Рішення від 10.11.2025 по справі 520/13847/25

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Харків

10 листопада 2025 року № 520/13847/25

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Рубан В.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “АНН-23» (вул. Румянцівська, буд.7,м. Харків, 61028, код ЄДРПОУ44981614) до Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Григорія Сковороди, буд.46,м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ43983495), Державної податкової служби України (пл. Львівська, буд.8, м. Київ,04053, код ЄДРПОУ43005393) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю “АНН-23», звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у Харківській області, Державної податкової служби України в якому просить суд:

- визнати протиправним та скасувати рішення Комісії з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС у Харківській області про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН від 30.04.2025 №12811629/44981614;

- зобов'язати ДПС України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні від 31.05.2024 №1280 датою її подання на реєстрацію.

В обґрунтування позовних вимог зазначено, що рішення Комісії Головного управління Державної податкової служби у Харківській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 30.04.2025 №12811629/44981614, на думку позивача, є протиправним та підлягає скасуванню.

Головне управління ДПС у Харківській області надав до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що відповідач у спірних правовідносинах діяв згідно чинного законодавства.

Суд, вивчивши доводи позову та заперечень проти нього, дослідивши зібрані по справі докази в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального і процесуального права, які врегульовують спірні правовідносини, виходить з наступних підстав.

Товариство з обмеженою відповідальністю "АНН-23", код ЄДРПОУ 44981614, як суб'єкт господарювання, за адресою: вул. Румянцівська, 7, м. Харків, 61028, що підтверджується даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Основним видом діяльності позивача є діяльність за кодом - 46.17 (діяльність посередників у торгівлі продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами), за кодом - 46.19 (діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту), кодом - 73.20 (дослідження коню'ктури ринку та виявлення громадської думки (маркетингові послуги), кодом - 73.11 (рекламні агентства), 52.29 “Iнша допомiжна дiяльнiсть у сферi транспорту».

З метою здійснення господарської діяльності позивачем складена податкова накладна від 31.05.2024 №1280.

Відповідно до договорів оренди ТОВ “АНН-23» користується нежитловими приміщеннями за адресами: м. Харків, вул. Калініна Костянтина, 115 (Договір оренди об'єкта нерухомості №011123 від 01.11.2023); м. Харків, вул. Румянцівська, 11 (Договір оренди об'єкта нерухомості №27062 від 27.06.2023); м. Харків, вул. Біологічна, 10 (Договір суборенди об'єкта нерухомості №011123Р від 01.11.2023).

Позивач співпрацює з Постачальниками товарів відповідно до угод про надання послуг з низкою компаній та має всі необхідні трудові ресурси (згідно копії штатного розпису), а також необхідне обладнання (згідно копії Договору оренди обладнання №1223 від 01.10.2023) для надання відповідних послуг.

У межах своєї діяльності ТОВ «АНН-23» уклало Договір комісії №01103 від 01.10.2023 з ТОВ «ПОСАД РІТЕЙЛ» (код ЄДРПОУ 41642781) та отримало Замовлення Комітента на придбання товару у травні 2024 року.

Між ТОВ «АНН-23» (Комісіонер) та ТОВ «ПОСАД РІТЕЙЛ» (далі - Комітент) укладено договір комісії №01103 від 01.10.2023, за умовами якого Комісіонер зобов'язується за Замовленням (дорученням), в інтересах і за рахунок Комітента укласти із третіми особами договори із придбання товарів з ПДВ: продуктів харчування, побутової хімії та інших супутніх товарів, за як найбільш можливо вигідними цінами, у строки передбачені цим Договором, а Комітент - виплатити винагороду, визначену в порядку та на умовах, установлених цим договором. У відносинах з третіми особами Комісіонер діє від свого імені (п. 1.1) .

