Справа № 308/17313/24
13 листопада 2025 року м. Ужгород
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області у складі:
головуючого судді Шепетко І.О.,
за участі секретаря судових засідань Мурги С.В.,
розглянувши у судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Ужгородського нотаріального округу Хребтань Наталії Методіївни, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_3 , про припинення дії/розірвання спадкового договору з наслідками зняття усіх обмежень,-
В провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Ужгородського нотаріального округу Хребтань Наталії Методіївни, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_3 , про припинення дії/розірвання спадкового договору з наслідками зняття усіх обмежень.
07.11.2025 після судових дебатів ухвалою, занесеною до протоколу, оголошено про перехід до стадії ухвалення судового рішення та повідомлено, що рішення буде ухвалено та проголошено 13.11.2025.
10.12.2024 під час підготовчого судового засідання клопотання позивача про здійснення повного забезпечення фіксації судових засідань технічними звуко- та відео засобами задоволено. В подальшому засідання у справі відбувались при їх повній аудіо-та відео фіксації за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку ЄСІТС.
Під час ухвалення рішення по даній справі, після оголошення про перехід до стадії ухвалення судового рішення, судом встановлено, що під час фіксації судового засідання 07.11.2025 відбулася технічна помилка, у зв'язку з якою не проводилась відеофіксація засідання.
Згідно із ч. 2 ст. 244 ЦПК України, якщо під час ухвалення рішення виникає потреба з'ясувати будь-яку обставину шляхом повторного допиту свідків або вчинення певної процесуальної дії, суд, не приймаючи рішення, постановляє ухвалу про поновлення судового розгляду.
Відповідно до ч. 3 ст. 244 ЦПК України розгляд справи у випадку, встановленому частиною другою цієї статті, проводиться виключно в межах з'ясування обставин, що потребують додаткової перевірки.
Після закінчення поновленого розгляду справи суд залежно від його результатів відкриває судові дебати з приводу додатково досліджених обставин і переходить до стадії ухвалення судового рішення або оголошує перерву, якщо вчинення необхідних процесуальних дій у цьому судовому засіданні виявилося неможливим (ч.4 ст. 244 ЦПК України).
За таких обставин, суд, не приймаючи рішення, вважає за необхідне поновити судовий розгляд.
Керуючись статтями 244, 260, 353 ЦПК України, суд
Поновити судовий розгляд у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до приватного нотаріуса Ужгородського нотаріального округу Хребтань Наталії Методіївни, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_3 , про припинення дії/розірвання спадкового договору з наслідками зняття усіх обмежень.
Судове засідання призначити на 03.12.2025 о 13 год. 30 хв. в приміщенні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Інформацію щодо справи можна також отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: https://court.gov.ua/fair/sud0712.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.О. Шепетко