Ухвала від 20.11.2025 по справі 577/5856/24

Справа № 577/5856/24

Провадження № 1-в/577/160/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"20" листопада 2025 р.

Конотопський міськрайонний суд Сумської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1

за участю секретаря

судового засідання ОСОБА_2

прокурора ОСОБА_3

представника Конотопського

РВ філії ДУ «Центр пробації»

в Сумській області ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Конотопі клопотання начальника Конотопського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області ОСОБА_5 про звільнення від покарання по закінченню іспитового строку засудженої ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,-

ВСТАНОВИВ:

За вироком Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 11.11.2024 року ОСОБА_6 засуджена за ч. 2 ст. 436-2 КК України до 1 року позбавлення волі без конфіскації майна. Відповідно до ст.ст. 75, 76 КК України звільнена від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік з покладенням певних обов'язків.

У зверненні начальника Конотопського РВ філії Державної установи «Центр пробації» ставиться питання про звільнення ОСОБА_6 від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку. На обґрунтування зазначено, що ОСОБА_6 покладені на неї обов'язки виконала, інформації про скоєння нових кримінальних правопорушень не надходило.

У судовому засіданні представник Конотопського РВ філії Державної установи «Центр пробації» ОСОБА_4 подання підтримала.

Прокурор вважає можливим звільнити ОСОБА_6 від покарання.

ОСОБА_6 подала заяву про розгляд справи за її відсутності та просить задовольнити клопотання.

Суд, вислухавши думку учасників процесу, дослідивши матеріали справи дійшов переконання, що звернення підлягає задоволенню.

Заходи, передбачені індивідуальним планом роботи із засудженою ОСОБА_6 виконані, нового злочину не вчинила, проведена соціально-виховна робота.

Керуючись: ч.1 ст. 78 КК України, ст.ст. 369-371, 537, 539 КПК України, суд-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , звільнити від покарання призначеного вироком Конотопського міськрайонного суду Сумської області від 11.11.2024 року за закінченням іспитового строку.

Копію ухвали негайно вручити прокурору, представнику органу пробації та направити засудженій.

Ухвала може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду через Конотопський міськрайонний суд протягом семи днів з дня оголошення.

СуддяОСОБА_1

Попередній документ
131902690
Наступний документ
131902692
Інформація про рішення:
№ рішення: 131902691
№ справи: 577/5856/24
Дата рішення: 20.11.2025
Дата публікації: 21.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Конотопський міськрайонний суд Сумської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (20.11.2025)
Дата надходження: 12.11.2025
Розклад засідань:
11.11.2024 13:00 Конотопський міськрайонний суд Сумської області
20.11.2025 09:00 Конотопський міськрайонний суд Сумської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КРАВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
КРАВЧЕНКО ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
обвинувачений:
Троценко Людмила Миколаївна