Справа № 589/2015/25
Провадження № 1-кп/589/634/25
13 листопада 2025 року м. Шостка
Шосткинський міськрайонний суд Сумської області у складі
головуючого судді ОСОБА_1 ,
з участю:
секретаря судового засідання ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Шостка кримінальне провадження за обвинуваченням:
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.126-1, ст.390-1 КК,
01 травня 2025 року до Шосткинського міськрайонного суду Сумської області надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12025200490000362 від 27.02.2025 року.
В призначене підготовче судове засідання з'явились прокурор, обвинувачений, захисник.
Прокурор вважає за можливе призначити судовий розгляд.
Обвинувачений та захисник не заперечували проти призначення справи до судового розгляду.
Підстав для прийняття рішень, передбачених пунктами 1 - 4 ч. 3 ст. 314 КПК України під час підготовчого судового засідання не встановлено.
З метою підготовки до судового розгляду судом з'ясована думка учасників судового провадження, які з'явились в підготовче судове засідання щодо питань, визначених ч. 2 ст. 315 КПК України.
Відповідно до ст. 90 КВК України засуджений у разі необхідності провадження слідчих дій у кримінальному провадженні про кримінальне правопорушення, вчинене іншою особою або цією ж особою, за яке вона не була засуджена, чи у зв'язку з розглядом справи в суді може бути тимчасово залишений у слідчому ізоляторі або переведений з арештного дому, виправного центру, дисциплінарного батальйону або колонії до слідчого ізолятора.
Судом встановлено, що вироком Шосткинського міськрайонного суду Сумської області від 04.07.2025 року ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 390-1 КК України, та призначино йому покарання у виді обмеження волі строком на 2 (два) роки. Відповідно до ч. 1 ст. 71 КК України до покарання, призначеного за цим вироком, частково приєднати невідбуту частину покарання за попереднім вироком Шосткинського міськрайонного суду Сумської області від 03 квітня 2025 року, з урахуванням положень ст.72 КК України, та остаточно призначити ОСОБА_4 , покарання за сукупністю вироків у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років 2 (два) місяці.
У той же час, в провадженні Шосткинського міськрайонного суду Сумської області перебуває кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.126-1, ст. 390-1 КК.
Таким чином, враховуючи вищезазначене та вимоги п. 4 ч. 2 ст. 539 КПК України, суд вважає, що обвинуваченого ОСОБА_4 потрібно тимчасово залишити в державній установі «Сумський слідчий ізолятор» на час розгляду Шосткинським міськрайонним судом Сумської області кримінального провадження.
Визнавши підготовку до судового розгляду завершеною, керуючись ст. 316, 370, 372, 537, 539 КПК України, ст. 90 КВК України,
Кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.126-1, ст.390-1 КК України, призначити до судового розгляду на 19 січня 2026 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Шосткинського міськрайонного суду Сумської області за адресою: вул. Свободи, 63, м. Шостка, 41100.
В судове засідання викликати обвинуваченого, потерпілого та прокурора. Повідомити потерпілу.
Обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , тимчасово залишити в державній установі «Сумський слідчий ізолятор» на час розгляду Шосткинським міськрайонним судом Сумської області кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.126-1, ст.390-1 КК України.
Копію ухвали направити до державної установи "Сумський слідчий ізолятор" - для виконання, а засудженому - для відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1