Рішення від 17.11.2025 по справі 300/6625/23

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"17" листопада 2025 р. справа № 300/6625/23

м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Остап'юка С.В., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправним та скасування рішення в частині, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

25.09.2023 ОСОБА_1 (далі - позивач) звернулася в суд з адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі - відповідач) про визнання протиправним та скасування рішення в частині виключення з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов, оформленого протоколом за № 11 від 01.12.2021 та зобов'язання поновити на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов з 04.08.2003 в загальній черзі та з 24.03.2005 на обліку для позачергового отримання житла.

Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 02.10.2023 вказану позовну заяву залишено без руху та надано позивачу десятиденний строк для усунення її недоліків, які позивач усунула у строк встановлений судом.

18.10.2023 ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду поновлено ОСОБА_1 пропущений строк звернення до суду з даним адміністративним позовом та відкрито провадження у справі, а розгляд справи ухвалено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження відповідно до статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України.

Заявлені позовні вимоги щодо предмету даного адміністративного позову обґрунтовує тим, що підчас проходження та після звільнення з військової служби позивач знаходилась на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов. 22.09.2023 позивачу стало відомо, що рішенням об'єднаної житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_2 , яке оформлено протоколом №11 від 01.12.2021, її виключено з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов у зв'язку із не проходженням щорічної перереєстрації. Вважає таке рішенням протиправним, тому звернулася до суду з даним адміністративним позовом.

Відповідач направив суду відзив на позовну заяву із запереченнями щодо наведених позивачем обставин та правових підстав позову, з якими відповідач не погодився, із посиланням на відповідні норми права та твердження, просив в задоволенні позову відмовити. Заперечення проти позову обґрунтував тим, що з 31.10.2020 ІНФОРМАЦІЯ_3 є правонаступником ІНФОРМАЦІЯ_2 . Відповідно після реорганізації була створена об'єднана житлова комісія ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка стала правонаступником об'єднаної житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_2 . Позивача було повідомлено про те, що відповідно до Інструкції № 380 об'єднаною житловою комісією проводиться інвентаризація облікових справ осіб, які перебувають на обліку для поліпшення житлових умов при ІНФОРМАЦІЯ_1 , у зв'язку із чим її також повідомлено про необхідність подання оновлених документів із зазначенням переліку необхідних документів, що підтверджується листом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 05.10.2021 №8/1/1/365. Проте, позивач не здійснила оновлення необхідних документів, які були зазначені у листі №8/1/1/365 від 05.10.2021, відповідно, листом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 20.12.2021 за №10/312 позивача було повідомлено про те, що її знято з обліку осіб потребуючих поліпшення житлових умов на підставі пункту 16 розділу XI Інструкції № 380.

Суд, розглянувши відповідно до вимог статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, дослідивши докази і письмові пояснення, викладених у заяві по суті справи, встановив наступне.

ОСОБА_1 , проходила військову службу у Збройних Силах. Наказом командира військової частини НОМЕР_1 від 24.01.2005 за №19 старшого солдата контрактної служби ОСОБА_1 звільнено військової служби в запас у зв'язку зі скороченням штатів і з 24.01.2005 виключена зі списків особового складу частини, всі видів забезпечення і направлено для зарахування до військовий облік в ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Відповідно до витягів з протоколу за № 4 від 04.08.2003, за № 22 від 28.01.2005, позивач з 04.08.2003 поставлена в загальну чергу для отримання житла, а з 24.03.2005 поставлена на позачергову чергу для отримання житла в зв'язку з скороченням штатів.

22.03.2023 позивач звернулась до Івано-Франківської квартирно-експлуатаційної частини району з наданням довідки із долученням її до облікової житлової справи про участь її сина, ОСОБА_2 , в бойових діях та отримання інформації про перспективи надання їй житла. Позивача повідомлено про відсутність її у списках осіб, що потребують поліпшення житлових умов. Тоді ж позивач письмово звернулась до ІНФОРМАЦІЯ_1 за отриманням пояснень з приводу ймовірного зняття її з квартирного обліку.

