Справа № 562/3016/25
20.11.2025 р. Здолбунівський районний суд
Рівненської області
в складі: головуючого судді Шуляка А.С.
при секретарі Солдатовій О.Д.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в підготовчому провадженні в приміщенні суду м.Здолбунів цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Західна агровиробнича компанія" до ОСОБА_1 , Фермерського господарства "П'ятигірське" про визнання відсутнім права оренди та визнання укладеною додаткової угоди про поновлення договору оренди землі, -
У поданій в системі "Електронний суд" заяві представник позивача ТОВ "Західна агровиробнича компанія" Андросюк І.С. просить: визнати укладеною додаткову угоду до Договору оренди землі від 06.04.2015 року між Товариством з обмеженою відповідальністю «Західна агровиробнича компанія» та ОСОБА_1 ; визнати відсутнім у ФГ "П'ятигірське" права оренди земельної ділянки площею 3,09 га, кадастровий номер 5622687600:11:001:0085, яка розташована на території колишньої Урвенської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, номер запису про інше речове право: 60621287; скасувати запис щодо державної реєстрації права оренди земельної ділянки площею 3,09 га, кадастровий номер 5622687600:11:001:0085, яка розташована на території колишньої Урвенської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, номер запису про інше речове право: 60621287; витребувати у ОСОБА_1 та ФГ "П'ятигірське" належним чином засвідчений договір оренди на підставі якого ФГ "П'ятигірське" набуло право оренди земельної ділянки площею 3,09 га, кадастровий номер 5622687600:11:001:0085, яка розташована на території колишньої Урвенської сільської ради Здолбунівського району Рівненської області, номер запису про інше речове право: 60621287.
Представник позивача в судове засідання не з'явився, подав суду заяви, в якій просить судові засідання проводити без його участі.
Представник відповідача ФГ «П'ятигірське» Кулай О.І. та представник відповідача ОСОБА_1 адвокат Мокрицька Л.Я. подали суду заяви, в яких просять судове засідання проводити без їх участі, закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду.
Відповідачами по справі подані відзиви на позовну заяву.
Судом виконані вимоги ст.197-198 ЦПК України, а тому є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду.
Доказами, якими будуть обґрунтовуватися доводи є подані письмові докази.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.197-198, 200 ЦПК України, суд,-
Закрити підготовче провадження та призначити справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Західна агровиробнича компанія" до ОСОБА_1 , Фермерського господарства "П'ятигірське" про визнання відсутнім права оренди та визнання укладеною додаткової угоди про поновлення договору оренди землідо судового розгляду у судовому засіданні на 11 год. 00 хв. 17 грудня 2025 року у приміщенні Здолбунівського районного суду Рівненської області за адресою: вул.Незалежності, 10, м.Здолбунів, Рівненської області.
Суддя