Ухвала від 11.11.2025 по справі 761/6236/21

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Апеляційне провадження Доповідач - Ратнікова В.М.

№ 22-ц/824/16728/2025

УХВАЛА

м. Київ Справа № 761/6236/21

11 листопада 2025 року Київський апеляційний суд в складі колегії суддів Судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого судді - Ратнікової В.М.

суддів - Борисової О.В.

- Рейнарт І.М.

перевіривши матеріали апеляційної скарги представника ОСОБА_1 адвоката Малиновської Валентини Анатоліївни на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 05 вересня 2025 року, постановлену під головуванням судді Фролової І. В., у справі за скаргою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Державне підприємство «Держвуглепостач», на рішення державного виконавця Шевченківського відділу державної виконавчої служби у м. Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Рабовлюка Василя,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 05 вересня 2025 року скаргу ОСОБА_1 , заінтересована особа: Державне підприємство «Держвуглепостач», на рішення державного виконавця Шевченківського відділу державної виконавчої служби у м. Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Рабовлюка Василя залишено без задоволення.

Повний текст складено 05 вересня 2025 року.

15 вересня 2025 року представник ОСОБА_1 адвокат Малиновська Валентина Анатоліївна шляхом формування документа у системі «Електронний суд» звернулася до Київського апеляційного суду із апеляційною скаргою на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 05 вересня 2025 року.

Апеляційна скарга подана в межах строків апеляційного оскарження згідно з частиною 1 статті 354 ЦПК України, тобто протягом п?ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Також матеріалами справи підтверджується, що ухвалою Київського апеляційного суду від10 жовтня 2025 року апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 адвоката Малиновської Валентини Анатоліївни на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 05 вересня 2025 року залишено без руху для надання належно оформлених документів, які б посвідчували повноваження адвоката на представництво ОСОБА_1 у Київському апеляційному суді.

Вказані в ухвалі недоліки у встановлений судом строк усунуті особою, яка подала апеляційну скаргу.

Відповідно до пункту 19 частини другої статті 3 Закону України «Про судовий збір» судовий збір не справляється за подання апеляційної та касаційної скарг на ухвалу суду, постановлену за результатами розгляду скарги на рішення, дії чи бездіяльність державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, або приватного виконавця під час виконання судового рішення.

За формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам статті 356 ЦПК України.

Керуючись ст. ст. 354, 356, 359 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження в цивільній справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 адвоката Малиновської Валентини Анатоліївни на ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва від 05 вересня 2025 року, постановлену під головуванням судді Фролової І. В., у справі за скаргою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Державне підприємство «Держвуглепостач», на рішення державного виконавця Шевченківського відділу державної виконавчої служби у м. Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Рабовлюка Василя.

Встановити учасникам справи строк на подання відзиву на апеляційну скаргу до 27 листопада 2025 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, оскарженню у касаційному порядку не підлягає.

Головуючий Судді:

Попередній документ
131808252
Наступний документ
131808254
Інформація про рішення:
№ рішення: 131808253
№ справи: 761/6236/21
Дата рішення: 11.11.2025
Дата публікації: 18.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський апеляційний суд
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (04.12.2025)
Результат розгляду: скасовано
Дата надходження: 06.05.2025
Розклад засідань:
06.06.2025 09:30 Шевченківський районний суд міста Києва
05.09.2025 09:00 Шевченківський районний суд міста Києва