Ухвала від 21.11.2025 по справі 379/1224/25

Справа № 379/1224/25

Провадження № 6/369/436/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 листопада 2025 року суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Лапченко О.М., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Укрфінстандарт» про заміну сторони виконавчого провадження на його правонаступника, заінтересовані особи - Товариство з обмеженою відповідальністю «Дінеро», приватний виконавець виконавчого округу Київської області Крегул Іван Іванович, ОСОБА_1 -

встановила:

представник заявника - Жевега К.В., яка діє в інтересах ТОВ «ФК «Укрфінстандарт», звернулась до суду із заявою про заміну у виконавчому провадженні № 69718650 щодо примусового виконання виконавчого документу, виданого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Бригіда В.О. за № 12027 від 07.02.2022 року про стягнення з боржника ОСОБА_1 заборгованості на користь стягувача ТОВ «Дінеро», сторону виконавчого провадження - ТОВ «Дінеро» на його правонаступника - ТОВ «ФК «Укрфінстандарт».

Ухвалою Таращанського районного суду Київської області від 22.07.2025 року заяву ТОВ «ФК «Укрфінстандарт» про заміну сторони виконавчого провадження на його правонаступника, заінтересовані особи: ТОВ «Дінеро», приватний виконавець виконавчого округу Київської області Крегул І.І., ОСОБА_1 передано за підсудністю на розгляд Києво-Святошинському районному суду Київської області.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.11.2025 року, справу № 379/1224/25 передано на розгляд судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Лапченко О.М., згідно розпорядження № 1171 від 18.11.2025 року, у зв'язку із звільненням головуючого судді ОСОБА_2 з посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області на підставі поданої заяви про відставку.

Згідно з ч. 11 ст. 33 ЦПК України справа, розгляд якої розпочато одним суддею чи колегією суддів, повинна бути розглянута цим же суддею чи колегією суддів, за винятком випадків, що унеможливлюють участь судді у розгляді справи, та інших випадків, передбачених цим Кодексом.

Частиною 12 ст. 33 ЦПК України визначено, що у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.

Відповідно до статті 442 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Вказана заява надана з дотриманням норм та вимог ЦПК України, тому справу за заявою ТОВ «ФК «Укрфінстандарт» про заміну сторони виконавчого провадження на його правонаступника, заінтересовані особи - ТОВ «Дінеро», приватний виконавець виконавчого округу Київської області Крегул І.І., ОСОБА_1 необхідно прийняти до провадження та призначити до судового розгляду за правилами загального позовного провадження.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 33, 258-260 ЦПК України, суддя -

постановила:

Прийняти до провадження заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Укрфінстандарт» про заміну сторони виконавчого провадження на його правонаступника, заінтересовані особи - Товариство з обмеженою відповідальністю «Дінеро», приватний виконавець виконавчого округу Київської області Крегул Іван Іванович, ОСОБА_1 .

Справу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Укрфінстандарт» про заміну сторони виконавчого провадження на його правонаступника, заінтересовані особи - Товариство з обмеженою відповідальністю «Дінеро», приватний виконавець виконавчого округу Київської області Крегул Іван Іванович, ОСОБА_1 , призначити до судового розгляду на 14.00 годину 16 січня 2026 року у приміщенні Києво-Святошинського районного суду Київської області (м. Київ, вул. Тараса Бульби-Боровця, 1).

Копію ухвали суду направити сторонам для відома.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/fair/sud1015/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя - О.М. Лапченко

Попередній документ
131974924
Наступний документ
131974926
Інформація про рішення:
№ рішення: 131974925
№ справи: 379/1224/25
Дата рішення: 21.11.2025
Дата публікації: 24.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (12.11.2025)
Дата надходження: 13.08.2025
Розклад засідань:
16.09.2025 09:30 Києво-Святошинський районний суд Київської області
25.11.2025 14:20 Києво-Святошинський районний суд Київської області