Ухвала від 19.11.2025 по справі 523/18978/25

Справа №523/18978/25

Провадження №1-кс/523/7851/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 листопада 2025 року Пересипський районний суд міста Одеси в складі:

слідчого судді - ОСОБА_1 ,

секретаря - ОСОБА_2 ,

за участю прокурора - ОСОБА_3 ,

захисника - ОСОБА_4 ,

підозрюваного - ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Одесі клопотання керівника Білгород-Дністровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону ОСОБА_6 у кримінальному провадженні № 42025164220000054 від 08.09.2025 року про продовження строку дії покладених обов'язків у відношенні

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , уродженця с. Підгірне Тарутинського району, Одеської області, громадянина України, одруженого, має на утриманні 2-х неповнолітніх дітей, з середньою освітою, який на момент вчинення кримінального правопорушення проходив військову службі за контрактом на посаді інспектора прикордонної служби 2 категорії (водій) групи інженерного облаштування державного кордону відділення інспекторів прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (тип Б) відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (тип Б) НОМЕР_2 прикордонного загону ДПСУ, у званні «молодший сержант», зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимого,

підозрюваного у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

До провадження слідчого судді Пересипського районного суду міста Одеси ОСОБА_1 надійшло клопотання керівника Білгород-Дністровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону ОСОБА_6 у кримінальному провадженні № 42025164220000054 від 08.09.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, про продовження строку дії покладених обов'язків у відношенні ОСОБА_5 .

Відповідно до клопотання, досудовим розслідуванням встановлено, що наказом начальника НОМЕР_2 прикордонного загону ДПСУ № 79-ОС від 01.08.2025 року молодшого сержанта ОСОБА_5 призначено на посаду інспектора прикордонної служби 2 категорії (водій) групи інженерного облаштування державного кордону відділення інспекторів прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (тип Б) відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (тип Б) НОМЕР_2 прикордонного загону Державної прикордонної служби України та вважається такими, що приступив до виконання службових обов'язків.

Відповідно до положень ст. ст. 27, 27-1, Закону України «Про державний кордон України», НОМЕР_2 прикордонний загін Державної прикордонної служби України, є структурним підрозділом Державної прикордонної служби України, знаходиться у підпорядкуванні спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у справах охорони державного кордону України - Державної прикордонної служби України.

Згідно ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», до правоохоронних органів віднесені органи прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, Військової служби правопорядку Збройних Сил України, органи охорони державного кордону, органи доходів і зборів, органи і установи виконання покарань, слідчі ізолятори, органи державного фінансового контролю, рибоохорони, державної лісової охорони, інші органи, які здійснюють правозастосовні або правоохоронні функції і беруть безпосередню участь зокрема у нагляді і контролі за виконанням законів, у зв'язку із чим, молодший сержант ОСОБА_5 є працівником правоохоронного органу.

Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до абзацу 4 вступу Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, затвердженого Законом України від 24.03.1999 № 548-XIV, дія Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України поширюється на Державну прикордонну службу України.

Проходячи військову службу, молодший сержант ОСОБА_5 відповідно до вимог ст. ст. 19, 68 Конституції України, ст. ст. 11, 16, 49 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, ст. ст. 1, 4 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, повинен був свято і беззаперечно дотримуватися Конституції України і законів України, Військової присяги, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, дорожити честю і гідністю військовослужбовця, берегти військову честь і поважати гідність інших людей, не допускати негідних вчинків, виконувати свої службові обов'язки, які визначають обсяг виконання завдань, доручених йому за посадою та дотримуватися вимог статутів Збройних Сил України.

Окрім того, відповідності до положення про відділ прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » НОМЕР_2 прикордонного загону Державної прикордонної служби України ОСОБА_5 повинен у своїй діяльності керуватися: Конституцією України, Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законами України «Про державний кордон України», «Про державну прикордонну службу України», іншими Законами України, виданих на їх виконання актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, цим положенням та іншими нормативно-правовими актами Адміністрації ДПСУ, наказами регіонального управління, начальника прикордонного загону, іншими актами законодавства, міжнародними договорами з прикордонних питань, даною посадовою інструкцією та іншими нормативно-правовими та розпорядчими актами.

