Справа № 127/34041/25
Провадження 2-н/127/4469/25
21 листопада 2025 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Воробйов В.В., розглянувши заяву міського комунального підприємства «Управляюча компанія «Київська» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги з управління багатоквартирним будинком з ОСОБА_1 , -
Відповідно до ст.ст. 509, 525-526, 625ЦК України, ст.ст. 156, 160 ЖК УРСР, ст.ст. 5, 7, 9, 15 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 160, 161, 163, 167, 168, 170, 172 ЦПК України, -
1. Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 , адреса проживання: АДРЕСА_1 , на користь міського комунального підприємства «Управляюча компанія «Київська» (м. Вінниця, вул. Павла Корнелюка, 5, р/р НОМЕР_2 в АТ АБ «Укргазбанк» м. Київ, ЄДРПОУ 13342297) заборгованість за надані послуги з управління багатоквартирним будинком в розмірі 4993,16 грн. (чотири тисячі дев'ятсот дев'яносто три гривні 16 коп.).
2. Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ідентифікаційний номер: НОМЕР_1 , адреса проживання: АДРЕСА_1 , на користь міського комунального підприємства «Управляюча компанія «Київська» (м. Вінниця, вул. Павла Корнелюка, 5, р/р НОМЕР_2 в АТ АБ «Укргазбанк» м. Київ, ЄДРПОУ 13342297) 3% річних в сумі 457,59 грн. (чотириста п'ятдесят сім гривень 59 коп.), інфляційне збільшення в сумі 1625,62 грн. (одна тисяча шістсот двадцять п'ять гривень 62 коп.) та судовий збір в розмірі 302,80 грн. (триста дві гривні 80 коп.).
3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя: Воробйов В. В.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України суд повідомляє, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Відповідно до ч. 1 ст.172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Судовий наказ набрав чинності «____» _________________ 20___ року.
Судовий наказ видано стягувачу «___» __________20___ року.
Судовий наказ може бути пред'явлений до виконання з наступного дня після набрання ним законної сили протягом трьох років.
Суддя ___________
Відмітки про виконання судового наказу
Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачевіПідстави повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації ( з прик. печатки)Примітки
Інші відмітки