Товар, придбаний Комісіонером за рахунок Комітента, є власністю останнього. Якщо Сторони не погодять інший строк, у такому разі Комісіонер зобов'язується не пізніше 5 (п'яти) календарних днів із моменту отримання товару від постачальника, передати його Комітенту на складі Комісіонера за адресою: місто Харків, вул. Румянцівська, буд.7 (п. 1.2)

Додатковою угодою від 01.11.2023 до Договору комісії №01103 від 01.10.2023 Сторони дійшли згоди змінити п. 1.2 Договору та викласти його в наступній редакції: Товар, придбаний Комісіонером за рахунок Комітента, є власністю останнього. Якщо Сторони не погодять інший строк, у такому разі Комісіонер зобов'язується не пізніше 5 (п'яти) календарних днів із моменту отримання товару від постачальника, передати його Комітенту на складі Комісіонера за адресами: місто Харків, вул. Румянцівська, буд.7, м. Харків, вул. Калініна Костянтина, буд. 115, м. Харків, вул. Біологічна, 10.

Додатковою угодою від 01.03.2024 до Договору комісії №01103 від 01.10.2023 Сторони дійшли згоди змінити п. 4.1 Договору

З метою забезпечення виконання зобов'язань ТОВ «АНН-23» провело моніторинг ринку виробників та постачальників продуктів харчування, побутової хімії та інших супутніх товарів з метою визначення найбільш вигідних цін.

Укладені Договори поставки з активними операторами ринку необхідних товарів на найбільш вигідних умовах. Основними постачальниками товарів у травні 2024року стали: ПП «АВАНТА-ТРЕЙД» (код ЄДРПОУ 32563558), ТОВ «АРСЕНАЛ ПК» (код ЄДРПОУ 36036047), ТОВ "ДК" ГЛОБАЛ-СЕРВІС" (код ЄДРПОУ 43688681), ТОВ "ДОМ ФАКТОР" (код ЄДРПОУ 41255332), УА ТОВ «ЄВРОМІКС» ІІ (код ЄДРПОУ 24998380), ТОВ "ЗЛАГОДА-ОПТ" (код ЄДРПОУ 38384700), ТОВ «КОМБІНАТ ХЛІБОПЕЧЕННЯ «КУЛИНИЧІ» (код ЄДРПОУ 35672132), ПрАТ "МХП" (код ЄДРПОУ 25412361), ТОВ"САНДОРА" (код ЄДРПОУ 22430008), ТОВ "СИРНИЙ ДІМ" (код ЄДРПОУ 31062512), ПП «Чугуївський Завод Мінеральних Вод» (код ЄДРПОУ 31668426).

Постачання товарів за вказаними вище договорами поставки підтверджується видатковими накладними та товарно-транспортними накладними

На підставі замовлення комітента на придбання товару на травень 2024 від 01.05.2024 ТОВ «АНН-23» відповідно до видаткових накладних відвантажило ТОВ «ПОСАД РІТЕЙЛ» товар

Після здійснення поставок необхідних товарів у травні 2024 року ТОВ «АНН-23» надало комітенту ТОВ «ПОСАД РІТЕЙЛ» (код ЄДРПОУ 41642781) Звіт комісіонера від 31.05.2024, на підставі якого була визначена комісійна винагорода за виконання замовлення комітента на закупку товару у розмірі, який обумовлений у Договорі комісії №01103 від 01.10.2023 та Додаткових угодах до нього.

Складений АКТ надання послуг №26240 від 31.05.2024 на суму комісійної винагороди за період з 01.05.2024 по 31.05.2024 у розмірі 199289,07 грн., у т.ч. ПДВ 20% 33214,85 грн. (КВЕД 46.19)

Оплата комісійної винагороди згідно умов Договору комісії №01103 від 01.10.2023 у повному обсязі здійснювалась у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів Комітентом ТОВ «ПОСАД РІТЕЙЛ» на рахунок Комісіонера ТОВ «АНН-23» платіжною інструкцією №34289 від 20.06.2024, що зафіксовано у банківській виписці від 20.06.2024

У оборотно-сальдових відомостях з рахунків 361 (комісійна винагорода) за травень - червень 2024 року та 3771 (постачання товарів на умовах комісії) за травень 2024 року відображені взаєморозрахунки з ТОВ «ПОСАД РІТЕЙЛ» (код ЄДРПОУ 41642781) по здійсненим господарським операціям

На виконання вимог п. 201.10 ст. 201 ПК України позивачем складена відповідна податкова накладна №1280 від 31.05.2024 на суму 199289,07грн. у т.ч. ПДВ 33214,85грн. та направлена на реєстрацію в ЄРПН.

