Справа № 752/18319/25
Провадження №: 1-кс/752/9515/25
13.11.2025 м. Київ
Слідчий суддя Голосіївського районного суду міста Києва ОСОБА_1 ,
за участю:
секретаря судових засідань ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
підозрюваного ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Києві клопотання слідчого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві капітана поліції ОСОБА_6 , погоджене заступником керівника Київської міської прокуратури ОСОБА_7 про продовження строку досудового розслідування, в рамках кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42025100000000122 від 16.05.2025 за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України,
Старший слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві капітан поліції ОСОБА_6 , звернувся до суду з клопотанням про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні №42025100000000122, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16.05.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
Клопотання обґрунтовано тим, що слідчим управлінням ГУ НП у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42025100000000122 від 16.05.2025 за підозрою ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
Процесуальне керівництво у вказаному провадженні здійснюється прокурорами Київської міської прокуратури.
Досудовим розслідуванням встановлено, що Указом Президента України №64/2022 від 24.02.2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України № 2102-ІХ від 24.02.2022, у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, згідно п. 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», в Україні введено воєнний стан із 05 год 30 хв 24.02.2022 строком на 30 діб. У подальшому, у зв'язку із триваючою військовою агресією Російської Федерації проти України, введений в Україні воєнний стан неодноразово продовжено, зокрема, востаннє з 05 год 30 хв 07.08.2025 строком на 90 діб (Указ Президента України № 478/2025 від 14.07.2025 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затверджений Законом України № 4524-IX від 15.07.2025).
Також Указом Президента України від 24.02.2022 № 65/2022 «Про загальну мобілізацію», затвердженим Законом України № 2105-ІХ від 24.02.2022, у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до п.п. 1, 17, 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України, на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва, оголошено та проводиться загальна мобілізація. У подальшому, у зв'язку із триваючою військовою агресією Російської Федерації проти України, проведення загальної мобілізації неодноразово продовжено, зокрема, востаннє з 07.08.2025 строком на 90 діб (Указ Президента України № 479/2025 від 14.07.2025 «Про продовження строку проведення загальної мобілізації», затверджений Законом України № 4525-IX від 15.07.2025).
Ч. 2 ст. 4 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначено, що загальна мобілізація проводиться одночасно на всій території України і стосується національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, підприємств, установ і організацій.
Так, ОСОБА_4 , будучи адвокатом та здійснюючи адвокатську діяльність відповідно до свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю № 11948/10, виданого Радою адвокатів Київської області 22.05.2025, користуючись набутими соціальними та професійними зв'язками в суспільстві, переслідуючи корисливий мотив, з метою власного протиправного збагачення, в невстановлені досудовим розслідуванням час та дату, вирішив зайнятися злочинною діяльністю, спрямованою на вимагання та одержання від військовозобов'язаних громадян України неправомірної вигоди за здійснення впливу на прийняття рішення службовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави, зокрема щодо допомоги у проходженні процедури зняття з розшуку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки без участі особи, постановки на військовий облік та працевлаштування особи до підприємства, яке відноситься до критично важливих, з метою подальшого бронювання під час мобілізації і тим самим уникнення призову на військову службу.
З цією метою ОСОБА_4 розповсюдив серед кола своїх знайомих та клієнтів інформацію про наявність у нього зв'язків, а також можливість внаслідок наявності таких зв'язків забезпечення ним допомоги у проходженні без притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 210 КУпАП, за порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку, військовозобов'язаними процедури оновлення військово-облікових даних у найкоротші терміни без участі особи, постановки на військовий облік та працевлаштування особи до підприємства, яке відноситься до критично важливих з метою подальшого бронювання такої особи під час мобілізації і тим самим ухилення її від призову на військову службу.
Так, 14.05.2025 об 11 год 00 хв військовозобов'язаний громадянин України ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_2 за попередньою домовленістю зі своїм знайомим ОСОБА_9 прийшов до готелю «Ібіс» поблизу метро «Берестейська» у м. Києві, де останній познайомив його з ОСОБА_4 . Під час вказаного знайомства ОСОБА_4 уточнив у ОСОБА_8 стан його військово-облікових документів та після цього повідомив ОСОБА_8 про те, що може посприяти у зняттю його з розшуку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки без його участі, а також в оновленні військово-облікових документів без участі останнього.
Крім того, розуміючи необізнаність ОСОБА_8 у питаннях військового обліку під час мобілізації та бронювання, усвідомлюючи нагальну потребу знятті з розшуку та бронюванні ОСОБА_8 , що обумовлено введенням воєнного стану на території України та важливість вирішення цього питання для останнього, оцінюючи його побоювання щодо можливої відповідальності, в ході спілкування із ОСОБА_8 неподалік станції метро Берестейська у м. Києві, у ОСОБА_4 виник злочинний умисел, направлений на вимагання та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави в розмірі 7000 доларів США.
З метою реалізації злочинного умислу, спрямованого на вимагання та одержання неправомірної вигоди для себе за здійснення впливу на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, ОСОБА_4 замість надання кваліфікованої юридичної допомоги, усвідомлюючи, що його подальші дії є незаконними та кримінально-караними, повідомив ОСОБА_8 , що може вирішити питання у зняттю його з розшуку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки без його участі, а також в оновленні військово-облікових документів без участі останнього та працевлаштування ОСОБА_8 до підприємства, яке відноситься до критично важливих, з метою подальшого його бронювання під час мобілізації. При цьому ОСОБА_8 за вирішення вказаних питань необхідно надати ОСОБА_4 неправомірну вигоду у розмірі 7 000 доларів США за подальший вплив ним на невстановлену на даний час уповноважену особу одного з ІНФОРМАЦІЯ_3 , з метою допомоги у зняттю його з розшуку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки без його участі, а також в оновленні військово-облікових документів без участі останнього та за вплив на службову особу одного з державних підприємств, яке відноситься до критично важливих, з метою фіктивного працевлаштування ОСОБА_8 та подальшого його бронювання під час мобілізації.
Крім того, ОСОБА_4 наголосив на тому, що без його допомоги та без його знайомств ОСОБА_8 не зможе уникнути від призову на військову службу та інших негативних наслідків, пов'язаних з особистим оновленням військово-облікових документів.
В свою чергу, ОСОБА_8 , розуміючи незаконність зазначених вимог та умов, усвідомлюючи, що надання неправомірної вигоди за вчинення впливу на осіб, уповноважених на виконання функцій держави, є кримінально-караним діянням, не бажаючи бути притягненим до кримінальної відповідальності, звернувся із заявою до правоохоронних органів та в подальшому діяв під їхнім контролем.
Надалі, 23.05.2025 ОСОБА_8 на месенджер «WhatsApp» надійшло повідомлення з абонентського номеру мобільного телефону НОМЕР_1 , який використовує ОСОБА_4 , з переліком необхідних документів для бронювання, а також із зазначеною сумою у розмірі 3 000 доларів США для початку його роботи зі зняття з розшуку, оновлення військово-облікових документів та подальшого бронювання.
У подальшому, 24.05.2025 об 12 год 00 хв ОСОБА_4 , реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, зустрівся із ОСОБА_8 на АЗС «UPG» за адресою: м. Київ, проспект Європейського Союзу, 47 та під час спілкування повторно пред'явив ОСОБА_8 протиправну вимогу щодо необхідності надання неправомірної вигоди у розмірі 3 000 доларів США за здійснення ним впливу на невстановлену на даний час уповноважену службову особу одного з ІНФОРМАЦІЯ_3 з метою допомоги у знятті його з розшуку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки без його участі, а також в оновленні військово-облікових документів без участі останнього та за вплив на службову особу одного з державних підприємств, яке відноситься до критично важливих, з метою фіктивного працевлаштування ОСОБА_8 та подальшого його бронювання під час мобілізації.
