ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
м. Київ
10.11.2025Справа № 910/11614/25
Господарський суд міста Києва у складі судді Ковтуна С.А., дослідивши матеріали справи
за позовом ОСОБА_1
до 1.Товариства з обмеженою відповідальністю «Олмакс сістемс»
2.Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
третя особа-1 на стороні відповідача-1 (товариства з обмеженою відповідальністю «Олмакс сістемс»), яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, ОСОБА_2
третя особа-2 на стороні відповідача-1 (товариства з обмеженою відповідальністю «Олмакс сістемс»), яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, ОСОБА_3
про визнання трудових відносин припиненими, зобов'язання вчинити дії
Представники:
від позивача Столярчук Є.В.
від відповідачів не прибули
від третьої особи-1 - Мішутушкін О.В.
від третьої особи-2 - не прибув
До Господарського суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Олмакс сістемс» (відповідача-1) та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації (відповідача-2), в якому просить:
- визнати припиненими трудові відносини та відносини з представництва між ОСОБА_1 та товариством з обмеженою відповідальністю «Олмакс сістемс» у зв'язку із звільненням з посади директора за власним бажанням на підставі ч. 1 ст. 38 КЗпП України з дати набрання судовим рішенням законної сили;
- зобов'язати Шевченківську районну в місті Києві державну адміністрацію внести запис про виключення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про ОСОБА_1 як керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Олмакс сістемс» шляхом проставлення відмітки «Керівник відсутній у блоці «Керівник» із зазначенням у полі «Причина відсутності керівника» - у зв'язку із звільненням з посади директора на підставі рішення суду.
Суд своєю ухвалою від 17.09.2025 постановив здійснювати розгляд справи № 910/11614/25 у порядку загального позовного провадження, призначити підготовче засідання на 20.10.2025.
20.10.2025 до суду надійшло клопотання від позивача про залучення третіх осіб на стороні відповідача-1, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 .
Суд своєю ухвалою від 20.10.2025 постановив залучити ОСОБА_2 та ОСОБА_3 третіми особами на стороні відповідача-1, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
Представники відповідачів та третьої особи-2 на виклик суд не прибули, про причини неявки суд не повідомили.
Відповідно до п.3 ч.2 ст.183 ГПК України, коли питання, визначені ч.2 ст.182 ГПК України, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні, підготовче засідання підлягає відкладенню.
За таких обставин, підготовче засідання підлягає відкладенню.
Керуючись ст. ст. 202, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1.Відкласти підготовче засідання до 17.11.25 о 12:40. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 23 .
2.Викликати учасників процесу в судове засідання.
Роз'яснити, що неявка в судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених статтею 202 ГПК України. У разі неявки позивача в судове засідання без поважних причин або неповідомлення ним про причини неявки, суд залишає позовну заяву без розгляду, крім випадку, якщо від нього надійшла заява про розгляд справи за його відсутності і його нез'явлення не перешкоджає вирішенню спору.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua
Ухвала набрала законної сили 10.11.2025 та оскарженню не підлягає.
Суддя С. А. Ковтун