Рішення від 13.11.2025 по справі 640/13603/22

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ

Іменем України

13 листопада 2025 рокум. ДніпроСправа № 640/13603/22

Суддя Луганського окружного адміністративного суду Свергун І.О., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Кіровоградській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ» про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов адміністративний позов Головного управління ДПС у Кіровоградській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», в якому позивач просив суд:

стягнути з товариства з додатковою відповідальністю «Джаз Ойл» (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41201266) на користь державного бюджету України (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг м. Приютівка/19010100; код отримувача 37918230; номер рахунку UА758999980333169362000011495; код класифікації доходів бюджету 19010100) заборгованість з екологічного податку (за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення) в сумі 184,30 грн, в т.ч. 184,30 грн основного зобов'язання з рахунків у банках, що обслуговують такого платника;

стягнути з товариства з додатковою відповідальністю «Джаз Ойл» (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41201266) на користь державного бюджету України (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг м.Олексан/19010100; код отримувача 37918230; номер рахунку UA108999980333129362000011561; код класифікації доходів бюджету 19010100) заборгованість з екологічного податку (за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення) в сумі 274,37 грн, в т.ч. 274,37 грн основного зобов'язання з рахунків у банках, що обслуговують такого платника;

стягнути з товариства з додатковою відповідальністю «Джаз Ойл» (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41201266) на користь бюджету Олександрійської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг м.Олексан/21081100; код отримувача 37918230; номер рахунку UА758999980314010542000011561; код класифікації доходів бюджету 21081100) заборгованість за платежем адміністративні штрафи та інші санкції в сумі 500000,00 грн, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника;

стягнути з товариства з додатковою відповідальністю «Джаз Ойл» (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41201266) на користь бюджету Попельнастівської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг.Попельн/21081100; код отримувача 37918230; номер рахунку UА668999980314030542000011499; код класифікації доходів бюджету 21081100) заборгованість за платежем адміністративні штрафи та інші санкції в сумі 250000,00 грн, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника;

стягнути з товариства з додатковою відповідальністю «Джаз Ойл» (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41201266) на користь бюджету Олександрійської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров, обл./тг м.Олексан/14040000; код отримувача 37918230; номер рахунку UА178999980314050531000011561; код класифікації доходів бюджету 14040000) заборгованість з акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 3653,48 грн, в т.ч. 3653,48 грн штрафних санкцій з рахунків у банках, що обслуговують такого платника;

стягнути з товариства з додатковою відповідальністю «Джаз Ойл» (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41201266) на користь бюджету Приютівської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг Приютівка/14040000; код отримувача 37918230; номер рахунку UА828999980314090531000011495; код класифікації доходів бюджету 14040000) заборгованість з акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 1931,20 грн, в т.ч. 1931,20 грн штрафних санкцій з рахунків у банках, що обслуговують такого платника;

стягнути з товариства з додатковою відповідальністю «Джаз Ойл» (ідентифікаційний код ЄДРПОУ 41201266) на користь бюджету Попельнастівської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг Попельн/14040000; код отримувача 37918230; номер рахунку UА088999980314070531000011499; код класифікації доходів бюджету 14040000) заборгованість з акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 2203,40 грн, в т.ч. 2203,40 грн штрафних санкцій з рахунків у банках, що обслуговують такого платника.

Позовні вимоги мотивовано тим, що за відповідачем виник податковий борг на підставі винесених контролюючим органом податкових повідомлень-рішень, а також самостійно визначених платником грошових зобов'язань.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 31.08.2022 відкрито провадження в адміністративній справі; визначено, що справа буде розглядатися в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Законом України від 13.12.2022 № 2825-IX “Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» (далі - Закон № 2825-IX) Окружний адміністративний суд міста Києва ліквідовано, утворено Київський міський окружний адміністративний суд із місцезнаходженням у місті Києві.

На виконання положень Закону № 2825-IX та відповідно до Порядку № 399 справу передано на розгляд до Луганського окружного адміністративного суду.

Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 24.02.2025 справу № 640/13603/22 прийнято до провадження, визначено продовжити розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Відповідачем відзиву не було надано.

Дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні обставини, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов такого.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ» є юридичною особою, зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 09.03.2017, номер запису: 10691020000038895, код за ЄДРПОУ 41201266, місцезнаходження: 02093, місто Київ, вул. Бориспільська, будинок 26Д, офіс 1.

За відповідачем рахується податковий борг з податку на додану вартість у розмірі 758246,75 грн.

Вказана заборгованість виникла на підставі винесених контролюючим органом податкових повідомлень-рішень та самостійно визначених платником грошових зобов'язань.

31.05.2021 контролюючий орган на підставі протоколу про адміністративне правопорушення АПР 18 № 736886 від 20.03.2021 сформував та надіслав на адресу відповідача податкове повідомлення рішення № 00018500901, яким застосував до останнього адміністративні штрафи та інші санкції сумі 250000,00 грн.

Поштовий конверт з податковим повідомленням рішення № 00018500901 було повернуто на адресу контролюючого органу, причиною повернення зазначено «адресат відсутній за вказаною адресою».

31.05.2021 контролюючий орган на підставі протоколу про адміністративне правопорушення АПР 18 № 736887 від 20.03.2021 сформував та надіслав на адресу відповідача податкове повідомлення рішення № 00018490901, яким застосував до останнього адміністративні штрафи та інші санкції сумі 250000,00 грн.

Поштовий конверт з податковим повідомленням рішення № 00018490901 було повернуто на адресу контролюючого органу, причиною повернення зазначено «адресат відсутній за вказаною адресою».

09.09.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку.

За результатом перевірки було складено акт № 1/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про порушення термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування до акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

09.09.2019 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 25307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 391,40 грн.

Податкове повідомлення рішення № 25307 від 09.09.2019 отримане відповідачем 13.09.2019.

09.09.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку.

За результатом перевірки було складено акт № 2/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

09.09.2019 року контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 55307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 170,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 55307 від 09.09.2019 отримане відповідачем 13.09.2019.

02.10.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку (щодо неподання податкової звітності).

За результатом перевірки було складено акт № 8/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку за серпень 2019 року. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

02.10.2019 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 115307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 1020,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 115307 від 02.10.2019 отримане відповідачем 04.10.2019.

22.11.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку (щодо неподання податкової звітності).

За результатом перевірки було складено акт № 18/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку за жовтень 2019 року. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

03.12.2019 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 235307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 1020,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 235307 від 03.12.2019 отримане відповідачем 12.12.2019.

08.11.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку (щодо неподання податкової звітності).

За результатом перевірки було складено акт № 12/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку за вересень 2019 року. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

21.11.2019 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 165307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 1020,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 165307 від 21.11.2019 отримане відповідачем 26.11.2019.

02.10.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку (щодо неподання податкової звітності).

За результатом перевірки було складено акт № 8/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку за серпень 2019 року. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

02.10.2019 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 105307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 1020,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 105307 від 02.10.2019 отримане відповідачем 04.10.2019. 08.11.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку (щодо неподання (несвоєчасного подання) податкової звітності).

За результатом перевірки було складено акт № 12/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку за вересень 2019 року. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

21.11.2019 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 155307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 1020,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 155307 від 21.11.2019 отримане відповідачем 26.11.2019.

22.11.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку (щодо неподання (несвоєчасного подання) податкової звітності).

За результатом перевірки було складено акт № 18/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку за жовтень 2019 року. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

03.12.2019 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 225307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 1020,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 225307 від 03.12.2019 отримане відповідачем 12.12.2019.

21.12.2019 контролюючий орган провів камеральну перевірку даних, задекларованих у декларації акцизного податку (щодо неподання (несвоєчасного подання) податкової звітності).

За результатом перевірки було складено акт№ 27/11-28-53-07/41201266.