При цьому, ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_8 , що останньому не потрібно буде особисто з'являтись до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а лише передати копії свого паспорту громадянина України, реєстраційного номеру облікової картки платника податків, військово-облікового документу, фотокартки, а також довідки про несудимість та відповідно неправомірної вигоди, а також, створюючи в ОСОБА_8 відчуття безальтернативності, повідомив про низьку вірогідність самостійного, без допомоги ОСОБА_4 , проходження вказаної вище процедури зняття з розшуку без ризику бути мобілізованим та непритягнутим до адміністративної відповідальності, умисно створивши умови, за яких ОСОБА_8 вимушений надати неправомірну вигоду з метою запобігання шкідливим наслідкам щодо своїх прав і законних інтересів.
Крім того, з приводу подальшого вирішення питання щодо працевлаштування ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_8 , що він працевлаштує його до одного з критично важливих підприємств на посаду водія, і це працевлаштування буде фіктивним, тобто ОСОБА_8 не потрібно буде виконувати жодну роботу та взагалі відвідувати підприємство, однак, при цьому зауважив, що ОСОБА_8 зможе отримувати заробітну плату на вказаному підприємстві, частину з яких повертатиме підприємству, а мінімальну плату залишатиме собі.
На виконання вказаної вимоги ОСОБА_4 , ОСОБА_8 того ж дня та в той же час передав йому частину грошових коштів в сумі 3 000 доларів США за подальший вплив ОСОБА_4 на уповноважену службову особу одного з ІНФОРМАЦІЯ_3 з метою зняття ОСОБА_8 з розшуку у ІНФОРМАЦІЯ_4 без його участі, а також в оновленні військово-облікових документів без участі останнього, внесення відповідних відомостей в реєстр «Оберіг» з їх відображенням в додатку «Резерв+» та за вплив на службову особу одного з державних підприємств, яке відноситься до критично важливих, з метою фіктивного працевлаштування ОСОБА_8 та подальшого його бронювання під час мобілізації.
У подальшому ОСОБА_4 , продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, направленого на одержання неправомірної вигоди, для себе за здійснення впливу на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, у період часу з 24.05.2025 по 25.07.2025 із власного абонентського номеру НОМЕР_1 неодноразово телефонував ОСОБА_8 за допомогою месенджера «WhatsApp» та надавав вказівки періодично оновлювати дані в додатку «Резерв+», а також, нагадував про необхідність надання решти суми неправомірної вигоди.
15.07.2025 о 11 год 31 хв під час телефонної розмови ОСОБА_8 та ОСОБА_4 останній повідомив, що зможе фіктивно працевлаштувати та забронювати ОСОБА_8 у Національному депозитарії України, що є державною установою.
25.07.2025 приблизно о 12 год 00 хв ОСОБА_8 зустрівся з ОСОБА_4 поруч зі станцією метро «Печерськ» у місті Києві у автомобілі, яким користується ОСОБА_4 марки «Toyota Camry», державний номерний знак НОМЕР_2 . В ході розмови ОСОБА_4 нагадав про те, що ОСОБА_8 ще повинен передати йому 4000 доларів США за вплив службову особу одного з ІНФОРМАЦІЯ_3 і вирішення питання бронювання ОСОБА_8 у Національному депозитарії України. Також під час вказаної розмови ОСОБА_4 повідомив, що після працевлаштування і бронювання, якщо ОСОБА_8 ще буде необхідна допомога у вирішенні питань з ТЦК та СП, то його послуга буде коштувати 2 500 доларів США. Окрім цього, ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_8 , що після зняття ним його з розшуку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки без його участі, а також оновлення військово-облікових документів без участі останнього, ОСОБА_4 забронює ОСОБА_8 , працевлаштувавши на посаді водія Національного депозитарію України.
При цьому ОСОБА_4 зазначив, що найближчим часом зніме ОСОБА_8 з розшуку як первинний етап виконання попередніх домовленостей.
