Справа №295/2840/24
1-в/295/1119/25
20.11.2025 року м. Житомир
Богунський районний суд м. Житомира
у складі:
головуючого-судді ОСОБА_1
секретаря судового
засідання ОСОБА_2
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Житомирі подання Богунського ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України про видачу дублікату виконавчого листа в частині спеціальної конфіскації, -
з участю:
прокурора ОСОБА_3
Богунський ВДВС у м. Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України звернувся до суду з поданням на видачу дубліката виконавчого листа відносно ОСОБА_4 в частині застосування спеціальної конфіскації.
Представник виконавчої служби просить проводити розгляд справи без його участі.
Суд, за погодженням з учасниками судового провадження, проводить судовий розгляд у відсутність представника виконавчої служби.
Прокурор не заперечує щодо задоволення подання.
Заслухавши думку прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Вироком Богунського районного суду м. Житомира від 01.03.2024 ОСОБА_4 засуджено за ст.ст. 436-2 ч.2, 436-2 ч.3, 75, 76, 70 ч.1 КК України до покарання у виді 5 років позбавлення волі, без конфіскації майна, з іспитовим строком на 1 рік. Стягнуто з ОСОБА_4 процесуальні витрати. На підставі ст.ст. 96-1, 96-2 ч.1 п.4 КК України застосовано спеціальну конфіскацію системного блоку «FrimeCom», який зберігається в камері схову Житомирського РУП, конфіскувати в дохід держави. Вирішено долю речових доказів.
Згідно розпорядження №295/2840/24 від 03.04.2024 вирок суду набув законної сили 02.04.2024.
03.04.2024 виконавчий лист в частині застосування спеціальної конфіскації, направлено для виконання до Богунського ВДВС у м. Житомирі.
Згідно довідки головного державного виконавця Богунського відділу ДВС м.Житомира від 13.11.2025 оригінал виконавчого листа в частині спеціальної конфіскації був втрачений при пересилці матеріалів виконавчого провадження.
Відповідно до ч.3 ст. 535 КПК України у разі якщо судове рішення або його частина підлягає виконанню органами державної виконавчої служби, суд видає виконавчий лист, який звертається до виконання в порядку, передбаченому Законом України «Про виконавче провадження».
Згідно п.10 ч.3 ст. 18ЗУ «Про виконавче провадження» державний виконавець у процесу здійснення виконавчого провадження має право звертатися до суду, який видав виконавчий документ, із поданням про видачу дубліката виконавчого листа.
Дослідженими в судовому засіданні документами встановлено, що виконавчий лист видано у строки передбачені КПК, однак втрачений при пересилці.
З огляду на наведене, суд приходить до висновку про задоволення подання про видачу дубліката виконавчого листа.
Керуючись ст. 535 КПК України, ст. 19 ЗУ «Про виконавче провадження», суд,
Подання Богунського ВДВС у м.Житомирі Хмельницького міжрегіонального управління Міністерства юстиції України про видачу дублікату виконавчого листа - задоволити.
Видати дублікат виконавчого листа у справі № 295/2840/24 стосовно ОСОБА_4 в частині застосування спеціальної конфіскації системного блоку «FrimeCom», який зберігається в камері схову Житомирського РУП - конфіскувати в дохід держави.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Богунський районний суд м. Житомира протягом 7 днів з дня її винесення.
Суддя ОСОБА_1