Перевіркою було встановлено наступні порушення: дані камеральної перевірки свідчать про неподання (несвоєчасне подання) декларації акцизного податку за листопад 2019 року. Відповідальність платників передбачена п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України.

08.01.2020 контролюючий орган сформував та надіслав відповідачу податкове повідомлення рішення № 15307, яким відповідачу було визначено штраф за платежем акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 1020,00 грн.

Податкове повідомлення рішення № 15307 від 08.01.2020 отримане відповідачем 13.01.2020.

Документальних доказів, що підтверджували б оскарження платником (відповідачем) у досудовому та/або судовому порядку перелічених податкових повідомлень-рішень, скасування таких рішень до суду не надано.

Заборгованість з екологічного податку за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

03.05.2019 відповідач подав до контролюючого органу податкову декларацію з екологічного податку за 1 квартал 2019 року, задекларувавши податкове зобов'язання за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення в сумі 92,15 грн (рядок 4.1) (по Приютівській територіальній громаді код органу місцевого самоврядування 3520381800).

03.05.2019 відповідач подав до контролюючого органу податкову декларацію з екологічного податку за 2 квартал 2019 року, задекларувавши податкове зобов'язання за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення в сумі 274,37 грн (рядок 4.1) (по Олександрійській територіальній громаді код органу місцевого самоврядування 3510100000).

Вищезазначене підтверджується інтегрованою карткою платника, податковими повідомленнями-рішеннями, податковими деклараціями, довідкою про суму боргу.

Також суд установив, що податковий орган надіслав відповідачу податкову вимогу форми «Ф» № 169504-53 від 13.12.2019. Податкова вимога отримана відповідачем 28.12.2020.

Податкова вимога форми «Ф» № 169504-53 від 13.12.2019 року на суму 1887,85 грн не оскаржувалася та не відкликалася.

Проте, вжиті заходи не призвели до повного погашення податкового боргу.

Відповідно до п.п. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України (далі за текстом - ПК України) платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Пунктом 54.1 ст. 54 ПК України передбачено, що крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Згідно з абз. 1 п. 57.1 ст. 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Поряд з цим, за змістом норм п. 54.3 ст. 54 ПК України контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, зокрема, якщо: платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію, а при здійсненні заходів податкового контролю встановлено факти здійснення платником податків діяльності, що призвела до виникнення об'єктів оподаткування, наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу та наявності діючих (у тому числі призупинених) ліцензій на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством; дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, суми бюджетного відшкодування та/або від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках; згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов'язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган.

Згідно з п. 57.3 ст. 57 ПК України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.

В розумінні п.п. 14.1.39 і п.п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України «грошове зобов'язання платника податків» - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності; «податковий борг» - це сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Згідно з п. 59.1 ст. 59 ПК України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Також податкова вимога надсилається (вручається) коли платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення (пункт 59.4 статті 59 цього Кодексу).

Підпунктом 14.1.153 п. 14.1 ст. 14 ПК України визначено, що «податкова вимога» - це письмова вимога контролюючого органу до платника податків щодо погашення суми податкового боргу.

В силу норми п. 59.3 ст. 59 ПК України податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання. Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов'язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов'язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Згідно з п. 59.5 ст. 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.

У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

Нормами п. 95.1 і 95.2 ст. 95 ПК України визначено, що контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі. Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Відповідно до п. 95.3 ст. 95 ПК України стягнення коштів з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Беручи до уваги наведені норми Кодексу та виходячи з обсягу встановлених у справі обставин, суд дійшов висновку, що суми узгоджених податкових зобов'язань у загальній сумі 758246,75 грн набули статусу податкового боргу.

Станом на день розгляду справи в суді сторонами доказів сплати такої суми податкового боргу повністю або частково до суду не подано.