Надалі, 31.07.2025 невстановленою на даний час уповноваженою службовою особою ІНФОРМАЦІЯ_5 знято з розшуку ОСОБА_8 без відвідування ним ТЦК та СП та внесено відповідні відомості до електронної бази даних військового обліку громадян «Оберіг» з їх відображенням в додатку «Резерв+».
У ході подальших неодноразових розмов між ОСОБА_8 та ОСОБА_4 останній повідомляв про те, що документи стосовно працевлаштування та подальшого бронювання перебувають на етапі оформлення, після завершення чого ОСОБА_8 будуть надані їх копії.
Так, 13.08.2025 у ході розмови ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_8 , що документи по бронюванню відправлені до Міністерства цифрової трансформації України та про необхідність їх зустрічі 14.08.2025 для передачі залишку суми неправмірної вигоди.
Після цього, 14.08.2025 о 10 год 00 хв, діючи за вказівкою ОСОБА_4 , ОСОБА_8 прибув до закладу громадського харчування «Miminoshi» за адресою м. Київ, вул. Михайла Задніпровського, 13. Під час розмови ОСОБА_4 вимагав та одержав від ОСОБА_8 неправомірну вигоду, а саме частину раніше обумовленої раніше неправомірної вигоди в розмірі 4 000 доларів США за вплив ним на невстановлену особу, яка зняла ОСОБА_8 з розшуку та невстановлену особу, яка прийняла рішення щодо фіктивного працевлаштування ОСОБА_8 до Національного депозитарію України та бронювання останнього від мобілізації.
Таким чином, ОСОБА_4 у період часу з 14.05.2025 по 14.08.2025 вимагав та одержав від ОСОБА_8 неправомірну вигоду в сумі 7 000 доларів США для себе за здійснення впливу на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави - службовою особою ІНФОРМАЦІЯ_5 з метою зняття його з розшуку у Територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки без його участі, а також в оновленні військово-облікових документів без участі останнього, внесення відповідних відомостей до електронної бази даних військового обліку громадян «Оберіг» з їх відображенням в додатку «Резерв+», а також за здійснення впливу на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави - службовою особою Національного депозитарію України, фіктивного влаштування на посаду водія Національного депозитарію України та подальшого бронювання.
Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаному з вимаганням такої вигоди, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
14.08.2025 о 10 год. 28 хв. ОСОБА_4 затримано у порядку ст. 208 КПК України, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
14.08.2025, ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
10.10.2025, заступником керівника Київської міської прокуратури ОСОБА_7 винесено постанову про продовження строку досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні строком до трьох місяців.
Однак, внаслідок складності провадження, досудове розслідування неможливо закінчити у трьох місячний строк, оскільки для цього потрібно провести ряд процесуальних дій, а саме:
-допитати інших осіб, яким підозрюваний ОСОБА_4 надавав послуги щодо працевлаштування, з метою отримання бронювання від мобілізації;
-розсекретити протоколи та ухвали про проведення негласних слідчих (розшукових) дій;
-встановити державні підприємства до яких працевлаштовував та мав намір працевлаштовувати фізичних осіб підозрюваний ОСОБА_4 , з метою отримання бронювання від мобілізації та допитати представників цих підприємств;
-отримати висновок експертизи звуко- відеозапису;
-отримати ухвалу про надання дозволу на використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій в іншому кримінальному провадженні;
-виконати інші слідчі та процесуальні дії, у яких виникне потреба;
-виконати вимоги ст. 290 КПК України, відкрити матеріали досудового розслідування, ознайомити підозрюваних та захисників з матеріалами кримінального провадження, надати запити сторонам захисту про надання матеріалів, які можуть бути використані як докази у суді.
Так, тримісячний строк досудового розслідування у кримінальному провадженні №42025100000000122 від 16.05.2025 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України закінчується 14 листопада 2025 року.
Просить продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 16.05.2025 за №42025100000000122, до 6 (шести) місяців.