ТОВ «АНН-23» отримано квитанцію про реєстрацію податкової накладної/рахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних від 18.06.2024 №9167137429, відповідно до якої документ доставлено до ДПС України, реєстрація зупинена.

В квитанції зазначено: відповідно до п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу, Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/рахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 №1165 (зі змінами), реєстрація податкової накладної від 31.05.2024 №1280 в ЄРПН зупинена. Обсяг постачання товару/послуги 46.19 перевищує величину залишку, визначеного як різниця обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій (додаток 3 Порядку). Додатково повідомлено: показник «D»=.6960%, «Рпоточ»=0 Запропоновано надати пояснення та копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

ТОВ «АНН-23» направило контролюючому органу повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинено від 2104254 від 21.04.2025, що підтверджується квитанцією №2. Разом з поясненнями надано комплект документів, підтверджуючих реальність здійснення операцій у максимально-можливому обсязі, що дозволяє інформаційно-телекомунікаційна система ДПС України.

30.04.2025 Комісією з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС у Харківській області прийнято рішення про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН №12811629/44981614.

Підставою прийняття вказаного рішення зазначено: ненадання/часткове ненадання додаткових письмових пояснень та копій документів стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в ЄРПН, при отриманні повідомлення про необхідність надання додаткових пояснень та/або документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН, платником податків.

Не погодившись з рішеннями контролюючого органу про відмову в реєстрації ПН в ЄРПН, ТОВ “АНН-23» оскаржило вказані рішення, звернувшись зі скаргами до ДПС України.

07.05.2025 за результатами розгляду скарги ТОВ «АНН-23» ДПС України прийнято рішення про залишення без змін рішення Комісії з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС у Харківській області про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН від 30.04.2025 №12811629/44981614.

Позивач вважає, що Рішення Комісії з питань зупинення реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС у Харківській області про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН від 30.04.2025 №12811629/44981614, є незаконними, необґрунтованими, прийнятими з порушенням норм податкового законодавства.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд застосовує такі норми права.

Відповідно до п.187.1 ст.187 Податкового кодексу України, датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій товариства є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій.

Первинні документи складаються під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкуванню оброблення даних на підставі первинних документів складаються зведені облікові документи товариства.

Пунктом 201.10 статті 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Відповідно до вимог пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.

На виконання цієї норми Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 11 грудня 2019 року № 1165, якою затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (надалі - Порядок №1165).

Згідно з приписами пункту 4 Порядку №1165 у разі коли за результатами перевірки податкової накладної/розрахунку коригування визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідають одній з ознак безумовної реєстрації, визначених у пункті 3 цього Порядку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування не зупиняється в Реєстрі.

Пунктом 5 Порядку №1165 передбачено, що платник податку, яким складено та/або подано для реєстрації в Реєстрі податкову накладну/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряється щодо відповідності критеріям ризиковості платника податку, показникам, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку. Податкова накладна/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряються щодо відповідності відображених у них операцій критеріям ризиковості здійснення операцій.

Відповідно до вимог пункту 6 Порядку №1165 у разі коли за результатами автоматизованого моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника податку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється. Питання відповідності/невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку розглядається комісією регіонального рівня. У разі встановлення відповідності платника податку хоча б одному з критеріїв ризиковості платника податку комісією регіонального рівня приймається рішення про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.

У разі коли за результатами автоматизованого моніторингу податкової накладної/розрахунку коригування встановлено, що відображена в них операція відповідає хоча б одному критерію ризиковості здійснення операції, крім податкової накладної/розрахунку коригування, складених платником податку, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється (пункт 7 Порядку №1165).

Відповідно до пункту 10 Порядку №1165 у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації (пункт 11 Порядку №1165).

Комісії регіонального рівня приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації, врахування або неврахування таблиці даних платника податку, відповідність/невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку (пункт 25 Порядку № 1165).

