Ухвала від 12.11.2025 по справі 420/1523/24

Справа № 420/1523/24

УХВАЛА

12 листопада 2025 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Пекного А.С., дослідивши заяву ОСОБА_1 про зміну способу і порядку виконання судового рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 26.02.2024 у справі № 420/1523/24 позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії задоволено.

Визнано протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області щодо нездійснення перерахунку пенсії ОСОБА_1 з 01.12.2019 року на підставі довідки державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по м. Києву та Київській області» № 8092 від 20.11.2023 року.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області з 01.12.2019 року перерахувати та виплатити пенсію ОСОБА_1 на підставі довідки державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по м. Києву та Київській області» № 8092 від 20.11.2023 року, з урахуванням раніше виплачених сум.

Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області на користь ОСОБА_1 судові витрати зі сплати судового збору у сумі 968 (дев'ятсот шістдесят вісім) грн 96 коп.

11.11.2025 ОСОБА_1 (далі - заявник), в інтересах якого діє Скржешевський Максим Станіславович, звернувся до суду із заявою про зміну способу і порядку виконання судового рішення, в якій просить змінити спосіб і порядок виконання рішення від 26.02.2024 у справі № 420/1523/24 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії на стягнення з Головного

управління Пенсійного фонду в Херсонській області заборгованості з виплати перерахованої пенсії за вислугу років у розмірі 340728 (триста сорок тисяч сімсот двадцять вісім) грн 96 коп. на користь ОСОБА_1 .

Відповідно до ст. 378 КАС України заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у двадцятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Заява подана із додержанням вимог ст. 167, 378 КАС України.

Враховуючи вищевикладене, розгляд вказаної заяви належить призначити у судовому засіданні.

Керуючись ст. 378 КАС України,

ухвалив:

Призначити розгляд заяви ОСОБА_1 про зміну способу і порядку виконання судового рішення у судовому засіданні на 17 листопада 2025 року об 11:30 год. в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14.

Справа буде розглядатися судом у складі судді Пекного А.С.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області надати до суду відомості щодо виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 26.02.2024 у справі № 420/1523/24.

Витребувані докази надати до суду у строк до 14.11.2025 року.

Встановити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Херсонській області строк для надання заперечень щодо заяви про зміну способу і порядку виконання судового рішення до 14.11.2025 року.

Роз'яснити сторонам, що неявка у судове засідання не є перешкодою для розгляду заяви.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію даної ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя А.С. Пекний

Попередній документ
131737392
Наступний документ
131737394
Інформація про рішення:
№ рішення: 131737393
№ справи: 420/1523/24
Дата рішення: 12.11.2025
Дата публікації: 14.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (17.11.2025)
Дата надходження: 11.11.2025
Предмет позову: про встановлення або зміну способу та порядку виконання судового рішення
Розклад засідань:
17.11.2025 11:30 Одеський окружний адміністративний суд