У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав та просив задовольнити з підстав зазначених у клопотанні.
Підозрюваний та його захисник в судовому засіданні заперечували проти задоволення вказаного клопотання.
Заслухавши думку прокурора, захисника та підозрюваного, дослідивши матеріали клопотання та додані до нього документи, слідчий суддя дійшов таких висновків.
Як встановлено в судовому засіданні, слідчим управлінням ГУ НП у м. Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42025100000000122 від 16.05.2025 за підозрою ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
Процесуальне керівництво у вказаному провадженні здійснюється прокурорами Київської міської прокуратури.
14.08.2025 о 10 год. 28 хв. ОСОБА_4 затримано у порядку ст. 208 КПК України, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
14.08.2025, ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
Підозра ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України, обґрунтовується доказами, які зібрані у провадженні, а саме:
-протокол допиту свідка ОСОБА_8 від 19.05.2025;
-протоколом огляду та ідентифікації грошових коштів від 24.05.2025;
-протокол допиту свідка ОСОБА_8 від 24.05.2025;
-протокол огляду мобільного телефону від 07.07.2025;
-протокол допиту свідка ОСОБА_8 від 31.07.2025;
-протокол допиту свідка ОСОБА_8 від 31.07.2025;
-протокол огляду мобільного телефону від 06.08.2025;
-протокол допиту свідка ОСОБА_8 від 14.08.2025;
-протокол огляду мобільного телефону від 14.08.2025;
-протокол затримання в порядку ст. 208 КПК України;
-протокол огляду мобільного телефону належного ОСОБА_4 від 10.09.2025;
-протокол обшуку від 14.08.2025;
-протокол огляду речей та документів від 27.08.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 28.06.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 21.06.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 21.06.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 02.07.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 30.06.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 28.05.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 28.05.2025;
-протокол про проведення негласних слідчих (розшукових) дій аудіо контроль особи від 25.06.2025;
-іншими матеріалами кримінального провадження, зібраними під час досудового розслідування в сукупності.
Постановою заступника керівника Київської міської прокуратури ОСОБА_7 від 10.10.2025 строк досудового розслідування продовжено до трьох місяців, тобто до 14.11.2025.
Згідно з ч. 1 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.
Відповідно до вимог п. 4 ч. 3 ст. 219 КПК України, досудове розслідування повинно бути закінчено протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину.
Якщо у зазначений час не можливо закінчити досудове розслідування, строк досудового розслідування може бути продовжений, при цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого злочину (п.3 ч. 4 ст. 219 КПК України).
Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 294 КПК України, якщо з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину досудове розслідування неможливо закінчити у строк, зазначений у пункті 4 частини 3 статті 219 цього кодексу, він може бути продовжений в межах строків, встановлених пунктами 2 і 3 частини 4 ст. 219 цього кодексу до шести місяців слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженим з керівником обласної прокуратури або його першим заступником чи заступником, заступниками Генерального прокурора.
На обґрунтування обставин, які перешкоджають завершенню досудового розслідування, слідчим у клопотанні та прокурором у судовому засіданні зазначено що перелік процесуальних та слідчих дій, які необхідно провести в ході досудового розслідування, а відтак, в даному конкретному випадку, враховуючи фактичні обставини справи, провести зазначені вище слідчі та процесуальні дії у передбачений законом строк не видається за можливе з об'єктивних причин. Таким чином, слідчий суддя дійшов до висновку про обґрунтованість клопотання слідчого та наявність підстав для продовження строку досудового розслідування до 6 (шести) місяців.
Керуючись ст.ст. 219, 294, 295-1, 309 КПК України, слідчий суддя,
Клопотання задовольнити.
Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42025100000000122 від 16.05.2025 за ознаками вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України, до 6 (шести) місяців, а саме до 14.02.2026 включно.
Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого та прокурора у кримінальному провадженні.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали проголошено 17.11.2025 о 14 год. 45 хв.
Слідчий суддя ОСОБА_1