Листом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 07.04.2023 за №7/1/507 позивача повідомлено про те, що відповідно до наказу Міністерства оборони України від 31.07.2018 № 380 "Про затвердження Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями", наказу військового комісара ІНФОРМАЦІЯ_1 від 06.10.2021 №425 "Про інвентаризацію облікових справ осіб, які були зараховані на облік військовослужбовців та членів їх сімей, що потребують поліпшення житлових умов" у період з 02.11.2021 до 01.12.2021 об'єднаною житловою комісією ІНФОРМАЦІЯ_1 проведено перевірку житлових умов та інвентаризацію облікових справ осіб, які були зараховані у попередні роки на облік військовослужбовців та членів їх сімей, що потребують поліпшення житлових умов.

За результатами аудиторської діяльності, враховуючи те, що позивача було письмово повідомлено про здійснення інвентаризації (лист голови об'єднаної житлової комісії від 05.10.2021 за № 8/1/1365), відповідно до протоколу об'єднаної житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 01.12.2021 за №11 за результатами розгляду документів облікової житлової справи у зв'язку з не поновленням документів за підсумками інвентаризації облікових житлових справ, позивача знято з обліку потребуючих поліпшення житлових умов на підставі пункту 16 розділу VІ Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 31.07.2018 №380, про що позивача було письмово повідомлено (лист секретаря об'єднаної житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 20.12.2021 № 10/312).

У відповідності до пункту 16 розділу VІ Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністерства оборони України від 31.07.2018 №380, за позивачем зберігалося право на протязі року повторно подати документи щодо зарахування на облік забезпечення житловими приміщеннями із збереженням попереднього часу перебування на обліку.

Позивач, вважаючи протиправним рішення в частині виключення її з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов, оформленого протоколом за № 11 від 01.12.2021, звернулася до суду з даним адміністративним позовом.

Таким чином, предметом даного адміністративного позову є правомірність виключення позивача з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов, з підстав та правомірність наявності підставі для поновлення на такому обліку.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Суд, відповідно до статті 244 Кодексу адміністративного судочинства України, вирішуючи питання про те, яку правову норму слід застосувати до цих правовідносин, виходить з положень нормативних актів в редакціях, що діяли на момент виникнення цих правовідносин та зазначає зміст норм права відповідно до них.

Відповідно до Конституції України основні засади державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей визначає Закон України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», встановлює єдину систему їх соціального та правового захисту, гарантує військовослужбовцям та членам їх сімей в економічній, соціальній, політичній сферах сприятливі умови для реалізації їх конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни та регулює відносини у цій галузі.

Забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями визначає стаття 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», згідно норм якої держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або за їх бажанням грошовою компенсацією за належне їм для отримання жиле приміщення на підставах, у межах норм і відповідно до вимог, встановлених Житловим кодексом Української РСР, іншими законами, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (абзац перший пункту 1 статті 12 Закону).

Військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їх сімей надаються жилі приміщення для постійного проживання або за їх бажанням грошова компенсація за належне їм для отримання жиле приміщення. Такі жилі приміщення або грошова компенсація надаються їм один раз протягом усього часу проходження військової служби за умови, що ними не було використано право на безоплатну приватизацію житла, з урахуванням особливостей, визначених пунктом 10 цієї статті (абзац четвертий пункту 1 статті 12 Закону).

Військовослужбовці, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при звільненні з військової служби в запас за станом здоров'я або якщо вони на час звільнення мають вислугу військової служби не менше 20 років, або у відставку, а також у зв'язку зі скороченням штатів чи проведенням інших організаційних заходів, у разі неможливості їх використання на військовій службі, залишаються на цьому обліку у військовій частині до одержання житла з державного житлового фонду або за їх бажанням грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, а в разі її розформування - у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки і відповідних квартирно-експлуатаційних органах та користуються правом позачергового одержання житла. Військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їх сімей надаються жилі приміщення для постійного проживання або за їх бажанням грошова компенсація за належне їм для отримання жиле приміщення. Військовослужбовці, які набули право на пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", залишаються на такому обліку та користуються правом позачергового одержання житла (абзац перший пункту 9 статті 12 Закону).

Отже, Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» держава взяла на себе обов'язок забезпечення військовослужбовців жилими приміщеннями, і зокрема, військовослужбовців, які звільненні з військової служби в запас у зв'язку зі скороченням штатів, на підставах, у межах норм і відповідно до вимог, встановлених Житловим Кодексом Української РСР, іншими законами, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Як встановив суд, згідно з наказом командира військової частини НОМЕР_1 від 24.01.2005 за №19 позивача звільнено військової служби в запас у зв'язку зі скороченням штатів. Відтак, позивач належить до кола осіб, на яких розповсюджується дія пункту 9 статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Відповідно до Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2006 року № 1081, Порядку виплати грошової компенсації військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та Державної спеціальної служби транспорту за піднайом (найом) ними жилих приміщень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 450, та Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2015 року № 728, з метою вдосконалення забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, наказом Міністерства оборони України за № 380 від 31.07.2018 затверджено Інструкцію з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями (далі - Інструкція № 380, в редакції, чинній на момент виключення позивача з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов).

Також, пунктом 4 наказу Міністерства оборони України за № 380 від 31.07.2018 встановлено, що за військовослужбовцями та членами їх сімей в тому числі звільненими з військової служби в запас або відставку, які були зараховані на облік військовослужбовців та членів їх сімей, що потребують поліпшення житлових умов, до набрання чинності цим наказом, зберігається дата зарахування на облік для забезпечення житлом для постійного проживання (за результатами інвентаризації облікових справ).

Ця Інструкція визначає зміст та методику забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців Збройних Сил України (крім військовослужбовців строкової служби), а також осіб, звільнених в запас або відставку, що залишилися перебувати після звільнення з військової служби на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання (далі - військовослужбовці), та членів їх сімей, у тому числі членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли), зникли безвісти під час проходження військової служби, що перебувають на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов (далі - члени їх сімей).

Згідно з пунктом 1 розділу ІІ Інструкції № 380 для ведення обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання, виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення, надання та використання службової жилої площі, обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими жилими приміщеннями (службовою житловою площею), ведення оперативного обліку службових житлових приміщень в апараті Міноборони, в Генеральному штабі Збройних Сил України, у інших органах військового управління та військових частинах, вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти, установах та організаціях Збройних Сил України, а також у військових прокуратурах (далі - військова частина) утворюються житлові комісії (далі - житлова комісія військової частини).

До житлових комісій військових частин також належать житлові комісії квартирно-експлуатаційних органів та військових комісаріатів, які утворюються для ведення у встановленому порядку обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання, або виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення особами з числа звільнених із військової служби в запас або відставку.

Відповідно до пункту 5 розділу ІІ Інструкції № 380 основними завданнями житлових комісій військових частин (об'єднаних житлових комісій) є: перевірка житлових умов військовослужбовців та членів їх сімей; прийняття рішення з житлових питань, у тому числі із розгляду відповідних рапортів (заяв) військовослужбовців та членів їх сімей з житлових питань; ведення обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями (службовою житловою площею); ведення обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; розгляд заяв, скарг та пропозицій, що виникли під час роботи житлових комісій військових частин, та прийом громадян з житлових питань; видача документів, які створюються житловими комісіями військових частин під час виконання вимог цієї Інструкції; ведення оперативного обліку службових житлових приміщень.

