Ухвала від 18.11.2025 по справі 161/23081/25

Справа № 161/23081/25

Провадження № 1-кп/161/1449/25

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

про призначення судового розгляду

18 листопада 2025 року м. Луцьк

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:

головуючого - судді ОСОБА_1

при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,

провівши підготовче судове засідання в залі судових засідань на підставі клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №72025031050000071 від 30 жовтня 2025 року ОСОБА_3 по підозрі у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України,

за участю прокурора ОСОБА_4 ,

підозрюваного ОСОБА_3 ,

ВСТАНОВИВ:

07 листопада 2025 року до Луцького міськрайонного суду Волинської області з Волинської обласної прокуратури надійшло клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності в кримінальному провадженні ОСОБА_3 по підозрі у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України

Ухвалою судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 10 листопада 2025 року призначено підготовче судове засідання на підставі клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності в даному кримінальному провадженні.

В підготовчому судовому засіданні учасники судового провадження проти призначення відкритого судового розгляду кримінального провадження не заперечили.

Заслухавши прокурора та підозрюваного, вивчивши клопотання, суд приходить до висновку, що слід призначити клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності в кримінальному провадженні до судового розгляду з наступних підстав.

Угод про визнання винуватості чи про примирення у порядку ст.ст. 468-475 КПК України до суду не надійшло. Підстав для закриття кримінального провадження не вбачається. Клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності складено у відповідності до вимог КПК України. Підстав для направлення клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності для визначення підсудності не встановлено, дане кримінальне провадження підсудне Луцькому міськрайонному суду Волинської області.

Враховуючи те, що немає підстав для прийняття рішень, визначених п.п. 1-4 ч. 3 ст. 314 КПК України, тому слід призначити судовий розгляд на підставі клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності в кримінальному провадженні.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 314-316, 372 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Призначити судовий розгляд на підставі клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 72025031050000071 від 30 жовтня 2025 року ОСОБА_3 по підозрі у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212 КК України, у відкритому судовому засіданні, яке відбудеться в залі судових засідань у приміщенні Луцького міськрайонного суду Волинської області за адресою: м. Луцьк, вул. Конякіна, 3.

В судове засідання викликати прокурора ОСОБА_4 , підозрюваного ОСОБА_3 .

Розгляд кримінального провадження здійснювати суддею одноособово.

Копію ухвали вручити учасникам судового провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий:/підпис/

Згідно з оригіналом:

Суддя Луцького міськрайонного суду ОСОБА_1

Попередній документ
131970813
Наступний документ
131970815
Інформація про рішення:
№ рішення: 131970814
№ справи: 161/23081/25
Дата рішення: 18.11.2025
Дата публікації: 24.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Луцький міськрайонний суд Волинської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення у сфері господарської діяльності; Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (27.11.2025)
Дата надходження: 07.11.2025
Розклад засідань:
18.11.2025 09:20 Луцький міськрайонний суд Волинської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
АРТИШ ЯРОСЛАВ ДАНИЛОВИЧ
суддя-доповідач:
АРТИШ ЯРОСЛАВ ДАНИЛОВИЧ
обвинувачений:
Костецький Володимир Миколайович
прокурор:
Хомич Сергій Сергійович