Згідно з п. 41.1 ст. 41 ПК України контролюючими органами є податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи) - щодо дотримання законодавства з питань оподаткування (крім випадків, визначених підпунктом 41.1.2 цього пункту), законодавства з питань сплати єдиного внеску, а також щодо дотримання іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи його територіальні органи.

Відповідно до п. 20.1.34 ч. 20.1 ст. 20 ПК України контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, інших фінансових установах, небанківських надавачах платіжних послуг, електронних гаманців в емітентах електронних грошей, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.

Отже, беручи до уваги те, що податкову заборгованість в загальній сумі 758246,75 грн відповідач у встановлені законодавством строки не сплатив, та наявність у нього вказаної заборгованості підтверджується матеріалами справи, суд доходить висновку про обґрунтованість позовних вимог контролюючого органу.

Відповідно до положень статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати з відповідача стягненню не підлягають.

Керуючись ст.ст. 2, 5-11, 12, 72-77, 90, 241-246, 250, 255, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позов Головного управління ДПС у Кіровоградській області (місцезнаходження: вул. Велика Перспективна, буд. 55, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006, код ЄДРПОУ ВП 43995486) до Товариства з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ» (місцезнаходження: вул. Бориспільська, будинок 26Д, офіс 1, м. Київ, 02093, код ЄДРПОУ 41201266) про стягнення заборгованості задовольнити повністю.

Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», в дохід державного бюджету України (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг м. Приютівка/19010100; код отримувача 37918230; номер рахунку UА758999980333169362000011495; код класифікації доходів бюджету 19010100) заборгованість з екологічного податку (за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення) в сумі 184,30 грн (сто вісімдесят чотири грн 30 коп.), в т.ч. 184,30 грн основного зобов'язання.

Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», в дохід державного бюджету України (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг м.Олексан/19010100; код отримувача 37918230; номер рахунку UA108999980333129362000011561; код класифікації доходів бюджету 19010100) заборгованість з екологічного податку (за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення) в сумі 274,37 грн (двісті сімдесят чотири грн 37 коп.), в т.ч. 274,37 грн основного зобов'язання.

Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», на користь бюджету Олександрійської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг м.Олексан/21081100; код отримувача 37918230; номер рахунку UА758999980314010542000011561; код класифікації доходів бюджету 21081100) заборгованість за платежем адміністративні штрафи та інші санкції в сумі 500000,00 грн (п'ятсот тисяч грн 00 коп.).

Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», на користь бюджету Попельнастівської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг.Попельн/21081100; код отримувача 37918230; номер рахунку UА668999980314030542000011499; код класифікації доходів бюджету 21081100) заборгованість за платежем адміністративні штрафи та інші санкції в сумі 250000,00 грн (двісті п'ятдесят тисяч грн 00 коп.).

Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», на користь бюджету Олександрійської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров, обл./тг м.Олексан/14040000; код отримувача 37918230; номер рахунку UА178999980314050531000011561; код класифікації доходів бюджету 14040000) заборгованість з акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 3653,48 грн (три тисячі шістсот п'ятдесят три грн 48 коп.), в т.ч. 3653,48 грн штрафних санкцій.

Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», на користь бюджету Приютівської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг Приютівка/14040000; код отримувача 37918230; номер рахунку UА828999980314090531000011495; код класифікації доходів бюджету 14040000) заборгованість з акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 1931,20 грн (одна тисяча дев'ятсот тридцять одна грн 20 коп.), в т.ч. 1931,20 грн штрафних санкцій.

Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЖАЗ ОЙЛ», на користь бюджету Попельнастівської територіальної громади (назва отримувача: ГУК у Кіров.обл./тг Попельн/14040000; код отримувача 37918230; номер рахунку UА088999980314070531000011499; код класифікації доходів бюджету 14040000) заборгованість з акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в сумі 2203,40 грн (дві тисячі двісті три грн 40 коп.), в т.ч. 2203,40 грн штрафних санкцій.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга подається безпосередньо до Шостого апеляційного адміністративного суду.

Суддя І.О. Свергун