Згідно з пунктом 7 розділу ІІ Інструкції № 380 житлова комісія військової частини (об'єднана житлова комісія) має право приймати рішення щодо: взяття військовослужбовців та членів їх сімей на облік і зняття з обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими жилими приміщеннями (службовою жилою площею); взяття військовослужбовців та членів їх сімей на облік і зняття з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; надання військовослужбовцям та членам їх сімей службових жилих приміщень (службової житлової площі), жилих приміщень для постійного проживання або виплату грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення; зміни дати зарахування (перебування) на обліку військовослужбовців та членів їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; внесення змін до облікових справ військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; перегляду раніше прийнятих рішень цією житловою комісією або в порядку правонаступництва.

Облік осіб, які набули права та потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання визначає розділ VI Інструкції № 380, відповідно до якого житловими приміщеннями для постійного проживання забезпечуються військовослужбовці та члени їх сімей, які відповідно до вимог статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» набули права та не забезпечувалися постійним житлом протягом усього часу проходження військової служби і мають календарну вислугу на військовій службі 20 років і більше, зареєстровані в населеному пункті дислокації військової частини, в якій військовослужбовець проходить службу та перебуває на відповідному обліку (пункт 1).

Військовослужбовці та члени їх сімей визнаються такими, що потребують поліпшення житлових умов, відповідно до статті 34 Житлового кодексу Української УРСР (пункт 2).

У разі зміни у військовослужбовця складу сім'ї, набуття права на отримання житла в першочерговому чи позачерговому порядку, поліпшення житлових умов тощо військовослужбовець доповідає про це командиру військової частини письмовим рапортом та надає копії відповідних документів.

Особи, звільнені з військової служби, про зміну складу сім'ї письмово повідомляють (інформують) командира (начальника) за місцем перебування на обліку.

Житлова комісія військової частини (об'єднаної житлової комісії) розглядає надані документи та приймає рішення про внесення змін до облікової справи.

Розгляд питання про внесення відомостей до облікової справи щодо членів сім'ї військовослужбовця здійснюється після внесення відомостей у встановленому порядку до особової справи військовослужбовця.

Про внесення відомостей до облікової справи житлова комісія військової частини (об'єднаної житлової комісії) інформує у встановленому порядку КЕУ, КЕВ (КЕЧ) району (пункт 13).

Відповідно до пункту 16 розділу VI Інструкції № 380 житлові комісії військових частин (об'єднані житлові комісії) щороку проводять інвентаризацію облікових справ військовослужбовців та членів їх сімей, що перебувають на обліку, під час якої перевіряються житлові умови (за необхідності), а також оновлюються документи, що містяться в облікових справах.

За результатами інвентаризації щороку до 15 січня списки військовослужбовців та членів їх сімей, які перебувають на обліку військової частини, направляються до КЕУ, КЕВ (КЕЧ) району.

Списки військовослужбовців, які перебувають на обліку, а також військовослужбовців, які не пройшли щорічну перереєстрацію та виключені з обліку, розміщуються у загальнодоступному місці військової частини для загального ознайомлення протягом трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення житловою комісією військової частини (об'єднаної житлової комісії).

Військовослужбовці та члени їх сімей, виключені з обліку, мають право повторно протягом року подати командиру військової частини рапорт та документи, визначені Порядком забезпечення житловими приміщеннями, для зарахування на облік в порядку, визначеному цією Інструкцією, із збереженням попереднього часу перебування на обліку.

Пунктом 21 розділ VI Інструкції № 380 встановлено, що зняття військовослужбовців з обліку проводиться у разі: поліпшення житлових умов до встановлених норм забезпечення житловою площею громадян у відповідному населеному пункті; подання відомостей, що не відповідають дійсності, але стали підставою для зарахування на квартирний облік, включення до списків осіб, що мають право першочергового та позачергового одержання житлових приміщень, або неправомірних дій посадових (службових) осіб при вирішенні питання про прийняття на квартирний облік; в інших випадках, передбачених законодавством.