Згідно вищевказаного ОСОБА_5 зобов'язаний серед іншого: дотримуватись вимог військової дисципліни; не допускати вчинення злочинів та адміністративних правопорушень, у тому числі корупційних правопорушень; не використовувати своє службове становище з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб, не допускати впливу членів сім'ї або інших осіб на виконання службових обов'язків; особисто брати участь у службі з охорони державного кордону та здійснення прикордонного контролю; та інше.

У відповідності до посадової інструкції ОСОБА_5 повинен у своїй діяльності керуватися: Конституцією України та чинним законодавством України з питань охорони державного кордону, прикордонної кінології, обігу наркотичних засобів і психотропних речовин, використання вибухових речовин під час підготовки та застосування собак.

До основних завдань та обов'язків ОСОБА_5 входить: постійно бути готовим до виконання завдань з охорони державного кордону та підтримувати у робочому стані закріпленого за ним собаку; пильно вести службу з охорони державного кордону із закріпленим за ним собакою; під час несення служби у повному обсягу використовувати фізіологічні можливості закріпленого за ним собаки, створювати йому найбільш сприятливі умови роботи; тактично правильно, у визначеному порядку та послідовності використовувати в охоронні державного кордону закріпленого за ним собаку; дотримуватися заходів безпеки під час утримання, дресирування та використання в охороні державного кордону собаки; не допускати пошкодження транспортних засобів, вантажу та іншого майна під час їхнього огляду за допомогою собаки; систематично тренувати закріпленого за ним собаку; підтримувати у належному стані приміщення, у якому утримується собака, закріплене за ним спорядження, інвентар та майно; вести облік тренування закріпленого за ним собаки; доповідати начальнику відділення про стан справ з утриманням, годуванням, збереження, дресирування та використання в службі закріпленого за ним собаки, а також про його захворювання.

Так, відповідно до статті 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Законом України «Про державний кордон України» встановлено, що Державний кордон України визначається Конституцією та законами України, а також міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України (ст. 1, 2), а перетинання державного кордону України здійснюється на шляхах сполучення через державний кордон з додержанням встановленого порядку (ст. 9).

Крім того, у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. В подальшому, термін дії воєнного стану Указами Президента України № 133, 259, 341, 573 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» неодноразово продовжувався та діє по теперішній час.

Так, відповідно до п. 2 Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» Військовому командуванню (Генеральному штабу Збройних Сил України, Командуванню об'єднаних сил Збройних Сил України, командуванням видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управлінням оперативних командувань, командирам військових з'єднань, частин Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України) разом із Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування запроваджувати та здійснювати передбачені Законом України «Про правовий режим воєнного стану» заходи і повноваження, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.

Крім того, п. 3 вказаного Указу зазначено, що у зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені зокрема статтею 33 Конституції України, тобто право кожному хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 (зі змінами внесеними після запровадження воєнного стану), право перетинання державного кордону України військовозобов'язаними надано особам лише з окремих документально підтверджених підстав.

Так, згідно з листом Адміністрації Державної прикордонної служби України № 23-6122/0/6-22-вих від 24.02.2022, з метою забезпечення оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, проведення своєчасної та повної мобілізації, на період дії правового режиму воєнного стану виїзд за межі України громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років заборонений (за виключеннями).

