Справа № 138/2683/25
Провадження №:1-кс/138/828/25
11 листопада 2025 року м. Могилів-Подільський
Слідчий суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в залі судових засідань Могилів-Подільського міськрайонного суду клопотання слідчого СВ Могилів-Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, за матеріалами кримінального провадження №12025020160000330 від 08.07.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 201-2 КК України,-
16.10.2025 слідчий ОСОБА_3 звернувся до Могилів-Подільського міськрайонного суду з вказаним клопотанням, в зв'язку з наступним:
досудовим розслідуванням встановлено, що місцевий житель АДРЕСА_1 , ОСОБА_4 , електронною поштою надіслав повідомлення про вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою, а саме, що депутат ІНФОРМАЦІЯ_1 (від партії ІНФОРМАЦІЯ_2 ) через міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення « ІНФОРМАЦІЯ_3 », на митну територію України як гуманітарну допомогу ввіз транспортний засіб (автобус) марки «SETRA UOРLYST», д.н.з НОМЕР_1 , VIN-код: НОМЕР_2 , який в подальшому був переданий до Могилів-Подільського міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », у якого відсутня реєстрація в Реєстрі неприбуткових установ та організацій, що є порушенням, а саме незаконне використання з метою отримання прибутку від гуманітарної допомоги.
За вказаними фактом слідчим Могилів-Подільського РВП Головного управління Національної поліції у Вінницькій області внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12025020160000330 від 08.07.2025, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 201-2 КК України.
Окрім того у провадженні слідчого відділення слідчого відділення Могилів-Подільського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області перебували матеріали кримінального провадження № 12025020160000421 від 26.08.2025 за попередньою правовою кваліфікацією передбаченою ч. 3 ст. 201-2 КК України.
Під час проведення досудового розслідування було встановлено, що 25.08.2025 до Могилів-Подільського РВП ГУНП у Вінницькій області, надійшли матеріали електронного звернення від ОСОБА_4 , що службові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 незаконно використовують з метою отримання прибутку автобуси: «EVOBUS» - 4 одиниці; «Mercedes-Benz O530 CITARO EVOBUS» - 2 одиниці; «ML 270 CDI Daimler Chrysler (D)» - 1 одиниця; «Mercedes-Benz Daimler Chrysler (D)» - 1 одиниця; «AUTOSAN H7» - 1 одиниця; «Mercedes-Benz Sрinter» - 1 одиниця, які на територію України заїхали як гуманітарна допомога.
23.09.2025 прокурором Могилів-Подільської окружної прокуратури була винесена постанова про об'єднання кримінальних проваджень в одне провадження.
Згідно з відомостями з інформаційно комунікаційних системи за підсистемою головного сервісного центру було встановлено, що власником транспортних засобів (автобусів) марки «Mercedes - Benz O 530», VIN-код: НОМЕР_3 , державний номерний знак НОМЕР_4 , «Mercedes- Benz O 530», VIN-код: НОМЕР_5 , державний номерний знак НОМЕР_6 , Mercedes - Benz O 530, VIN-код: НОМЕР_7 , державний номерний знак НОМЕР_8 , Mercedes- Benz O 530, VIN-код: НОМЕР_9 , державний номерний знак НОМЕР_10 , Mercedes- Benz O 815 D, VIN-код: НОМЕР_11 , державний номерний знак НОМЕР_12 , Mercedes- Benz O 815 D, VIN-код: НОМЕР_13 , державний номерний знак НОМЕР_14 , AUTOSAN H7-10.06.02. SOLINA, VIN-код: НОМЕР_15 , державний номерний знак НОМЕР_16 , Mercedes- Benz O 530, VIN-код: НОМЕР_17 , державний номерний знак НОМЕР_18 , Mercedes- Benz CITARO, VIN-код: НОМЕР_19 , державний номерний знак НОМЕР_20 , Mercedes- Benz CITARO, VIN-код: НОМЕР_21 , державний номерний знак НОМЕР_22 , є ІНФОРМАЦІЯ_5 та дані транспортні засоби отримали тимчасовий Державний облік на період воєнного стану та присвоєно державні номерні знаки.
Згідно з відомості з інформаційно комунікаційної системи за підсистемою головного сервісного центру, було встановлено, що власником транспортного засобу (автобуса) марки «Setra Uoрlyst», д.н.з НОМЕР_1 , VIN-код: НОМЕР_2 , є Могилів-Подільське міське комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та даний транспортний засіб 25.07.2023 отримав тимчасовий Державний облік на період воєнного стану та присвоєно Державний номер НОМЕР_23 .
