Копія:
14 листопада 2025 року Справа № 608/2495/25
Номер провадження3/608/745/2025
Суддя Чортківського районного суду Тернопільської області Запорожець Л. М. , розглянувши матеріали, які надійшли з Чортківського РУП ГУНП в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українки, громадянки України, жительки АДРЕСА_1 , не працюючої, до адміністративної відповідальності за ст. 173-4 КУпАП протягом року не притягалася,-
за ч. 3 ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД № 365633, складеного 15 жовтня 2025 року ПОГ СВГ Чортківського РУП ГУНП в Тернопільській області Галат В. І. відносно ОСОБА_1 за ч. 3 ст. 173-4 КУпАП вбачається, що, вона, 13 жовтня 2025 року не здійснила належного контролю за поведінкою свого сина ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який в приміщенні Джуринського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів Білобожницької сільської ради вчинив булінг фізичного характеру відносно учня ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , а саме: штовхав та наносив удари по його тілу, що робив систематично декілька днів.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилася, про причини неявки не повідомила, судом належним чином повідомлена про день та час розгляду справи.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення та іншими матеріалами справи, зокрема: довідкою начальника сектору «СОБ» Чортківського РУП ГУНП в Тернопільській області О. Федишин, поясненнями ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_2 , ОСОБА_1 , заявами ОСОБА_5 та доповідними записками.
Враховуючи обставини правопорушення, особу, яка вчинила правопорушення, яка вперше притягається до адміністративної відповідальності, не працює, позитивно характеризується по місцю свого проживання, обрати стягнення у вигляді штрафу в мінімальному розмірі.
Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 4 Закону України «Про судовий збір», -
Визнати винною ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительку АДРЕСА_1 , у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 , на рахунок ГУК у м. Києві /м. Київ/ 22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ 37993783), банк отримувача Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету 22030106 - 605 (шістсот п'ять) гривень 60 копійок судового збору.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Тернопільського апеляційного суду через Чортківський районний суд Тернопільської області.
Суддя : ( підпис)
Копія вірна
Оригінал постанови знаходиться в матеріалах справи № 608/2495/25
Постанова набрала законної сили " " ___________________ року
Строк пред'явлення постанови до виконання до " " _________________ року.
Суддя Л. М. Запорожець
Копію постанови видано " " _________________ року.
Секретар: