Справа № 712/7968/25
Провадження № 2/712/3376/25
03 листопада 2025 року суддя Соснівського районного суду м. Черкас Пересунько Я.В., розглянувши питання про відновлення провадження у цивільній справі за позовом за первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання дитини, -
У червні 2025 року ОСОБА_1 звернулася до суду з указаним позовом.
Ухвалою Соснівського районного суду міста Черкас від 18 червня 2025 року відкрито провадження у справі та постановлено розглядати її за правилами спрощеного позовного провадження.
Ухвалою Соснівського районного суду м. Черкас від 08 вересня 2025 року прийнято зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання дитини до розгляду в одному провадженні з первісним позовом ОСОБА_1 , у зв'язку з чим замінено судове засідання на підготовче та продовжено розгляд справи в порядку загального позовного провадження; залишено без розгляду первісний позов ОСОБА_1 в частині стягнення аліментів на утримання дитини з ОСОБА_2 .
Ухвалою Соснівського районного суду м. Черкас від 01 жовтня 2025 року у прийнятті заяви позивачки ОСОБА_1 про зміну предмету позову відмовлено та повернуто заявниці; закрито підготовче провадження та призначено цивільну справу до судового розгляду по суті; надано сторонам строк для примирення до 03 листопада 2025 року та зупинено провадження по справі.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
На даний час відпали обставини, які були підставою для зупинення провадження, у зв'язку з чим провадження у справі підлягає відновленню.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 254, 258 ЦПК України, -
Відновити провадження у справі за первісним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів на утримання дитини.
Судове засідання у справі призначити на 12 год. 30 хв. 03 листопада 2025 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Я.В. Пересунько