Органом досудового розслідування 15.09.2025 було направлено запит
№ 269776-2025 згідно якого орган досудового розслідування, з метою прийняття законного процесуального рішення у вказаному кримінальному провадженні вимагав надати копії наступних документів:
- Рішення виконавчого комітету № 242 від 29.08.2023 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 1 та № 2 м. Могилева-Подільського»;
- Рішення виконавчого комітету № 363 від 17.10.2022 «Про визначення переможця конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 1 та № 2 м. Могилева-Подільського»;
- Рішення виконавчого комітету № 302 від 06.09.2022 «Про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 1 та № 2 м. Могилева-Подільського»;
- Рішення виконавчого комітету № 265 від 11.08.2022 «Про внесення змін до рішення 14 сесії міської ради 8 скликання від 23.12.2021 № 437 «Про затвердження програми фінансування видатків на компенсування виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Могилів-Подільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області на 2022-2024 роки»;
- Рішення виконавчого комітету № 221 від 28.07.2022 «Про погодження структури та штатної чисельності Могилів-Подільського міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »;
- Рішення виконавчого комітету № 117 від 28.04.2010 «Про затвердження Умов конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Могилеві-Подільському № 1 та № 2»;
- Рішення виконавчого комітету № 160 від 07.06.2022 «Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу управління житлово-комунального господарства міської ради на баланс міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »;
- Рішення виконавчого комітету № 209 від 07.07.2022 «Про безоплатну передачу транспортних засобі та технічної документації з балансу управління житлово-комунального господарства міської ради на баланс міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »;
- Рішення 18 сесії № 514 від 06.04.2022 «Про безоплатне прийняття в комунальну власність та передачу на баланс управління житлово-комунального господарства Могилів-Подільської ради транспортних засобів»;
- Рішення 14 сесії № 437 від 23.12.2021 «Про затвердження програми фінансування видатків на компенсування виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Могилів-Подільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області на 2022-2024 роки»;
- Рішення 19 сесії № 519 від 29.04.2022 «Про прийняття благодійної пожертви»;
- Рішення 20 сесії № 529 від 08.06.2022 Про прийняття благодійної пожертви».
Крім того вказаним запитом було зазначено надати інформацію про наступне:
- Які саме транспортні засоби були передані на баланс ІНФОРМАЦІЯ_1 з початку 2022 по теперішній час, з зазначенням реєстраційних номерів транспортних засобів, дати першої реєстрації, VIN-коди та акти приймання-передачі вище зазначених транспортних засобів, які в подальшому були передані на баланс міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »;
- Яким чином використовуються зазначені транспортні засоби;
- Чи отримає комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 » прибуток від використання даних транспортних засобів;
- Яким чином проводиться обслуговування транспортних засобів;
- Де фактично зберігаються дані транспортні засоби;
- Хто здійснював всі необхідні дії, щодо державної реєстрації транспортних засобів.
ІНФОРМАЦІЯ_5 листом № 02-22/2327 від 29.09.2025 за підписом першого заступника міського голови ОСОБА_5 відмовила в наданні запитуваних документів посилаючись на наступне:
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з п. 18 листа ВССУ від 05.04.2013 № 223-559/0/4-13, сторона кримінального провадження може витребувати та отримати речі або документи за умови їх добровільного надання володільцем без застосування процедури, передбаченої главою 15 КПК України.
Разом з тим, порядок надання копій документів під час досудового розслідування врегульований Кримінальним процесуальним кодексом України.
Зокрема, відповідно до ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження можливості ознайомитися з ними, зробити копії та вилучити їх, і здійснюється лише на підставі ухвали слідчого судді або суду.
Таким чином, кримінальним процесуальним законодавством України визначено виключно такий порядок отримання доказів при розслідуванні обставин діяння з метою забезпечення здійснення судового контролю за правомірністю та обґрунтованістю вимог органів досудового слідства.
У зв'язку з викладеним, ІНФОРМАЦІЯ_1 зможе надати копії документів лише на виконання вимог ухвали суду про тимчасовий доступ до речей і документів.
Крім того органом досудового розслідування 22.09.2025 було направлено запит № 275367-2025 згідно якого орган досудового розслідування, з метою прийняття законного процесуального рішення у вказаному кримінальному провадженні вимагав надати копії рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 № 114 від 20.04.2022 «Про проведення поточного технічного огляду автобусів та їх ремонт».