Проте, ОСОБА_5 , будучи відповідно до положень ч. 3 ст. 18 КК України службовою особою - військовослужбовцем військової служби за контрактом та проходячи її на інспектора прикордонної служби 2 категорії (водій) групи інженерного облаштування державного кордону відділення інспекторів прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (тип Б) відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (тип Б) НОМЕР_2 прикордонного загону Державної прикордонної служби України у військовому званні «молодший сержант», незважаючи на обізнаність з вимогами законодавства про порядок перетину особами державного кордону, який здійснюються у пунктах пропуску через державний кордон, та про те, що у зв'язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина, зокрема про заборону виїзду за межі України громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, враховуючи обізнаність про місце розташування офіційних пунктів пропуску через державний кордон України, шляхи патрулювання державного кордону працівниками ДПС України в зоні відповідальності, місця, де можливо найбільш безперешкодно незаконно перетнути державний кордон, у зв'язку з проходженням військової служби в Державній прикордонній службі України, тобто використовуючи своє службове становище, володіючи службовою інформацією про час та місця виконання прикордонними нарядами відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » обов'язків військової служби, як наслідок - розуміючи найбільш оптимальний та безпечний час, місце, спосіб незаконного перетину особами Державного кордону України, в межах відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 », діючи умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, діючи за попередньою змовою групою осіб із невстановленими в ході досудового розслідування особами прийняв рішення організувати незаконне переправлення декількох осіб чоловічої статі, яким обмежено виїзд за межі України в умовах воєнного стану.

Реалізуючи свій кримінально-протиправний корисливий умисел, направлений на організацію незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України за грошову винагороду, ОСОБА_5 , діючи умисно, через свої знайомих, підшукував осіб, які виявили намір незаконно перетнути державний кордон України, а саме ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_5 .

Надалі, діючи з тих же мотивів та спонукань, ОСОБА_5 04.09.2025 приблизно о 19 год 00 хв. прибув до центру м. Сарата Одеської області, де зустрівся з раніше не знайомими ОСОБА_7 та ОСОБА_8 з метою обговорення організаційного процесу незаконного переправлення через державний кордон останніх, де під час зустрічі повідомив, що послуга з незаконного переправлення через державний кордон України буде коштувати 9000 доларів США за двох осіб, саме переправлення буде відбуватись в обхід офіційно встановлених пунктів пропуску через державний кордон України, та подальші вказівки з приводу перетину державного кордону будуть надані після наявності у ОСОБА_7 та ОСОБА_8 грошових коштів.

В свою чергу ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , розуміючи протиправність дій ОСОБА_5 , звернулися до правоохоронних органів та в подальшому діяли в рамках конфіденційного співробітництва.

В подальшому, продовжуючи реалізацію свого кримінально протиправного умислу, ОСОБА_5 шляхом телефонних дзвінків 12.09.2025, 13.09.2025, 21.09.2025 та 23.09.2025 неодноразово надавав вищевказаним особам вказівки з приводу незаконного перенаправлення через державний кордон України.

Далі, ОСОБА_5 з метою безпосередньої організації незаконного переправлення через державний кордон України 24.09.2025 близько 10:00 годині, точний час та місце досудовим розслідуванням не встановлено, на заздалегідь підшуканому транспортному засобі «ВАЗ 21093» з державним номером НОМЕР_3 відправив ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_5 до с. Бессарабське Одеської області яке розташоване неподалік з кордоном Республіки Молдова та проінструктував їх щодо перетину кордону поза межами пункту пропуску та вказав напрямок руху до найбільш уразливої ділянки кордону, де можливо здійснити його перетин та не бути викритим співробітниками прикордонної служби, за що отримав від громадянин ОСОБА_7 та ОСОБА_8 раніше обумовлену ним грошову винагороду у розмірі 9000 (дев'ять тисяч) доларів США.

Цього ж дня, о 12 годині 40 хвилин, після отримання грошових коштів, ОСОБА_5 затриманий працівниками правоохоронного органу а його протиправна діяльність припинена.

З урахуванням викладеного, 25.09.2025 слідчим за погодженням з процесуальним керівником повідомлено про підозру ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.

Викладенні обставини щодо суті повідомленої ОСОБА_5 підозри у вчиненні кримінального правопорушення, в повній мірі обґрунтовується отриманими стороною обвинувачення, в порядку визначеному КПК України доказами, а саме:

-повідомленням про виявлення ознак кримінального правопорушення від 08.09.2025;

-матеріалами виконаного доручення від 09.09.2025;

-протоколом допиту свідка ОСОБА_8 від 09.09.2025;

-протоколом допиту свідка ОСОБА_7 від 09.09.2025;

-протоколом допиту свідка ОСОБА_9 від 24.09.2025;

-протоколом затримання особи, підозрюваної у вчиненні злочину від 24.09.2025;

-протоколом обшуку автомобіля «ВАЗ 21093» д.р.н. « НОМЕР_3 » від 24.09.2025;

-протоколом обшуку автомобіля «Tayota Camry» д.р.н. « НОМЕР_4 » від 24.09.2025;

-іншими зібраними матеріалами під час досудового розслідування кримінального провадження.

26.09.2025 слідчим суддею Пересипського районного суду м. Одеса обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного ОСОБА_5 , строком до 22.11.2025, визначивши розмір застави у розмірі 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що складає 908 400 гривень (дев'ятсот вісім тисяч чотириста) гривень.

У зв'язку із внесенням застави, ОСОБА_5 звільнено з-під варти та покладено виконувати переліченні вище обов'язки .

Завершити досудове розслідування у передбачений п. 2 абз. 3 ч. 1 ст. 219 КПК України строк, протягом двох місяців не представляється можливим внаслідок особливої складності кримінального провадження, а також необхідності проведення значного переліку слідчих (розшукових) дій, які є доцільними для всебічного, повного та об'єктивного дослідження всіх обставин скоєних злочинів, зокрема:

Беручи до уваги особливу складність провадження, обсяг проведених слідчих (розшукових) дій, відсутність значної кількості висновків призначених експертиз, які на теперішній час перебувають на виконанні та не надійшли, та інших процесуальних дій, направити обвинувальний акт до суду у вказані строки не надається можливим.

Зокрема, з метою забезпечення повного та об'єктивного досудового розслідування кримінального провадження, необхідно виконати наступні дії: встановити додаткових свідків та очевидців події, отримати висновок призначеної судової-балістичної експертизи, розсекретити ухвали Одеського апеляційного суду, на підставі яких надано дозвіл на проведення негласних слідчих (розшукових) дій, допитати підозрюваного ОСОБА_5 , після його ознайомлення з результатами проведених негласних слідчих (розшукових) дій, встановити інших учасників злочинної діяльності та повідомити їм про підозру, після проведення вказаних слідчих та процесуальних дій вирішити питання про наявність/відсутність підстав для повідомлення підозрюваного про зміну раніше повідомленої підозри; виконати вимоги, передбачені ст. ст. 290, 291 КПК України, а саме відкрити матеріали досудового розслідування, скласти обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування; виконати інші слідчі дії, необхідність в яких виникне під час проведення досудового розслідування.

Проведення зазначених процесуальних та слідчих дій має визначальне значення для подальшого судового розгляду, оскільки, лише за умови повного проведення досудового розслідування з дослідженням всіх обставин вчинених злочинів можливо прийняти об'єктивне остаточне рішення в кримінальному провадженні.

Водночас обставинами, що перешкоджали здійснити ці процесуальні дії раніше є надвеликий об'єм вилучених документів та інформації, які потребували ретельного вивчення та аналізу; проведення слідчих та процесуальних дій в умовах війни під час якої особи, які є свідками в кримінальному провадженні, перебувають поза межами Одеської області та не можуть бути допитаними в визначений час.

Прокурор в судовому засіданні клопотання підтритмав в повному обсязі, просив задовольнити.

Захисник та підозрюваний не заперечували стосовно задоволення клопотання.

Отже, зважаючи на вимоги обумовленої статті, слід зауважити, що заявлені при обранні ОСОБА_5 запобіжного заходу ризики, визначені ст. 177 КПК України, на сьогодні не зменшились, продовжують мати місце, а відтак виправдовують подальше покладення на підозрюваного згаданих обов'язків, які в повній мірі забезпечують його належну поведінку.

