- 7 (сім) пачок цигарок марки «Lucky Strike», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104025;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Manchester», яка упакована до спец.пакету №NPU5703613;

- 9 (дев'ять) пачок цигарок марки «Manchester», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104025;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Marlboro», яка упакована до спец.пакету №NPU5703614;

- 9 (дев'ять) пачок цигарок марки «Marlboro», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104024;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar Lights», яка упакована до спец.пакету №NPU5703615;

- 7 (сім) пачок цигарок марки «Oscar Lights», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1104023;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar Lights», яка упакована до спец.пакету №NPU5703616;

- 8 (вісім) пачок цигарок марки «Rothmans», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1103991;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment Blue», яка упакована до спец.пакету №NPU5703690;

- 8 (вісім) пачок цигарок марки «Compliment Blue», які упаковані до спец.пакету НПУ №WAR1103990;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Ultra Neo Black», яка упакована до спец.пакету №NPU5703691;

- 4 (чотири) пачки цигарок марки «Compliment Blue», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326233;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Ultra Slims», яка упакована до спец.пакету №WAR1103989;

- 3 (три) пачки цигарок марки «Compliment Blue 3 mg», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326230;

- 5 (п'ять) пачок цигарок марки «Ultra Slims», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326229;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment BLUE 3 mg», яка упакована до спец.пакету НПУ №WAR1103988;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Ultra Mint Slims», яка упакована до спец.пакету №WAR1103987;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Прима класика», яка упакована до спец.пакету №WAR1103986;

- 7 (сім) пачок цигарок марки «Lion», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326245;

2 (дві) пачки цигарок марки «Compliment 1 mg», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326247;

-- 3 (три) пачки цигарок марки «Desert Morning», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326239;

- 5 (п'ять) пачок цигарок марки «Прима класика», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326248;

- 2 (дві) пачки цигарок марки «Compliment Blue King Size», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326240;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar», яка упакована до спец.пакету №NPU6326254;

- 5 (п'ять) пачок цигарок марки «Desert Evening», які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326244;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Desert Morning», яка упакована до спец.пакету №NPU5703970;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment Blue King Size», яка упакована до спец.пакету №NPU5703971;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Desert Evening», яка упакована до спец.пакету №NPU5703968;

- грошові кошти у сумі 620 (шістсот двадцять) гривень, які упаковано до спец.пакету №NPU5703694;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Lion», яка упакована до спец.пакету №NPU5703693;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Compliment Amber», яка упакована до спец.пакету №NPU5703692;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Oscar Red», яка упакована до спец.пакету №NPU6326241;

- 20 (двадцять) предметів у двох зіп-пакетах, які упаковані до спец.пакету НПУ №NPU6326242;

- 1 (одна) пачка цигарок марки «Lifa Strawberry», яка упакована до спец.пакету №NPU6326243,

що перебувають у власності ФОП « ОСОБА_7 » (РНОКПП НОМЕР_1 ).

Визначити місцем зберігання арештованого майна - камеру схову ВП №2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області та УФЗБО ГУНП в Дніпропетровській області.

Заборонити будь-кому будь-яким чином відчужувати, розпоряджатись, використовувати вилучене майно до прийняття рішення по кримінальному провадженню та/або скасування арешту, окрім слідчого, прокурора для забезпечення збереження речових доказів, та/або подальшого звернення в дохід держави та виконання завдань кримінального провадження.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
132000663
Наступний документ
132000665
Інформація про рішення:
№ рішення: 132000664
№ справи: 210/5369/25
Дата рішення: 19.11.2025
Дата публікації: 25.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Металургійний районний суд міста Кривого Рогу
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; арешт майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (19.11.2025)
Дата надходження: 19.11.2025
Предмет позову: -