Ухвала від 19.11.2025 по справі 175/8911/23

Справа № 175/8911/23

Провадження № 2/175/2221/23

УХВАЛА

19 листопада 2025 року Дніпровський районний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючого судді Озерянської Ж.М.,

з участю секретаря Рожкова Д.О.,

розглянувши у судовому засіданні в с-щі Слобожанське клопотання представника ОСОБА_1 адвоката Горобець Юлії Володимирівни про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: служба у справах дітей Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області, Служба у справах дітей Синельниківської міської ради про визначення місця проживання дитини, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Дніпровського районного суду Дніпропетровської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: служба у справах дітей Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області, Служба у справах дітей Синельниківської міської ради про визначення місця проживання дитини.

19 листопада 2025 року (сформовано в системі електронний суд 12 листопада 2025 року) від представника ОСОБА_1 адвоката Горобець Юлії Володимирівни надійшло клопотання про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Дослідивши матеріали справи суд прийшов до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. ч. 1, 7, 8 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Отже, цивільним процесуальним законодавством регламентовано право учасників цивільного процесу на участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

З огляду на те, що представник ОСОБА_1 адвоката Горобець Юлії Володимирівни бажає прийняти участь у розгляді справи шляхом особистої участі в судовому засіданні, та за умов введення військових дій на території України, доцільним для забезпечення права на участь в розгляді справи є розгляд справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Керуючись ст. ст.212, 260, 261 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: служба у справах дітей Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області, Служба у справах дітей Синельниківської міської ради про визначення місця проживання дитини, що призначений на 14-00 год. 26 січня 2026 року і в подальшому проводити в режимі відеоконференції.

Проведення відеоконференції здійснювати із адвокатом Горобець Юлією Володимирівною поза межами приміщення суду за допомогою власного Електронного кабінету та використанням власних технічних засобів.

Попередити сторони, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали надіслати представнику позивача - для виконання.

Ухвала суду оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.

Суддя: Озерянська Ж.М.

Попередній документ
131931426
Наступний документ
131931428
Інформація про рішення:
№ рішення: 131931427
№ справи: 175/8911/23
Дата рішення: 19.11.2025
Дата публікації: 24.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дніпровський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (19.02.2026)
Дата надходження: 19.02.2026
Предмет позову: про визначення місця проживання дітей
Розклад засідань:
28.03.2024 15:30 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
07.11.2024 10:00 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
14.01.2025 16:30 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
10.03.2025 11:30 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
24.04.2025 12:00 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
12.06.2025 11:30 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
16.09.2025 11:00 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
19.11.2025 11:00 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
26.01.2026 14:00 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
24.03.2026 12:00 Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МАКСЮТА ЖАННА ІВАНІВНА
ОЗЕРЯНСЬКА ЖАННА МИКОЛАЇВНА
СВИСТУНОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
суддя-доповідач:
МАКСЮТА ЖАННА ІВАНІВНА
ОЗЕРЯНСЬКА ЖАННА МИКОЛАЇВНА
ПРОРОК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
СВИСТУНОВА ОЛЕНА ВІКТОРІВНА
відповідач:
Марина Аліна Олексіївна
позивач:
Кузьменко Анатолій Юрійович
заявник:
Марина Аліна Олексіївн
представник відповідача:
Загинайло Аліна Володимирівна
Лупан Оксана Євгенівна
представник заявника:
Загинайко Аліна Володимирівна
представник позивача:
ГОРОБЕЦЬ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
суддя-учасник колегії:
КОСМАЧЕВСЬКА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
ПИЩИДА МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
ТКАЧЕНКО ІЛОНА ЮРІЇВНА
ХАЛАДЖИ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
третя особа:
Служба у справах дітей Миколаївської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області
Служба у справах дітей Синельниківської міської ради
член колегії:
ЛИТВИНЕНКО ІРИНА ВІКТОРІВНА
ПЕТРОВ ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