Відповідно до частини 7 статті 194 КПК України обов'язки, передбачені частинами п'ятою та шостою цієї статті, можуть бути покладені на підозрюваного, обвинуваченого на строк не більше двох місяців. У разі необхідності цей строк може бути продовжений за клопотанням прокурора в порядку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу. Після закінчення строку, в тому числі продовженого, на який на підозрюваного, обвинуваченого були покладені відповідні обов'язки, ухвала про застосування запобіжного заходу в цій частині припиняє свою дію і обов'язки скасовуються.

Відтак, вищеописані обставини є достатніми для переконання того, що необхідно продовжити строк дії раніше покладених на підозрюваного обов'язків для забезпечення їх виконання підозрюваним під час досудового розслідування.

Метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов'язків, а також запобігання спробам здійснити дії, передбачені п. п. 1 - 3 ч. 1 ст. 177 КПК України.

Підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді, суду вважати, що підозрюваний, обвинувачений, засуджений може здійснити дії, передбачені згаданими вище пунктами.

Статтею 178 КПК України регламентовано, що у кожному випадку розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчий суддя, суд, вирішуючи питання про обрання запобіжного заходу, крім наявності ризиків, зазначених у ст. 177 КПК України, на підставі наданих сторонами кримінального провадження матеріалів зобов'язаний оцінити в сукупності всі обставини, у тому числі: вагомість наявних доказів про вчинення підозрюваним, обвинуваченим кримінального правопорушення; тяжкість покарання, що загрожує відповідній особі у разі визнання підозрюваного, обвинуваченого винуватим у кримінальному правопорушенні, у вчиненні якого він підозрюється, обвинувачується; наявність у підозрюваного, обвинуваченого постійного місця роботи або навчання.

Відповідно до ч. 7 ст. 194 КПК України, обов'язки, передбачені частиною п'ятою цієї статті, можуть бути покладені на підозрюваного, обвинуваченого на строк не більше двох місяців. У разі необхідності цей строк може бути продовжений за клопотанням прокурора в порядку, передбаченому статтею 199 цього Кодексу. Після закінчення строку, в тому числі продовженого, на який на підозрюваного, обвинуваченого були покладені відповідні обов'язки, ухвала про застосування запобіжного заходу в цій частині припиняє свою дію і обов'язки скасовуються.

Вислухавши думку учасників процесу, вивчивши матеріали справи, приймаючи до уваги, що постановою керівника Білгород-Дністровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону ОСОБА_6 від 18.11.2025 року досудове розслідування було продовжено строком до 3 (трьох) місяців, тобто до 25.12.2025 року, слідчому, для виконання завдань кримінального провадження необхідно провести певні слідчі та процесуальні дії, визначені судом обов'язки виконуються підозрюваним та наразі в повній мірі забеспечили належну його процесуальну поведінку. Також з урахуванням того, що ОСОБА_5 підозрюється у скоєнні тяжкого кримінального правопорушення, суд приходить до висновку, що ризики, наведені у клопотанні обґрунтовані та клопотання підлягає задоволенню.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 40, 131, 132, 177, 178, 182, 194, 369-372 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання керівника Білгород-Дністровської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону ОСОБА_6 у кримінальному провадженні № 42025164220000054 від 08.09.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, про продовження строку дії покладених обов'язків у відношенні ОСОБА_5 - задовольнити.

Продовжити покладені на підозрюваного ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обов'язки, у межах строку досудового розслідування у кримінальному провадженні № 42025164220000054 від 08.09.2025 року до 17.12.2025 року, а саме:

-не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

-повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

-утримуватись від спілкування зі свідками ОСОБА_8 , ОСОБА_7 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 ;

-здати на зберігання свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну;

-прибувати до старшого слідчого в ОВС Другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві ОСОБА_11 , із встановленою періодичністю - щосереди.

Ухвала може бути оскаржена протягом 5 діб.

Слідчий суддя ОСОБА_1