ІНФОРМАЦІЯ_5 листом № 02-22/2326 від 29.09.2025 за підписом першого заступника міського голови ОСОБА_5 відмовила в наданні запитуваних документів посилаючись на аналогічні тези визначені в листі ІНФОРМАЦІЯ_1 № 02-22/2327 від 29.09.2025.
Крім того органом досудового розслідування 26.09.2025 було направлено запит № 281015-2025 згідно якого орган досудового розслідування, з метою прийняття законного процесуального рішення у вказаному кримінальному провадженні вимагав надати у письмовому вигляді інформацію, про те кому із депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 у період часу з 23.02.2022 по 26.09.2025 надавався дозвіл на виїзд за кордон персонально по кожному із депутатів, з наданням копій підтверджуючих документів (запрошення, розпорядження/накази на відрядження, виклики тощо).
ІНФОРМАЦІЯ_5 листом № 02-22/2429 від 06.10.2025 за підписом першого заступника міського голови ОСОБА_5 відмовила в данні запитуваних документів посилаючись на аналогічні тези визначені в листі ІНФОРМАЦІЯ_1 № 02-22/2327 від 29.09.2025.
Орган досудового розслідування, зважаючи на вказані вище факти вважає таку процесуальну поведінку посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_1 , як суб'єктивну. Відомості на які посилається ІНФОРМАЦІЯ_5 у листах № 02-22/2326 від 29.09.2025, № 02-22/2327 від 29.09.2025, № 02-22/2429 від 06.10.2025, орган досудового розслідування оцінює як формальну відписку та як наслідок перешкоджання органу досудового розслідування у проведенні досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні з наступних підстав.
Серед іншого було встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_5 , а також підзвітне їй Могилів-Подільське міське комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (далі МП МКПП « ІНФОРМАЦІЯ_6 ») листами № 364 від 12.08.2025 за підписом в.о. директора МП МКПП « ІНФОРМАЦІЯ_6 » ОСОБА_6 № 02-22/2060 від 28.08.2025 за підписом першого заступника голови ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 повідомляли про те, що автобус марки «Setra Uoрlyst» не перебуває на обліку як комунального підприємства так і безпосередньо міської ради.
В той же час, вказана інформація повністю спростовується відомостями ІНФОРМАЦІЯ_7 , а також витребуваними із ІНФОРМАЦІЯ_8 документами зокрема: копією листа № 278 від 12.07.2023 за підписом директора МП МКПП « ІНФОРМАЦІЯ_6 » ОСОБА_7 , копією листа № 12 від 12.07.2023 за підписом голови ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_8 , копією митної декларації згідно із якою громадянин України ОСОБА_9 ввіз на територію України як гуманітарну допомогу автобус марки «Setra Uoрlyst» отримувачем якої є МП МКПП « ІНФОРМАЦІЯ_6 ». Також зазначена інформація спростовується прийнятим ІНФОРМАЦІЯ_9 Рішенням 62 сесії 8 скликання від 13.10.2025 «Про погодження отриманої благодійної допомоги (пожертви)» згідно з яким ІНФОРМАЦІЯ_5 вирішила погодити отриману МП МКПП « ІНФОРМАЦІЯ_6 » благодійну допомогу (пожертву) у вигляді автобуса марки «Setra Uoрlyst», VIN-код: НОМЕР_2 .
Підсумовуючи вище зазначене орган досудового розслідування акцентує увагу на тому, що попри фактичне наявне у власності зазначене майно (автобус) посадові особи ІНФОРМАЦІЯ_1 та МП МКПП « ІНФОРМАЦІЯ_6 » надають органу досудового розслідування завідомо неправдиву інформацію про відсутність такого майна.
Вказану процесуальну поведінку посадових осіб також характеризує зміст листів № 02-22/2326 від 29.09.2025, № 02-22/2327 від 29.09.2025, № 02-22/2429 від 06.10.2025 згідно яких «… Згідно з п. 18 листа ВССУ від 05.04.2013 № 223-559/0/4-13, сторона кримінального провадження може витребувати та отримати речі або документи за умови їх добровільного надання володільцем без застосування процедури, передбаченої главою 15 КПК України…».
