18.11.2025 Суддя Саркісян О. А.
Справа № 644/10758/25
Провадження № 2/644/5464/25
про відмову у відкритті провадження у справі
18 листопада 2025 року
Суддя Індустріального районного суду м. Харкова Саркісян О.А., розглянувши матеріали позовної заяви АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СЕНС БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
Позивач 12.11.2025, через систему «Електронний суд», звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, в якому просить суд стягнути з ОСОБА_1 заборгованість за кредитним договором 500753713, у розмірі 470153, 26 грн.
Суд, перевіривши позовну заяву щодо додержання вимог цивільного процесуального законодавства України, встановив наступне.
Згідно з інформацією на сайті судової влади з'ясувалося, що у провадженні судді Індустріального районного суду м. Харкова Черняка В.Г. знаходиться тотожна справа №644/10308/25, провадження №2/644/5325/25, за позовом АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СЕНС БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором 500753713, у розмірі 470153, 26 грн., провадження по якій було відкрито 06.11.2025 за правилами спрощеного позовного провадження з викликом (повідомленням) сторін.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 186 ЦПК України, суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо в провадженні цього чи іншого суду є справа зі спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
За таких обставин, з урахуванням наявності у провадженні судді Індустріального районного суду м. Харкова Черняка В.Г. справи за позовом між тими самими учасниками, про той самий предмет і з тих самих підстав, яка надійшла раніше, у відкритті провадження у справі необхідно відмовити.
Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 186 ЦПК України, -
Відмовити у відкритті провадження за позовом АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СЕНС БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О.А. Саркісян