Механізм прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, реєстрацію яких відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України зупинено в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України, визначає Порядок прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений наказом Міністерства фінансів України 12.12.2019 №520 (далі по тексту - Порядок №520).

Відповідно до пунктів 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11 Порядку №520 прийняття рішень про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено, здійснюють комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі головних управлінь Державної податкової служби України в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС (далі - комісія регіонального рівня).

Комісія регіонального рівня протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 4 цього Порядку, приймає рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі та надсилає його платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Кодексу.

У разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі.

Письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 5 цього Порядку, платник податку подає до ДПС в електронній формі за допомогою засобів електронного зв'язку з урахуванням вимог Законів України “ Про електронні документи та електронний документообіг », “Про електронні довірчі послуги» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.

Письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 4 цього Порядку, розглядає комісія регіонального рівня.

Комісія регіонального рівня приймає рішення про відмову в реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в Реєстрі в разі: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі; та/або ненадання платником податку копій документів відповідно до пункту 5 цього Порядку; та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.

Виходячи зі змісту вказаних норм, суд приходить до висновку, що рішення про реєстрацію/відмову у реєстрації податкових накладних приймається за результатами оцінки наданих підприємством документів.

Надані позивачем до контролюючого органу, а також до суду, первинні бухгалтерські документи підтверджують вчинення господарської операції та настання обставин, з якими закон пов'язує виникнення податкових зобов'язань та права виписки податкових накладних.

Суд зазначає, що до позивача було встановлено критерії оцінки ступеня ризиків, проте не враховано надані позивачем документи на усунення вказаних ризиків.

З огляду на наявність передбачених законодавством документів, які свідчать про проведення господарських операцій, та на те, що такі документи були надані контролюючому органу, останній не мав правових підстав для відмови позивачу у реєстрації податкових накладних.

Крім того, суд враховує позицію Верховного Суду в постановах від 07.12.2022 року по справі № 500/2237/20 та від 19.07.2023 року по справі № 420/7850/22, в яких виходив з того, що приймаючи рішення про реєстрацію податкової накладної, контролюючий орган не повинен здійснювати повний аналіз господарських операцій позивача на предмет їх реальності. Змістовна оцінка господарських операцій може бути проведена лише за результатом здійснення податкової перевірки платника податків, підстави та порядок проведення якої визначено нормами Податкового кодексу України. Предметом розгляду в цій справі є виключно стадія правильності та правомірності зупинення та відмови в реєстрації податкової накладної, а не реальність та товарність здійснення господарських операцій між позивачем та його контрагентом.

Відповідно до ч.5 ст.242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Таким чином, рішення Комісії з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС у Харківській області про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН від 30.04.2025 №12811629/44981614 є необґрунтованим, отже підлягає скасуванню.

Враховуючи викладене, суд для ефективного захисту прав позивача, вважає за необхідне зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю “АНН-23» від 31.05.2024 №1280 датою їх подання на реєстрацію.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Судові витрати розподіляються відповідно до статті 139 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.139, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю “АНН-23» (вул. Румянцівська, буд.7,м. Харків, 61028, код ЄДРПОУ44981614) до Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Григорія Сковороди, буд.46,м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ43983495), Державної податкової служби України (пл. Львівська, буд.8, м. Київ,04053, код ЄДРПОУ43005393) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправними та скасувати рішення Комісії з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС у Харківській області про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН від 30.04.2025 №12811629/44981614.

Зобов'язати Державної податкової служби України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні Товариства з обмеженою відповідальністю “АНН-23» від 31.05.2024 №1280 датою їх подання на реєстрацію.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю “АНН-23» (вул. Румянцівська, буд.7, м. Харків, 61028, код ЄДРПОУ44981614) судовий збір у розмірі 2422 (дві тисячі чотириста двадцять дві) грн. 40коп., в тому числі 1211 (одна тисяча двісті одинадцять) грн. 20 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України (Львівська площа, буд. 8, м. Київ, ЄДРПОУ 43005393) та 1211 (одна тисяча двісті одинадцять) грн. 20 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Харківській області (вул. Григорія Сковороди, 46, м. Харків, 61057, код ЄДРПОУ43983495).

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя Рубан В.В.