В той же час, п. 18 Листа від 05.04.2013 № 223-559/0/4-13 Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ звертає увагу місцевих та апеляційних судів на те, що беручи до уваги зміст положень ч. 1 ст. 86, частин 2 та 3 ст. 93 КПК, застосування стороною кримінального провадження такого способу збирання доказів як вилучення речей чи документів (ч. 7 ст. 163 КПК) під час отримання доступу до речей і документів може здійснюватися у випадках, якщо: 1) особа, у володінні якої знаходяться речі або документи, не бажає добровільно передати їх стороні кримінального провадження або є підстави вважати, що вона не здійснить таку передачу добровільно після отримання відповідного запиту чи намагатиметься змінити або знищити відповідні речі або документи; 2) речі та документи згідно зі ст. 162 КПК містять охоронювану законом таємницю і таке вилучення необхідне для досягнення мети застосування цього заходу забезпечення. В інших випадках сторона кримінального провадження може витребувати та отримати речі або документи за умови їх добровільного надання володільцем без застосування процедури, передбаченої главою 15 КПК.
Таким чином використовуючи посилання на вказаний вище Лист ІНФОРМАЦІЯ_5 робить висновки про те, що надання копій документів можливе виключно у порядку визначеним главою 15 КПК України в той же час, не зазначає про те, що вони не надають добровільно документи щодо яких надсилали запити, зазначаючи (без посилання на відповідні норми права) на те, що надання таких копій можливе виключно із застосуванням вказаної процедури.
Орган досудового розслідування акцентує увагу на тому, що відповідно до ч. 11 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування підлягають обов'язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Проекти актів органів місцевого самоврядування оприлюднюються в порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації», крім випадків виникнення надзвичайних ситуацій та інших невідкладних випадків, передбачених законом, коли такі проекти актів оприлюднюються негайно після їх підготовки.
Крім того відповідно до ст. 93 КПК України, сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.
Главою 15 КПК України визначено порядок здійснення заходу кримінального провадження як тимчасовий доступ до речей та документів.
Відповідно до положень ст. 161 КПК України речами і документами, до яких заборонено доступ, є: 1) листування або інші форми обміну інформацією між захисником та його клієнтом або будь-якою особою, яка представляє його клієнта, у зв'язку з наданням правової допомоги; 2) об'єкти, які додані до такого листування або інших форм обміну інформацією.
Відповідно до ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать: 1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації; 2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю; 3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій; 4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; 5) відомості, які можуть становити банківську таємницю; 6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру; 7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо; 8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних; 9) державна таємниця; 10) таємниця фінансового моніторингу; 11) відомості, що становлять професійну таємницю відповідно до Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».
Законодавець визначив, що інформація про діяльність депутата належить до публічної інформації у широкому сенсі, оскільки стосується виконання ним своїх службових обов'язків.
Підсумовуючи вище зазначене, слід зазначити, що ІНФОРМАЦІЯ_9 не було вказано жодних підстав не надання на запит у порядку ст. 93 КПК України документів органу досудового розслідування інформації та копій документів доступ до яких не обмежено жодним нормативно правовим актом, вказана інформація та копії документів згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» може бути надана будь якому громадянину України на відповідний запит.
Відомості, які містяться у вищевказаних документах, можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні самостійно або в сукупності з іншими доказами та мають суттєве значення для з'ясування обставин злочину. Без вказаних документів неможливо прийняти законне рішення в даному кримінальному провадженні. Однак, отримати дані відомості шляхом проведення інших слідчих дій та в інший спосіб не представляється можливим, про що було зазначено вище.
Статтею 131 КПК України встановлено, що заходи забезпечення кримінального провадження, якими зокрема є тимчасовий доступ до речей та документів, застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 132 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених КПК України.
Відповідно до ч. 3 ст. 99 КПК України, сторона кримінального провадження, потерпілий, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, зобов'язані надати суду оригінал документа.
Згідно з ч. 3 ст. 100 КПК України, документ повинен зберігатися протягом усього часу кримінального провадження. За клопотанням володільця документа слідчий, прокурор, суд можуть видати копії цього документа, за необхідності - його оригінал, долучивши замість них до кримінального провадження завірені копії.
Згідно ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до ч. 2 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Враховуючи вище викладене та те, що вказана інформація та документи має суттєве значення для встановлення всіх обставин та причетних до вчинення даного кримінального правопорушення осіб, слідчий за погодженням з прокурором просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів.
В судове засідання слідчий ОСОБА_3 не з'явився, подав до суду заяву, де просив розглянути клопотання у його відсутність, клопотання підтримує в повному обсязі, та просить його задовольнити. З метою збереження інформації та недопущення її знищення слідчий просить не викликати представника особи, у володінні якої перебуває дана інформація.
Прокурор ОСОБА_10 в судове засідання не з'явився, подав до суду заяву, де просив розглянути клопотання у його відсутність, клопотання підтримує в повному обсязі, та просить його задовольнити.