При цьому, суд зазначає, що наказом Міністерства оборони України «Про затвердження Змін до Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями» за № 404 від 19.06.2024 внесено зміни до Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, у тексті цієї Інструкції та додатках до неї: слова «військовий комісаріат» в усіх відмінках та числах замінено словами «ТЦК та СП»; слова «прізвище, ім'я, по батькові» замінено словами «прізвище, ім'я, по батькові (за наявності)»; слова «прізвище та ініціали», «ініціали та прізвище» в усіх відмінках замінено словами «власне ім'я, прізвище» у відповідних відмінках; слова «Житлового кодексу Української РСР» замінено словами «Житлового кодексу України».

Суд встановив, що позивач з 04.08.2003 поставлена в загальну чергу для отримання житла, а з 24.03.2005 поставлена на позачергову чергу для отримання житла в зв'язку з скороченням штатів, тобто поставлена на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Засідання житлової комісії, під час якого з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов, знято позивача пройшло за її відсутності, що не відповідає пункту 6 розділу VI Інструкції № 380, та без перевірки її житлових умов. В підтвердження спростування цих обставин відповідач доказів суду не надав.

Таким чином, позивач фактично не мала змоги усунути обставини, на підставі яких її знято з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Також, на підтвердження повідомлення позивача про проведення такого засідання відповідач не надав суду доказів про отримання нею повідомлення про здійснення інвентаризації - листа голови об'єднаної житлової комісії від 05.10.2021 за № 8/1/1365, а також доказів отримання позивачем протоколу за № 11 від 01.12.2021.

Крім того, в оскаржуваному рішенні, в протоколі за № 11 від 01.12.2021, не зазначено підстав для зняття з такого обліку, встановлених в пункті 21 розділ VI Інструкції № 380.

Отже, відповідач під час прийняття спірного рішення недотримався процедури розгляду щодо зняття позивача з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов та не виконав вимог щодо письмового повідомлення про прийняте рішення із зазначенням причин зняття з обліку, визначених пунктом 21 розділ VI Інструкції № 380.

Як наслідок, при вирішенні позовних вимог суд враховує, що оскаржуване рішення було прийнято у відсутності позивача, доказів того, що позивача було повідомлено про засідання комісії, згідно якого вирішувалося питання про зняття її з вказаного обліку внаслідок того, що вона не пройшла перереєстрацію, матеріали справи не містять. Вказаним позивач позбавлена можливості реалізувати своє право на усунення обставин, на підставі яких її знято з такого обліку чи на надання відповідних документів з метою розгляду питання про перереєстрацію її на обліку.

При цьому, не проходження щорічної перереєстрації як обставина зняття з обліку, на яку посилається відповідач, не спростовує право позивача на продовження перебування на обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умова та не може бути передумовою виключення позивача з такого обліку, оскільки це суперечить вимогам пункту 21 розділ VI Інструкції № 380, статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

За таких обставин, рішення житлової комісії, що оформлене протоколом від 01.12.2021 за №11 щодо визнання позивача такою, що не пройшла щорічну перереєстрацію (не оновила документи) та про її виключення з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умова, є протиправним і підлягає скасуванню.

Відтак, для належного та ефективного відновлення порушених прав позивача наявні підстави зобов'язати об'єднану житлову комісію відповідача поновити старшого сержанта запасу ОСОБА_1 (зі складом три особи) на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов з 04.08.2003 в загальній черзі та з 24.03.2005 обліку для позачергового отримання житла.

Враховуючи вищевикладене, заявлені позивачем позовні вимоги є обґрунтованими та підлягаю задоволенню.

Судові витрати, які відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України підлягають розподілу, відсутні.

На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 241-246, 250, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення об'єднаної житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 , що оформлене протоколом від 01.12.2021 за №11 щодо виключення ОСОБА_1 з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умова.

Зобов'язати комісію ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) поновити старшого сержанта запасу ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_3 ) (зі складом три особи) на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов з 04.08.2003 в загальній черзі та з 24.03.2005 обліку для позачергового отримання житла.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. Відповідно до статтей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Восьмого апеляційної адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Суддя Остап'юк С.В.