Представник ІНФОРМАЦІЯ_1 в судове засідання не викликався на підставі ч.2 ст.163 КПК України.
Дослідивши зміст клопотання з додатками, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав:
так, клопотання відповідає вимогам ст. 160, 162 КПК України.
Слідчим доведено, що вище зазначені відомості, можуть бути використані як докази у кримінальному провадженні самостійно або в сукупності з іншими доказами та можуть мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, та в інший спосіб їх отримати немає можливості.
Керуючись ст.131, 132, 159-163, 369-372 КПК України, суд,-
Надати слідчим групи слідчих у провадженні а саме слідчому слідчого відділення Могилів-Подільського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_11 , слідчому слідчого відділення Могилів-Подільського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітану ОСОБА_3 дозвіл на тимчасовий доступ, з можливістю вилучення оригіналів, до наступних документів:
- Рішення виконавчого комітету № 242 від 29.08.2023 «Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 1 та № 2 м. Могилева-Подільського», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення виконавчого комітету № 363 від 17.10.2022 «Про визначення переможця конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 1 та № 2 м. Могилева-Подільського», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення виконавчого комітету № 302 від 06.09.2022 «Про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування № 1 та № 2 м. Могилева-Подільського», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення виконавчого комітету № 265 від 11.08.2022 «Про внесення змін до рішення 14 сесії міської ради 8 скликання від 23.12.2021 № 437 «Про затвердження програми фінансування видатків на компенсування виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Могилів-Подільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області на 2022-2024 роки», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення виконавчого комітету № 221 від 28.07.2022 «Про погодження структури та штатної чисельності Могилів-Подільського міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення виконавчого комітету № 117 від 28.04.2010 «Про затвердження Умов конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Могилеві-Подільському № 1 та № 2», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення виконавчого комітету № 160 від 07.06.2022 «Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу управління житлово-комунального господарства міської ради на баланс міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення виконавчого комітету № 209 від 07.07.2022 «Про безоплатну передачу транспортних засобі та технічної документації з балансу управління житлово-комунального господарства міської ради на баланс міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 », з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення 18 сесії № 514 від 06.04.2022 «Про безоплатне прийняття в комунальну власність та передачу на баланс управління житлово-комунального господарства Могилів-Подільської ради транспортних засобів», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення 14 сесії № 437 від 23.12.2021 «Про затвердження програми фінансування видатків на компенсування виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування на території Могилів-Подільської міської територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області на 2022-2024 роки», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення 19 сесії № 519 від 29.04.2022 «Про прийняття благодійної пожертви», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення 20 сесії № 529 від 08.06.2022 Про прийняття благодійної пожертви», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішення ІНФОРМАЦІЯ_1 № 114 від 20.04.2022 «Про проведення поточного технічного огляду автобусів та їх ремонт», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання;
- Рішенням 62 сесії 8 скликання від 13.10.2025 «Про погодження отриманої благодійної допомоги (пожертви)», з відповідним протоколом проведення засідання, результатами поіменного голосування та копію відеозапису проведеного засідання.
У яких наявна інформація про те: які саме транспортні засоби були передані на баланс ІНФОРМАЦІЯ_1 з початку 2022 по теперішній час, з зазначенням реєстраційних номерів транспортних засобів, дати першої реєстрації, VIN-коди та акти приймання-передачі вище зазначених транспортних засобів, які в подальшому були передані на баланс міського комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_4 »; яким чином використовуються зазначені транспортні засоби; чи отримає комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_4 » прибуток від використання даних транспортних засобів; яким чином проводиться обслуговування транспортних засобів; де фактично зберігаються дані транспортні засоби; хто здійснював всі необхідні дії, щодо державної реєстрації транспортних засобів.
У яких наявна інформація кому із депутатів ІНФОРМАЦІЯ_1 у період часу з 23.02.2022 по 26.09.2025 надавався дозвіл на виїзд за кордон персонально по кожному із депутатів, з наданням копій підтверджуючих документів (запрошення, розпорядження/накази на відрядження, виклики тощо);
володільцем яких є: ІНФОРМАЦІЯ_5 , код ЄДРПОУ: НОМЕР_24 , адреса: АДРЕСА_2 , голова: ОСОБА_12 , офіційний веб сайт: ІНФОРМАЦІЯ_10 , тел.: НОМЕР_25 , факс: НОМЕР_26 , e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_11 .
Дана ухвала діє до 11.12.2025 року.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, однак заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: ОСОБА_13